косопад след раждане

  • 3 111
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • в центъра
  • Мнения: 445
Не си спомням кога започна при мен, но помня, че беше ужасно - мислех че ще остана без коса   smile3511
Рових много из нета и навсякъде пишеше, че на шестия месец спирал косопада - явно тогава хормоните ти се регулират някакси и наистина - каквото и да опитах - нищо не помогна, но на шестия месец - просто спря  #Crazy Така че споко - единствено търпение му е майката!

# 16
  • Мнения: 592
Тази картинка с космите навсякъде ми е така позната, че ми се плаче. Аз също съм с дълга коса, която винагие вързана /от както беба се роди/ и косми навсякъде. Аз почнах да вземам ревалид на капсули една серия и повече витамини. Освен косата и ноктите ми взеха да се чупят, но след време, когато хормоните се "укротят" всичко влиза пак във ритъм . СПОКО!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
И мен не ме подмина, 4 месеца след като родих...страшна работа  #Cussing out Маски не помагат, диети и балансирано хранене-също /то сигурно за тях по-голямо упорство трябва, ама.../. Утре мъжа ми някакви хапчета от Германия ще ми донесе ще ги видя какви са , ще попия няколко дни и ще ви кажа доволна ли съм

# 18
  • Мнения: 61
                И при мен е така. Сутрин се вчесвам в банята и щателно проверявам за косми, цял ден съм с вързана коса и резултата: цялата къща в косми. Само се караме със съпруга ми. Косата ми много е оредяла отпред. Направо страх ме обзема. Правя маски и нищо. Една жена ми каза след къпане да я обливам с урина, но ме е гнус. За сметка на това ноктите ми са по-здрави от всякога.
              Е, какво да се прави,ще чакаме всичко да отмине. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 858
При мен косопада започна 4 месеца след раждането и докога продължи не помня. Смятам, че е нормално.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 770
При мен също косопада се появи 4м след раждането. Реших си проблема... като се подстригах късо. Косата ми беше до кръста, но ми беше писнало от нея.

# 21
  • Мнения: 6 461
Аз лично съм нямала косопад,но моята приятелка направо се пукаше да се ядосва.
Знам ,че си реши проблема ,но ще я питам как.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Аз лично съм нямала косопад,но моята приятелка направо се пукаше да се ядосва.
Знам ,че си реши проблема ,но ще я питам как.

Ще съм ти много благодарна ако я питаш и ми кажеш как го е решила. Може и на лични / виждам, че сме от един град/  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 026
При мен започна около 3 месец след раждането и все още продължава.

# 24
  • Мнения: 232
около 3 месеца и половина след раждането започна да ми пада косата. като я реша сутрин, събирам по един голям кичур. още не е спряла да пада, не знам докога така ще бъде...
И при мен е так и до днес.Добре,че е много гъста и няма видими изменения. newsm17.Може би ще е така докато кърмя,не знам дано скоро спре.Не се шашкай,ще отмине,природата си знае работата. newsm10 newsm03  love001

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Ох и моята коса капе ужасно от около 3-4 седмици.  Знам, че е нормално и просто чакам да спре. Надявам се да е скоро.
Така че споко явно при повечето жени е така.

# 26
при мен около 3 месец започна да пада до към 6

# 27
  • София
  • Мнения: 630
Едва ли има мама подмината от това явление Mr. Green.
И по-горе са ти отговорили на въпроса. Този косопад изглежда "по-страшен" защото се появява след бременността. Обикновено тогава (през бременността) не падат коси и след раждането се получава опадане на двойно повече коса Twisted Evil. Пълен отврат, но това е.

# 28
  • Мнения: 277
И моята коса започна да капе от около 2 седмици. Все ми се ще да мисля, че е нормалният сезонен (есенен) косопад, и че след това косата ми ще си е същата, а не по-рядка, ама...ще видим... Confused

# 29
  • София
  • Мнения: 3 827
При мен около втория месец след раждането се появи и продължи до към седмия.

Общи условия

Активация на акаунт