Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 623
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 30
  • In transit
  • Мнения: 12 065
Таня67, репичките от купона са в затворени торбички. На най-горния ред стояха. Цената им беше намалена на 1.69лв и от тази цена имаше купонна отстъпка.   

# 31
  • София
  • Мнения: 13 289
Таня67, репичките от купона са в затворени торбички. На най-горния ред стояха. Цената им беше намалена на 1.69лв и от тази цена имаше купонна отстъпка.   
А пак ли е връзка със зелении в торбичката или са само изчистени репички?

# 32
  • София
  • Мнения: 5 325
Изчистени са репичките - без зелената част.
Същите на вид като италианските които зареждат извън сезона.

# 33
  • In transit
  • Мнения: 12 065
Таня67, репичките от купона са в затворени торбички. На най-горния ред стояха. Цената им беше намалена на 1.69лв и от тази цена имаше купонна отстъпка.   
А пак ли е връзка със зелении в торбичката или са само изчистени репички?
Изчистени, само репичките.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 289
Благодаря ви!

# 35
  • Мнения: 3 182
В Лидл има ли още био портокали или био лимони?

# 36
  • Мнения: 9 050
Био лимони имаше днес. Даже са на промоционална цена - 1,99. Но за портокали не погледнах, защото отидох специално за лимоните, че ми трябваше кора за един сладкиш.

# 37
  • Мнения: 3 458
При нас био бананите бяха намалени на 1.99

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
При нас био бананите бяха намалени на 1.99
Тия веднъж ги пробвахме и не повторихме. Много био, много нещо, ама вкус... Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 3 181
Напоследък рядко надничем в темата, затова ме извинете ако е коментирано. Днес видях този зехтин.
Имаше 3 вида, от различен сорт маслини. На опаковката никъде не пише къде е произведен. Хубав ли е, струва ли си?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
А баркодът как е?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 181
Трябва да е от стара брошура. Беше намален на 5,59лв, бутилката е 0,500мл. Учудвам се, че не е обсъден.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 21 748
Мдаа и баркодът не говори, той е от обичайните за Лидл. Wink

# 43
  • In transit
  • Мнения: 12 065
Напоследък рядко надничем в темата, затова ме извинете ако е коментирано. Днес видях този зехтин.
Имаше 3 вида, от различен сорт маслини. На опаковката никъде не пише къде е произведен. Хубав ли е, струва ли си?
И аз го забелязах това, бях взела със синия надпис. Бяха ги пуснали испанската седмица, предполагам, че са с испански произход. Питах двама служители, не можаха да ми отговорят.

В Лидл има ли още био портокали или био лимони?
Вчера имаше и от двете.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 847
Бях купила преди време рачел и сладко от ягоди на РС. Рачела го похвалих, но чак сега отворих ягодите. Много добро сладко! 50% плод, но плодчетата са цели, вкусни и сладкото ароматно.

Общи условия

Активация на акаунт