Целулит - 12 тема

  • 59 467
  • 762
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 242
За фастинга се оказа,че аз го правя от години,без да знам. Едва като "нашумя" научих от него. Като цяло си слушам организма за храна- каквото ми се яде това ям и когато ми се яде (понякога не ми се закусва,др път си търся закуската и така). Наблюдавай организма си,аз лично пълнея от тесто. Не ям ли тестени изделия - кг са в норма Simple Smile Успех, mimikona Simple Smile

# 121
  • Мнения: 832
Видях, че и в Дерма акт има намаление на криолиполиза. 150 лв. излиза една процедура…

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
Благодаря ти за разясненията, Аленка! Heart

Сетих се и за един последен въпрос в тази връзка: Ако приемем, че криолиполизата е ефективна и успее да ликвидира определен процент мазнини още с първата процедура, налице ли е риск от леко отпускане на кожата в третираната зона (при положение че мастните депа, предполагаемо, ще са унищожени и няма да има какво да "подпира" или изпълва кожата отдолу)? При радиочестотата, например, знам, че като ефект, освен източване на мастните депа, се очаква да има и леко стягане на кожата в третираната област. Но при криолиполизата как стои въпросът в това отношение?

# 123
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Резонен въпрос - при мен не е било толкова много, че да има видимо отпускане. При една процедура дават ликвидиране на до 30% от депото. Не съм срещала отзив за отпускане. Тъй като коментирахме процедури за след това - радиочестотата е за стягане, ще ускови и освобождаването на мазнините Simple Smile Добре биха се съчетали от тази гл.т. Simple Smile

Видях, че и в Дерма акт има намаление на криолиполиза. 150 лв. излиза една процедура…

Там, доколкото съм гледала - име друга машината. Не казвам, че не работи, но моят опит не е с нея. В клиниката, в която аз ходих - бяха тествали няколко - за да изберат най-ефективната. Ако някой е тествал машината в Дерма акт или ще ходи - ще се радвам да сподели отзив от 1 лице Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 3 951
Възможно ли е да се види ефект от 1 процедура? Ям предимно салати и месо от години, тестено почти не, само сладко и то не по много, стоя едни и същи кг, но мазнини не свалям от никъде. Е, не спортувам, но ако се навия на процедура, ще се опитвам вкъщи да правя упражнения. Единствено за момента не спира дали ще ми подейства и дали ще попадна на добро студио.

# 125
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
За една процедура криолиполиза ли е въпросът?

# 126
  • София
  • Мнения: 3 951
За една процедура криолиполиза ли е въпросът?


Да, но защо не съм го написала... 😀

# 127
  • Мнения: 1 811
Аз малко по-нагоре съм написала, че още след първата процедура крио видях супер ефект, толкова прибран корем не съм имала от години. Но след втората - нищо, даже ми се възвърна една част.
Според мен много зависи от "масата", мазнините и т.н., но нека alena най-добре да каже, аз казвам при мен какво се случи. Всички казват, че трябва поне 3 процедури през 2-3 месеца.

Последна редакция: вт, 03 май 2022, 22:15 от Gigi

# 128
  • София
  • Мнения: 3 951
Благодаря за отговора, надявам се повече хора да се включат, за да придобия повече представа как е проработило при тях.

# 129
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
При мен от една процедура имаше ефект, в клиниката, в която ходех - на персонала също. Аз нали съм Тома неверни, бях много предубедена Laughing заради писанията в нета...

# 130
  • София
  • Мнения: 3 951
Може ли да споделиш клиниката?

# 131
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Скинлайн

# 132
  • Варна
  • Мнения: 158
Снощи, след баня, реших да си направя антицелулитен масаж с вендуза и олио и да нанеса (по мои спомени) изгарящия крем на Кройтерхоф. Последно го ползвах миналото лято и го зарязах в шкафа заради нетърпимостта на това зверско парене, тип "седнах на котлон". Този път обаче паренето беше изключително поносимо, усеща се, но в никакъв случай не е онова от миналата година. Вероятно заради вече отворената и стояла опаковка.
Ще пробвам и гел/серумът от тази серия, за да видя. Но определено ми допадна. От олиото кожата става една мека и нежна, така че дори да няма антицелулитен ефект, то поне ще имам гладка на допир кожа Grinning

# 133
  • София
  • Мнения: 8 131
Снощи, след баня, реших да си направя антицелулитен масаж с вендуза и олио и да нанеса (по мои спомени) изгарящия крем на Кройтерхоф. Последно го ползвах миналото лято и го зарязах в шкафа заради нетърпимостта на това зверско парене, тип "седнах на котлон". Този път обаче паренето беше изключително поносимо, усеща се, но в никакъв случай не е онова от миналата година. Вероятно заради вече отворената и стояла опаковка.
Ще пробвам и гел/серумът от тази серия, за да видя. Но определено ми допадна. От олиото кожата става една мека и нежна, така че дори да няма антицелулитен ефект, то поне ще имам гладка на допир кожа Grinning

Заради олиото преди това е, а не заради отворената кутия.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 730
Може и от отворената кутия да е. Аз поднових и моя, отворен преди година. Вече не пари.

Общи условия

Активация на акаунт