Августинчета 2🌸2🌸 тема 15

  • 18 161
  • 721
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 898
Майка ми помага много, но пак не мога да и го оставя за цяла вечер. Достатъчно ми е, че го води на градината.

# 451
  • Мнения: 1 560
Тематично😃
Скрит текст:
Ние сме го оставяли веднъж за седмица, когато пътувахме за сватба в чужбина.
Майка ми работи, много рядко го гледа. Най-много веднъж в седмицата за час-два да го види и то в мое присъствие. Досега сме ѝ го оставяли не повече от 5 пъти за по 2-3 часа. Пък и не виждам да изгаря от желание, въпреки че никога не ми е отказала ако я помоля, ама аз се чувствам все едно и го натрапвам.
Свекърва ми е в друг град, като отидем на гости го гледа за няколко часа да излезем някъде.

# 452
  • Мнения: 635
А аз какво да кажа като последно бях на работа до 15 януари 2018година. Joy.
Един път излязох на кръчма и през цялата вечер гледах децата през камерита ( имаме 2 вкъщи Joy).
Коко има напредък, вече мог да се похваля че през деня е без памперс. Пиша прав, с голямата нужда е по трудно неиска да сяда на гърне Confused
Harista съболезнования

# 453
  • Мнения: 7 898
Ти сега възгордяваш ли се Simple Smile.
Още сме с памперс и изобщо не дава никакви сигнали когато му се пишка. Иска да ходи гол и да ми опикава мокета Simple Smile.

# 454
  • Мнения: 1 560
Същата работа с памперса. Оставям го гол следобяд вкъщи. Преди малко се изака на паркета на няма и 10см от гърнето😃 Не знам как да му го обясня вече.

# 455
  • Мнения: 472
Ходихме Ние до гърцията....🤪🤪🤪🤪 е няма такъв рай като морето ( казват хората от планината). Сега едвам чакам другия месец да идем и до нашето.  Не бях стъпвала в Гърция две години заради това, че нямам ковид  ваксина и направо много ми липсваше. И лекарства си навзех и разни храни и фрапенца много за вкъщи...вече се замислям да вземем да купим някоя стара къща там и лятото да се местим да живеем там. Обачееее изведнъж ми светва лампата,  че аз и лятото работя 🤣🤣🤣🤣😂😂😂. Иначе децата мисля, че спокойно ще живеят дори на плажа и къща не им трябва 😂🐳🐬

# 456
  • Мнения: 1 578
О, Rrr3, благородно завиждам за Гърция!
Толкова ми се хпди и на мен, но чак догодина.
Тази година някъде тук ще отскочим с двете бебета.
За къщата и ние сме си го мислили.
Царевица до плажа ще продавам и пак ще ми е по-добре.
Моята приятелка е чистачка там в една къща на богаташи.
С висше образование е, не ще и да чуе да се върне да живее тук.
Децата ѝ вече са тинейджърки. Там се родиха, там си пораснаха.
Като си дойде в България, само у нас може да стои и да си говорим. Друго не ѝ липсва.
И ние като отидем у тях, на палатка в двора можем да спим, ама да сме си с тях, да си пием пиенето на плажа, да се прибираме после с тротинетките и ховърбордите на децата... Ех, спомени...
Няма нищо, скоро пак!

# 457
  • Мнения: 472
Много е приятно и хубаво. И аз имам познати устроени там и не искат и да чуят за България. Ма то където и да са в чужбина хора, който са устроени да живеят там не искат да се връщат тук. А за децата морето там е страхотно. В началото плитко и могат доста да си играят. По 100 метра до коляно. Много съм доволна от мазилата на la roche posay. Наистина не изгарят децата.

# 458
  • Мнения: 7 898
Миналата година изкарахме 5 месеца в Бг и се прибрахме без грам тен, а е бял като сирене. Мазах го със слънцезащитния за деца на Нивеа.

# 459
  • Мнения: 1 890
И двамата с Борис хващаме много бързо тен без да изгаряме. Явно е до кожа. Него мажа с мустела или нивеа 50 фактор, а себе си мажа само по лицето с фактор. Миналото лято даже педиатърката беше  впечатлена как сме го “опекли” 😂😂

# 460
  • Мнения: 819
От днес се опитвам да махна бибата. Първата стъпка беше да я одрежа. Спа си с нея обедния сън, но не и допадна и само мрънкаше, че има дупка. Grinning После решихме да я дадем на прахосмукачката робот да я изяде. Сега, за вечерния сън, не плаче, но не може да заспи.

# 461
  • Мнения: 2 379
Simple Smile Кураж , дай ѝ малко време.

# 462
  • Мнения: 472
5 дена и си готова. Стискай. Моята на третия ден дори реши да плаче. Добре че се отървахме. Като големи е напълно излишна. Ще се убедиш след някой ден. Така и с памперса и млеката направихме. Просто решителност.

# 463
  • Мнения: 7 898
И ние трябва да махаме биберона. Ползва я само вечер докато спи и не знам как ще стане.
За млякото е много относително. Махнахме млякото преди сън, обаче сутрин рано няма отказване. Яде малко на вечеря и явно от там идва проблема.

# 464
  • Мнения: 472
Аз започнах да  я вдигам и да давам млякото със сламка в чаша. Не детска. Така сама се отказа и после увеличи вечерята значително.

Общи условия

Активация на акаунт