Целулит - 12 тема

  • 59 476
  • 762
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 23 096
Аз съм си правила Immupro.

# 181
  • София
  • Мнения: 639
И аз си ги бях правила тези в бодимед и общо взето показа същото. Нетолерантност основно към храните които главно консумирам и са се натрупали - домати, млечни от краве мляко. Спрях ги за някакъв период и нямаше никаква разлика.

Alena, а къде прави теста и каква цена плати?

В Бодимед ходих. Ето как изглеждат двата теста:



Бяха по 350 лв в понеделник, вече са 360.

Ето и информацията за хранителния тест: https://bodimed.com/wp-content/uploads/2021/04/BodInfo-Fox.pdf

Статията, кяото четох за препоръките: https://www.lina-bg.com/bg/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82% … D0%B0%D0%B3%D0%B8

# 182
  • Мнения: 64
Здравейте, и аз се боря с целулита. Нямам наднормено тегло, но от края на миналата година си напипвам едни дупки по задника, че чак ръката ми пропада. До сега съм правила Onda coolwave ( ефект нямам), почти 20 lpg ( леко заглаждане ), една процедура мезотерапия Cellutrix, за сега ефект не съм видяла. Въпросът ми е да пробвам ли нещо друго или да продължавам с lpg и мезото. Освен това, искам да ви питам има ли и други дами, които яко посиняват след антицелулитна мезотерапия? Мен много ме боля при проникването на разтвора и на всяко убождане имах почти черни синини.
Благодаря ви предварително,

# 183
  • Варна
  • Мнения: 158
Взех и серума на Кройтерхоф. Уж е по-ефективен, ще го видим. Обаче и той, като крема, пари, но не гори така, както помня от миналата година. По същия начин го нанасям, но определено чувството "седнала на котлон" го няма. Не се оплаквам де, то онова си беше живо мъчение. Grinning  Но ми е интересно защо сега усещам топлината по-малко отколкото преди. Ще продължа да си го използвам.

# 184
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Здравейте, и аз се боря с целулита. Нямам наднормено тегло, но от края на миналата година си напипвам едни дупки по задника, че чак ръката ми пропада. До сега съм правила Onda coolwave ( ефект нямам), почти 20 lpg ( леко заглаждане ), една процедура мезотерапия Cellutrix, за сега ефект не съм видяла. Въпросът ми е да пробвам ли нещо друго или да продължавам с lpg и мезото. Освен това, искам да ви питам има ли и други дами, които яко посиняват след антицелулитна мезотерапия? Мен много ме боля при проникването на разтвора и на всяко убождане имах почти черни синини.
Благодаря ви предварително,

Зависи какви са тези неравности. Cellutrix не е липолитична мезотерапия. Тя е уж за изглаждане на кожата - съдържа ХК и други в-ва - антиоксиданти, кофеин, флавоноиди. За моите представи е слаба терапия - по-скоро за подобряване на качествата на кожата.

Лекарят как определи неравностите. Ако има мазнини - може да се опита с липолитична мезотерапия - Мезолайн или Celluform, аз харесах на Мезолайн повече. Ако са мазнини, обаче - това означава и дупето да спихне малко. После с LPG да се изглажда и стимулира тъканната регенерация + Cellutrix.

Синините са нормални при мезото.

# 185
  • Мнения: 27
Привет, момичета! Наскоро видях много добри резултати в  отслабването с някакъв препарат Оземпик писалка. Зачетох се за мнения, но основно намирам положителни такива. Някоя да има повече инфо?

# 186
  • Мнения: 10 268
Каква връзка има това с темата за целулита? Доколкото виждам е лекарствен препарат за диабетици.

# 187
  • Мнения: 27
Общото, което аз намирам, е че се свалят мазнини. И то е заради нивата на кръвната захар, която спомага за топенето им. А разликата в целулита на слаби и пълни хора е видна за всички.

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
Целулитът не е мазнина. Как разликата в нивата на кръвната захар спомага отслабването?

Целулит имат и много слаби жени.

# 189
# 190
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
Пращаш ми някаква статия, която няма нищо общо с въпроса ми. Май пак не разбрах как, но вече нямам и желание да питам. Simple Smile

# 191
  • Мнения: 10 268
Да не говорим че повечето от нас спортуват от години и са с много добре контролирана кръвна захар.

# 192
  • Мнения: 4 580
Kroki, моите уважения, но наистина си объркала темите. Тук не е място за лекарства за диабет и въобще за заболявания/да пази Господ/, нито за отслабване. Има си отделна тема за отслабване. Тук говорим за целулит. Моля, преориентирай се към здравна тема.

# 193
  • Мнения: 865
Елоктростимулацията дали би помогнал донякъде за стягане?
И дали този колан ще може да се сложи и ползва на бедрото отгоре (задната част)

# 194
  • Мнения: 438
Благодаря за отговорите! Ще погледна Бодимед.
vici75, прочетох коментара ти за рибата. Аз съм така отпреди. Обожавам риба и морски дарове. Доскоро хапвах по 4-5 пъти в седмицата. Бях си харесала в един период риба тон стек. Искам да те предупредя - оказа се, че съм се “предозирала” с живак от рибата, чак токсична беше станала работата. Чак пиех добавки за чистене (детокс) от живака.

Общи условия

Активация на акаунт