Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 627
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 14 919
Някакви нови простотии за децата са се появили, сокчета с играчка.
Скрит текст:
И нова "фанта" в кутийка, за левче.
Скрит текст:

# 46
  • In transit
  • Мнения: 12 068
Аранчатата е прилична, особено за лятото. Няма общо с фанта, най-малкото като състав. Тази е произведена от Сан Пелегрино: https://www.sanpellegrino.com/beverages/aranciata
 

# 47
  • Мнения: 405
Здравейте,в новата брошура видях че ще има яйцеварка,хвърлила съм и око сега за Великден.Има ли отзиви някой

# 48
  • София
  • Мнения: 4 605
Показаното по-горе сирене по опаковка ми прилича на друго, което преди беше с името "Ведраре ",. Та ако е на същия производител, на мен ми харесва.
И на мен ми 'заприлича' преди време точно на Ведраре и се израдвах на по-приличната цена. А после в нас се издразних и на мен, и на производителя...
Сега си имам едно на ум и гледам по-внимателно сиренето.

Набелязах някои неща и ще се разходя другата седмица. Дано да има наличности.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Офф...
Показвам само една красота... Simple Smile

Скрит текст:
все едно гори София... това е изтокът по залез.  За един кратък момент и аз пък да го хвана...

# 50
  • София
  • Мнения: 11 755
Благодаря ,за темата!
Слаб пазар  направих, нищо особено, но ще ходя отново за пръст за цветя,, някой писа, че оранжевата опаковка била добра, ще взема и това е.
Тази Фанта, то не е точно Фанта на С.Пелегрино взех, не е лошо, свежо е.

# 51
  • Мнения: 13 873
Винаги съм се чудила като сложат яйцеварките покрай Великден и нещата за него, а пък в упътването пише да се продупчат яйцата там с игличката. То хубаво, когато си ги варя да си ги ям така. Но за боядисване няма как да са продупчени....
Нямам спомен дали е обсъждано в тия яйцеварки става ли и без да се пробиват яйцата. Евентуално ако са оставени на стайна температура първо или знам ли? Продупчени си ги слагам направо от хладилника иначе.

# 52
  • Мнения: 7 337
Офф...
Показвам само една красота... Simple Smile

Скрит текст:
все едно гори София... това е изтокът по залез.  За един кратък момент и аз пък да го хвана...

Ето и в западната част, как "гореше"
Скрит текст:

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 068
Имам яйцеварка от много години. Не е от Лидл, но е почти същата. Никога не съм дупчила яйцата. Стават без проблем.

# 54
  • Мнения: 1 251
Много ми допадаше горчицата в жълтата чашка (класическата, с червена капачка), обаче отдавна не я намирам. Някой с впечатления? Или е нещо моментно с доставката?

# 55
  • Мнения: 28 000
Не дупча яйцата преди да ги сложа в яйцеварката (моята не е от Лидъл), но съм ги държала и извън хладилника и после пак някои се напукват. 😉 В уреда за варене на пара не стават така и задължително го вадя за великденските яйца.

# 56
  • shumen
  • Мнения: 18 270
На мен са ми удобни туристическите обувки.

# 57
  • Мнения: 1 585

Лайка, шунката я коментирахме на последните две страници в предната тема.
Мики, специално потърсих темата, за да прочета коментарите, но не намерих такива.
Там се обсъжда прошутото, а мен ме интересува немската шунка, която е 13-14лв/кг. и си е в постоянния асортимент.

Последна редакция: нд, 03 апр 2022, 04:38 от Лайкa

# 58
  • Асеновград
  • Мнения: 3 146
Имам яйцеварка от много години. Не е от Лидл, но е почти същата. Никога не съм дупчила яйцата. Стават без проблем.
Не дупча яйца, стават без да се пукат. За Великден като варя в яйцеварката забелязах следното. След сваряване на една пълна, ако долееш вода, в останалата топла и сложете яйца се пукат. Изливам остатъка оставям две три минути отворена за да изстине ( става бързо) и зареждам. Тогава няма спукани.  Яйцеварката ми е от Лидл, на вид същата като тази но черна. Не се изключва сама само сигнализира.
Според мен няма значение дали от хладилник или на стайна. Когато се е случвало да има пукнато яйце и топли да са били пак става. Явно е от тънка черупка на яйца.

# 59
  • Мнения: 10 214
В предишни XXL седици имаше едни душ гелове, а сега не ги виждам. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт