Логическа задача

  • 6 078
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Аз май се предавам за отраженията тогава, мисля си за 2 или 4, ама...Давай и други, на който му е досадно, просто няма да отваря темата  Peace

# 16
Ето нещо лесно:
Един сляп просяк имал брат, който умрял. Знаело се, обаче, че човекът, който умрял, нямал никакъв брат. Каква е била връзката между слепият просяк и покойника?

А за огледалната стая да казвам ли?

# 17
  • Мнения: 240
Просяка е жена.

# 18
Правилно!
Имаме една жаба, която всеки час си удвоява площта. Била е поставена в един леген. Точно на 24 час след като я поставили тя заела целия леген. Колко часа сред поставянето си е заемала половината леген?

# 19
  • Мнения: 240
На 23 час Peace

# 20
  • Мнения: 653


Е как така, не става-нали престъпникът не се дели от полицая, а 2 деца без възрастен не могат, а и по 3-ма не може, нито по един?
[/quote]
напротив - две деца може да са сами, а престъпника може също да е сам - но без други на брега

# 21
  • Мнения: 240
Имаме една жаба, която всеки час си удвоява площта. Била е поставена в един леген. Точно на 24 час след като я поставили тя заела целия леген. Колко часа сред поставянето си е заемала половината леген?
23 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 653
казвай за огледалата - май няма други предположения

# 23
  • Мнения: 11 607
Харесват ми тези задачи закачки!!!! Точно за петък следобед на работа!

# 24
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Искам като първатааааа!!!
Моля!!!

# 25
  • Мнения: 1 181
за огледалата - нито едно. Нали е тъмно.

# 26
  • Мнения: 819


Е как така, не става-нали престъпникът не се дели от полицая, а 2 деца без възрастен не могат, а и по 3-ма не може, нито по един?
напротив - две деца може да са сами, а престъпника може също да е сам - но без други на брега
[/quote]

Да, но не могат да пътуват сами? Аз докарвам 2-те момиченца на др. бряг и край-вс.др. варианти са невъзможни, просто не мога място да си намеря!

# 27
  • Мнения: 1 001
Тази и мен ме мъчи отдавна ... реших, че съм тъп, така че чакам решението

# 28
  • Мнения: 819
Тази и мен ме мъчи отдавна ... реших, че съм тъп, така че чакам решението

Значи ставаме 2-ма тъпи, чакащи решението Joy/или поне толкова си признаваме/.Но аз определено няма да си тръгна от работа, докато не я разгадая, това е  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 181


Успях, успях!!!  newsm44 newsm44 newsm44
Да казвам ли решението?

Общи условия

Активация на акаунт