Августинчета 2🌸2🌸 тема 15

  • 17 962
  • 721
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 819
Ох, Ния днес си изгори 2 пръстчета на тостер пресата. Детегледачката я гледаше, ама тя е много мека с Ния и не и дръпна ръката навреме. Ходихме до Пирогов и и сложиха превръзка. Утре пак ще ходим, за да видях как са мехурчетата на пръстчетата.
Искаха да лежим там една вечер, за да и сложат някаква специална превръзка, която минавала саааамо по здравна каса. Питах да си я платим, но не можело. Unamused

# 481
  • Мнения: 256
Уф, Ellocin, горкото ти слънчице. Това е супер неприятно, дано бързо й мине. Никак не е хубаво да има достъп до тостери. Моята за малко да пипне ютия.
Яна, и моята я кърмя и септември е на ясла. Заспива с бозаене, но при тати заспива, като го гушне- но това е много рядко.
Аз първата седмица ще я пусна само до обяд, много ще ми е мъчно... Гушкаме се и ми е толкова хубаво

# 482
  • Мнения: 7 898
Първата седмица по принцип е за адаптиране така, че едва ли ще седи повече от 4-5чсда.

# 483
  • Мнения: 2 379
Елоцин, може да потърсиш Бактиграс лепенки или някаква подобна ( second skin).  Те са за рани от изгаряния. Ох, дано бързо се изхрани кожата и дано е урок, който няма да се налага да повтаря ! Simple Smile
Има и различни спрейовете, предполагам че са ти казали с какво може да я мажеш и пръскаш.....

# 484
  • Мнения: 7 898
Спрей дефламол върши идеална работа.
За превръзки, не знам дали в Бг има jelonet, но ако има вземете го непременно.

# 485
  • Мнения: 2 379
Спрей дефламол върши идеална работа.
За превръзки, не знам дали в Бг има jelonet, но ако има вземете го непременно.
Спрей в Бг не съм виждала,в Англия как го наричат? А Jelonet  тук си е като Бактиграс.

# 486
  • Мнения: 7 898
Спрей я е пантенол.

# 487
  • Мнения: 1 355
Тук Дефламолът се продаваше в туба под формата на маз. По едно време го бяха спрели, защото хем вършеше работа, хем беше евтин. По спомен обаче миналата година за морето си купувахме Дефламол, та има надежда. Мазта също е полезна в случай на изгаряния. Не знам обаче дали Дефламол е подходящ за деца.

Колкото до отбиването, Нели, моята също заспиваше само с гърдата особено за следобедния сън и с отиването на ясла започна да си заспива сама. Вярно, с биба, но все пак важното е, че го прави сама. Вкъщи продължи още известно време да си иска следобедната цица, но 2-3 пъти й отказах и след кратък рев на разочарование си заспиваше гушната в мен. Та така и до сега.

# 488
  • Мнения: 2 379
Котка, става за всички и за бременни, и кърмачки, малки и големи. Става и за протрито също Simple Smile

Савова,Пантенол и дефламол не е едно и също, въпреки че и двете се ползват и при термично изгаряния.

# 489
  • Мнения: 1 532
Ellocin, дано бързо да ѝ мине на Ния.
Антонио така беше пипнал каната, но добре че бързо му махнах ръката.
Сега поне знае какво е и като му кажа, че нещо пари и не го пипа.
Като му кажа, че ще изгори и вика - каната.
Запомнил е.

# 490
  • Мнения: 7 898
Котка, става за всички и за бременни, и кърмачки, малки и големи. Става и за протрито също Simple Smile

Савова,Пантенол и дефламол не е едно и също, въпреки че и двете се ползват и при термично изгаряния.
Наясно съм. Предлагам нещо което го има в Бг и върши същата работа...

# 491
  • Мнения: 472
Мале, че ме тръшна някакъв летен вирус или съм настинала, не знам. Повръщане, температура и диария. Веселбата е пълна. А малката за капак плаче като чишка, или не иска да чишка. Направо сме не китка а бутек от китки. 🤦‍♀️😜 Утре ако не сме по добре, ще търсим частен преглед,  че то незнам тука има ли и дежурен. Пък тва с малката направо ме хвърли в трета глуха. Някой сблъсквал ли се е такова чудо .?( за малката питам- майки на момичета) .

# 492
  • Мнения: 7 898
По всяка вероятност и пари и за това плаче като пишка. Може да има уринарна инфекция.

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 1 906
Според мен също е много вероятно да има инфекция на пикочните пътища, като те са много чести при малки момиченца. Може да и пари.
Вземете и стерилна урина и занесете за посявки за всеки случай.

# 494
  • Мнения: 472
Те посевките отнемали три работни дни. Струва ми се адски много. Вчера много плака при чишкане.  Давах и много чай и от сутринта чишка без рев. Сега чакаме стерилната урина и отиваме да видим какво ще каже. И се чудя какво да правя ако трябва да чакам три дена.

Общи условия

Активация на акаунт