косопад след раждане

  • 3 127
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 303
Вчера си купих ампули на Rene Furterer. Надявам се да помогнат че косата ми бавно изчезва.... Някой знае ли как се нанасят, и на какъв интервал от време, че в аптеката мацката ме гледаше недоумяващо...

# 46
  • Мнения: 155
При мен и двата пъти като по часовник шест месеца след раждането..... А след толкова дълъг период се надявах да ми се размине....Уви! Но пък не помня да е бил тежък косопад  Naughty

# 47
  • Мнения: 256
Почна към 3 - 4 месец след раждането и продължи горе долу 4 месеца. Мазах я с разни ампули но като че ли си спря от само себе си. Моята коса по принцип е гъста и въпреки че косопада беше доста обилен и продължи дълго като цяло не се забелязваше голяма разлика.

# 48
  • Мнения: 324
И при мен започна към 6-ти месец и спря след 3-4-ри месеца от самосебе си, с нищо не съм я третирала

# 49
  • София
  • Мнения: 790
При мен започна към 3-4-ти месец. След 1 месeц ужасен косопад и косми навсякъде си купих и взех да пия  MERZ. Изпих една опаковка. Косопада ми намаля, но не драстично, а постепенно  Peace

# 50
  • Мнения: 1 666
При мен почна към 3-4 месец след раждането и тъкмо щеше да спира (поне понамаля малко) и сега от есента почна сезонен косопад  #Crazy.

# 51
  • София
  • Мнения: 36 128
След 3-я месец, овладях го за 2-3 месеца с маски и добавки/витамини и минерали/
 

# 52
  • София
  • Мнения: 7 169
Ох,момичета поуспокоих се малко,дано и при мен премине за 3-4 месеца  Praynig,ще правя маски+витамините които пия и се надявам да не оплешивея много Crazy

Мерси за отговорите   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 428
Не искам да те отчайвам,но на мен още ми капе косата,а родих преди 2.6 г.

# 54
  • Габрово
  • Мнения: 240
При мен също се появи около 7-мия месец и положението все още е ужасно. Когато се реша имам чувството че падат цели кичури.  Cry Започнах обаче маската с Тривитаминол, дано помогне, иначе съвсем без коса ще остана. А какви витамини ще ми препоръчате да пия?

# 55
  • София
  • Мнения: 7 169
При мен също се появи около 7-мия месец и положението все още е ужасно. Когато се реша имам чувството че падат цели кичури.  Cry Започнах обаче маската с Тривитаминол, дано помогне, иначе съвсем без коса ще остана. А какви витамини ще ми препоръчате да пия?

Аз пия Nutricap,но може и Merz да си вземеш или други подобни.Те са за коса,нокти и хубава кожа/май така беше  newsm78/ Ако не спрат косопада ,поне се надявам да го намалят .

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
3 месеца след раждането се появи косопада.Изчезна благодарение на хининовата вода и шампоана против косопад на Фито.

# 57
  • София
  • Мнения: 619
Извинявайте,че се възползвам от темата,но бебока е на 4м. ,а аз имам същия ужасен проблем за който исках да споделя.Имам чувството ,че ще остана без коса,а вече ме е страх и да я измия(не че не го правя Blush)Ще се възползвам от съветите ви към Еlix и дано да ни помогнат,защото е ужасен стрес.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 397
При мен започна към 4 месец, постригах се малко, след което продължи два три месеца, спря от самосебеси.
След това съм нямала проблеми  Peace
Ще отмине това е нормално  Peace

# 59
  • Мнения: 2 126
ronkis,и аз имах същият проблем и при мен започна към 4 месеца след раждането.Ама наистина мислех, че ще остана без коса.3 месеца по-късно премина постепенно,без маски и особени грижи.Сега даже забелязвам,че ми расте допълннителен бретон Shocked сякаш съм го подстригвала и сега расте наново.Това е нова коса и си мисля,че на мястото на окапалата коса расте нова Thinking

Общи условия

Активация на акаунт