Целулит - 12 тема

  • 58 931
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 8 131
Казвам го защото мажа от една и съща кутия и след масло, и без масло. След масло изобщо не се усеща.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 951
А усещате ли ефект на нанесения гел след маслото?


Благодаря!

# 137
  • Мнения: 1 602
Четох ви и взех, че и аз си купих този гел. Отворих, мирише свежо, намазах добре и брех, прохлада чувствах от лимонената трева. Реших, че съм объркала какво съм купила, но не - “силно загряващ, измийте си ръцете”. Мия аз ръцете, още чувствам прохлада и се чудя - какво пък толкова пишат във форума, че пари. Легнах си. Ейй като ми подпали задните части. Чак се отвих от жега 😀 иначе целулитът ми е видимо намалял, но надали е от три дни мазане. По-вероятно е от много неща накуп - хранителен режим, тичане и мазане… да видим.

# 138
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз Кройтерхов винаги съм нанасяла след масаж с вендузи, но масажа с олион, душ и тогавагела Кройтерхов. Пареше непоносимо. Олиото, колкото и да се мие, все остава.

# 139
  • Мнения: 1 227
И аз мажа серума Кройтерхов всеки ден вече над седмица, ползвала съм и гела в кутията и  по спомен май еднакво ми патят и двата, но на мен си ми харесва този ефект.
Вчера правих криолиполиза на зона брич (апарата ми обхвана почти цялото задно бедро защото съм ниска) в Дерма акт (имат намаления на процедури за тяло в момента)  и сега ще чакам резултати. Казаха ми че на целулита няма да повлияе кой знае колко, а и да не очаквам чудеса защото имам малко подкожна мазнинка в излишък и все пак се надявам зоната (точно под дупето) да се стопи малко, защото и с тренировки и режим все си седи нешичко там. Започнах и тренировки лека полека, малко кардио, малко силови, другата седмица ще започна и с ръчни масажи. Притеснява ме че ще боли, но някак ще изтърпя. В студиото, което съм избрала има масаж 30 Мин и 45 Мин, вие масажи с каква продължителност правите, да се ориентирам горе-долу?

# 140
  • Мнения: 1 412
В студиото, което съм избрала има масаж 30 Мин и 45 Мин, вие масажи с каква продължителност правите, да се ориентирам горе-долу?
В студиото, в което ходя аз е 40 Мин 35 лв, ако предплатя поне 5. Обаче не съм доволна, защото много ме посиняват и четох, че е неправилна техниката ако има синини. Плюс че като попитах масажистката какъв вид според нея е моят целулит, тя каза че не знаела и нямало и значение, защото подходът бил един и същ.

# 141
  • Мнения: 10 264
И моя гел съм го отворила преди година, и сега като се разговорихте за него реших да го доизразходя поне. Пари си и още как. Малко цвета му е сякаш попроменен, но си мирише на същото. На мен на някакви етерични масла ми мирише, аромата на които по принцип не понасям.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 158
Аз затова след баня първо нанесох крема, втрих го и изчаках да попие, преди да взема олиото и вендузата. Преди го нанясах самостоятелно и с "пляскащи" движения, тип масаж, така че някак да активират действието на крема.
Като взема нова опаковка ще видя дали просто моята чувствителност е намаляла или си има значение, че е стоял отворен няколко месеца. Simple Smile

# 143
  • Мнения: 829
То и на мен понякога ми пари повече, понякога по-малко. Не знам от какво зависи. Вчера почти не го усетих, а преди няколко дни направо ме подпали. Нанасям го след баня, на чиста и суха кожа.

# 144
  • Мнения: 490
Понеже сме на тема "парене" и моята първа процесура Venus legacy мина, да кажа, че много пари. 42-44 градуса температура на кожата. Направо като пуйка за коледа бях 😂. Не знам защо мислех, че нищо няма да усещам. И не знам гела дали пари повече, но както се казва - " Трай бабо за хубост." А в зоните с фиброзен целулит си боли...... И с Legacy и  с LPG. Но поносимо в името на целта.

# 145
  • Мнения: 320
Здравейте,  нова съм тук. Някой ползвал ли е подобни уреди и дали би имало ефект. Искам нещо което да мога да го използвам вкъщи. 

# 146
  • Мнения: 10 264
Не се харчи за това нещо. Според мен никакъв ефект няма да видиш. Ако ще се харчиш за домашен уред, и преди съм казвала по-добре си вземи massage gun (чукни го в гугъл, че не ми се прикачва снимка сега). Прави доста силен и дълбок масаж. Напомня ми на една процедура която си правих при дерматолог. Единствената разлика е, че ти сама трябва да си го правиш. По 10 мин на крак правих аз, на най-високата степен. Боли си доста.

# 147
  • Мнения: 4 488
Не се харчи за това нещо. Според мен никакъв ефект няма да видиш. Ако ще се харчиш за домашен уред, и преди съм казвала по-добре си вземи massage gun (чукни го в гугъл, че не ми се прикачва снимка сега). Прави доста силен и дълбок масаж. Напомня ми на една процедура която си правих при дерматолог. Единствената разлика е, че ти сама трябва да си го правиш. По 10 мин на крак правих аз, на най-високата степен. Боли си доста.
Това ме заинтригува. Какъв ефект видя при теб след употреба?

# 148
  • Мнения: 10 264
Ами разкарва целулита и сякаш намали обиколките на бедрата. Аз това последното не го исках, но при мен сякаш съвпадна и с пременото. А в този период се променя и композицията на тялото. Въпреки спорт и диета, корема се омазни, краката поизмършавяха и тоя уред ми ги смали сякаш още повече. Не съм се мерила и см не мога да цитирам, но визуално нещо такова усещам. Предполагам е от уреда, т. к. аз от години по един и същ начин се храня и тренирам. Няма отпускане от спорт и диета в никой случай. Даже и по почивки. Единствено тоя уред вкарах предното лято и съм сигурна че е от него ефекта.

# 149
  • Мнения: 4 488
Благодаря за отговора 😊

Общи условия

Активация на акаунт