Класовото разделение и виртуалното пространство.

  • 11 657
  • 374
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 629
Оспамихте ми и революцията и постреволюционния период. Реза, остави темата за поколенията, а?

# 316
  • София
  • Мнения: 5 606
В реалния живот нямам контакти с никой от форума, а тук не съм усетила разделение, е някой път има по-... изказвания, но когато те подразнят просто не четеш това мнение и продължаваш нататък

# 317
  • Мнения: 6 167
виждам, че темата е гореща, притеснявам се да не заслабнем пред компютрите така невечеряли
та, черпя и ( леко парадирам, де) с моите кифлички - топли топли

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 21:10 от Lennie

# 318
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, това не трябваше да го показваш Crossing Arms, сега от къде рецептата? - пусни ми на лични, моля те Praynig

# 319
  • Мнения: 4 406
Е, това не трябваше да го показваш Crossing Arms, сега от къде рецептата?
от готварския...
не мога да схвана на къде е забила темата за 10 стр... зачитам назад...

# 320
  • Мнения: 2 550
Е, това не трябваше да го показваш Crossing Arms, сега от къде рецептата? - пусни ми на лични, моля те Praynig

Може ли и на мен  Praynig

# 321
  • Мнения: 6 167
Марче, съвсем се оспамихме.
Свалям ги)))
ей ся ще ти изпратя

# 322
  • Мнения: 2 550
Марче, съвсем се оспамихме.
Свалям ги)))
ей ся ще ти изпратя

Мерси и тук  Heart Eyes  Mr. Green

# 323
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз благодаря и тук! Hug  bouquet

# 324
  • Мнения: 2 768
Крайно време е в Правила-та да се уточни кой къде да пише, че да не предизвиква дразнения и конфронтации от по-чувствителните потребители.  Whistling

таксата ни за нет удря всички, ама няма да я кажа

# 325
  • Мнения: 13 512
Крайно време е в Правила-та да се уточни кой къде да пише, че да не предизвиква дразнения и конфронтации от по-чувствителните потребители.  Whistling

таксата ни за нет удря всички, ама няма да я кажа
za 4096 ADSL ,nali?  Определено биеш всички ....

# 326
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Знам, че темата се измести в друга посока, ама аз да си кажа.
Има и се усеща класово деление из форума.
По принцип не ме впечатляват къщи, коли и други лъскави неща, но мен лично ме заболя за мене си миналата година, когато имаше теми за подаръците за децата за Коледа и Нова година. Май и там се вихреше варианта, аз имам а пък ти нямаш, пукни се.
В този момент най-силно усетих как не съм въобще от класата на повечето народ от форума, защото купих на децата си китайски играчки за малко пари и не можех да им купя красотите, които бяха накупували другите и особено в такива количества.
Не завиждам и не злобея за това че някой купил нещо на детето си ( е може би само малко, ако искам да съм честна) Embarassed Embarassed Embarassed, но ме доядя на себе си., защото аз не можех да си позволя да купя такива неща на моите деца.(комплекси, имам си ги, какво да се прави) Embarassed

# 327
  • Мнения: 2 768
Крайно време е в Правила-та да се уточни кой къде да пише, че да не предизвиква дразнения и конфронтации от по-чувствителните потребители.  Whistling

таксата ни за нет удря всички, ама няма да я кажа
za 4096 ADSL ,nali?  Определено биеш всички ....


Неееее, Монда, неееее, НЕДЕЙ ме пита! Ще ми проличи класовата принадлежност!!!    newsm25

# 328
  • Мнения: 6 039
да не мислиш пък, че си играят с тези играчки.
Те изграчките са за родителите

# 329
  • Мнения: 11 607
да не мислиш пък, че си играят с тези играчки.
Те изграчките са за родителите

Това ми хареса!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт