Математически турнири 1-4 клас. Тема №60

  • 61 520
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Добър е. Отличен. Почти сигурно е, че ще е със златен медал.

# 151
  • Мнения: 29 357
Къде са излезли резултатите?

# 152
  • Мнения: 1 006
Не са, но той донесе черновата и условията на задачите, ние ги решихме и така Simple Smile

# 153
  • Varna
  • Мнения: 439
Не са, но той донесе черновата и условията на задачите, ние ги решихме и така Simple Smile
За кой клас е това, може ли да пуснете отговорите?

# 154
  • Мнения: 29 357
Медалите за финала с малкото картонче ли се получават? Там трябва ли да пишем номера от сертификата или само имената?
Как е организирано раздаването на медалите във вторник, по класове, по вид или....?

# 155
  • Мнения: 2 285
По класове е обикновено. Почват от най-малките, че те са най-много и най-нетърпеливи и вървят нагоре.

# 156
  • Мнения: 1 006
Купите на МБГ на какъв принцип се раздават, няма ги в класирането, вчера публикуваха за малко имената на децата, които ще имат кухи, но след 30 мин изчезнаха🤷♀

# 157
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Купите  са за участниците със сумарно най-висок резултат от всички кръгове през годината.
Много странно, преди 10 минути разглеждах списъка с носителите на купи, а сега го няма наистина.

# 158
  • Мнения: 1 006
Сега пак го виждам Simple Smile, не знам какво става и дали това, което пише е вярно, но предполагам, ако е вярно ще ги връчат утре с медалите и няма да трябва да ходим в друг ден 😂

# 159
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Да, с медалите.

# 160
  • Мнения: 29 357
Дали ще е бутаница утре,  както беше на откриването?
Има ли създаден някакъв ред?

# 161
  • Мнения: 1 006
Днес на отборното награждаване си беше бутаница + не ни дадоха да снимаме децата, защото имало официален фотограф на турнира, но да видим.

# 162
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Ами досега само веднъж сме били на нагрраждаване в амфитеатъра (после две години беше в двора на училището) и беше ужасна блъсканица. Направо неприятно преживяване си беше, как не премазаха някого, децата не можеха да стигнат до сцената да си получат наградите. Дано сега е по-добре измиислено, но знам ли....някак не ми се вярва...

# 163
  • Мнения: 29 357
Ужас!!!!
Не са и малко деца. Защо не се обявиха различни часове за различните класове?

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Никак не звучи привлекателно споделеното. Досега си получавахме медалите в училище наесен и тази година за първи път ще сме в Несебър за награждаване и направо не ми се ходи като чета...

Общи условия

Активация на акаунт