Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 573
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
От мен 25км, бавно. По-късно ще направя кратка тренировка на Каролин за рамо.
Утре задължително 15км, за да затворя седмицата на 70км в 4 тичания- 1/16 до маратона в Кошице.

Другата седмица планирам 80, което ми беше нормалът, и ми донесе добри резултати.
Дез, ако някой път решиш, пробвай това предизвикателство за рамо https://youtu.be/VnmUfR4b8eE и после до кажеш как е Simple Smile

# 706
  • Мнения: 10 024
Ооо, Ани, мерси много! Довечера ще пробвам непременно и ще пиша! Сега ще я прегледам.
Аха, с 5ци и 3ки ще работя, след като тя ще ползва 9 и 4кг.
Де да обичах и тренировките за долна част така, както и за горна!

Храната ще пиша в съседната тема. 22 дни до морето и 16 седмици до маратона.
Снимчици от днешното тичане. Моментик.
Скрит текст:

На гърба имам още една бутилка.

Времето не е идално точно. Спирах да разтяягам, снимам, сменям песни, и пит стоп в къщи за гел, още вода, магнезий и wc. Laughing

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 16:49 от Dez

# 707
  • Мнения: 1 177
За вчера Chisel Agility + 15 Min Glute Chisel. Днес - Hammer Conditioning + 10 min ab Hammer. Мисля да бягам по-късно в парка до нас, че никакви крачки нямам днес. 🙂

Ани, и моят син щеше сега да завършва 4ти клас в същото училище, ако не се бяхме преместили. 😁 Страхотни учители имаха.

Дез, раменете 😍.

# 708
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Вчера бях на групова тренировка (Fat burning yoga).
Днес тренирах с Анна от Growingannanas:
- 30 min цяло тяло с тежести (трудничка ми се стори): https://youtu.be/KIcAjq0MuoI
- 15 min корем (не беше чак intense): https://youtu.be/afjBIrq9IeQ

# 709
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Дез, направо ме разби с тези близо 1500 калории разход. Аз след такова нещо сигурно ше изям света. То след 600 го правя и не мога да се наям, пък какво остава с твоите. Моля те, ако имаш възможност и желание разкажи как зареждаш и какво ядеш при подобен разход на енергия Simple Smile

Бесито, пропуснала съм, че си от Бургас Simple Smile  Къде се преместихте? Да, прекрасни учители имаха. Моят го приеха в ПМГ и от догодина отива в съседната сграда 😂, но му е малко мъчно.

# 710
  • Мнения: 236
Дез, прекрасно изглеждаш! Не знам колко искаш да сваляш, но разбирам ако имаш излишни кг, че вероятно тежат. Аз последните 2 месеца броя калории и най-после съм на килограмите от преди 4 години, които според мен са ми оптимални за бягането. Аз още не съм се записала на нищо есента, но "планирам" да бягам нещо през октомври. Искам да видя как ще са нещата към края на лятото, защото с повече от месец почивки в горещи дестинации не знам как ще ми се получат дългите бягания ...

Последна редакция: нд, 19 юни 2022, 01:22 от Sprinkles

# 711
  • Мнения: 1 177
Ани, в Ирландия. Синът ми беше в класа на г-жа Цветанова. Сега ще завършва 5ти клас тук. 😂 Нещо не пресметнах добре в кой клас трябва да е и ще приключи по-рано училище. 😁

Малката заспа и отивам в парка за кратко бягане. Ще допълня после. Simple Smile

Личи си, че не бягам 😂. Щом това ми е най-дългото бягане в страва.

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 19:31 от besyto

# 712
  • Мнения: 10 024
Mamma mia, разбих се с тази тренировка! Страхотна е! Heart Eyes



Скрит текст:

Където съм писала 10кг е 2х5кг, а където е 6кг е 2х3кг.
Раменните преси, класически и Арнолд започвах с 5ци, и след 20 повторения минавах на 3ки.


Бесито, прекрасна е Ирландия! Толкова да я обичам! Завидях!
Ани, всичко ще пиша оттатък. Само да се свестя малко. Sweat Smile

Sprinkles, поздравелния за постигнатата форма! Много хубаво се тича на Крит рано сутрин, и дълги бягания имам.
Веднъж обаче сгафих с едни кучета и умрях от страх. Прибрах се на стоп Scream до хотела с един италианец, който не говореше английски, но успях да обясня че ме е страх от кучета на италиански. Поне толкова мога да изцедя.Joy
Та, имай предвид кучетата. Аз съм отвикнала да мисля за такива неща, тук всичко е вързано, на каишка, или кротко и възпитано.

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 19:01 от Dez

# 713
  • Мнения: 447
Дез,ръцете ти са супер браво на теб.
Аз си продължавам по план с Каролайн, май взех да свиквам с fuel.

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 2 087
Аз не знам колко е уместно да се хваля след постовете на Dez, но за момента това са ми възможностите. Бягах малко над 5км след работа и правих 2*10мин за корем от ФитОн.

# 715
  • Мнения: 2 638
Здравейте! Знаете ли колко време след коремна операция мога да започна упражнения за корем, че нещата излизат от контрол?

# 716
  • Мнения: 10 024
Здравейте! Знаете ли колко време след коремна операция мога да започна упражнения за корем, че нещата излизат от контрол?

Здравей, след 6 седмици, но е добре да се консултираш с лекар.
Храненето е на първо място обаче, упражненията не са панацея, за съжаление.

Тичах, и завършвам седмицата с 68км.
В понеделник тичах 16 вместо 18км. Забравила бях, и не ги закръглих на 70.

Среден пулс 149. От жегата се вдига пулса. Забавях колкото може повече, но нямаше вече накъде.
Целта сега е обем, и тичане с по-нисък пулс.
Тренировките за бързина са във вторник и петък. Там вече ще се огладнява зверски. При нисък пулс апетитът е ок.

# 717
  • Мнения: 318
Здравейте!
Вторник отчитам цяло тяло с дъмбели,малко долна част с ластъци и малко корем.
Сряда - 20 минути каране на велоергометър и  Firm Arms & Toned Abs.
Четвъртък - 15 Min Full Body Resistance Band Workout At Home и Toned Legs & Round Booty Workout (Resistance Band).
Вчера -  Chest Workout at Home - Dumbbells or Resistance Bands (аз използвах ластик) и малко корем
Днес - разходка Blush

# 718
  • Мнения: 997
Здравейте!

Днес правих ден 12, Епик 2 - тренировка за глутеус и задно бедро:


Прекрасна тренировка, препоръчвам я. При мен се усети и в горната вътрешна част на бедрото. Работих с 16кг.

Събота и неделя имах само крачки по около 10000/ден и планк предизвикателството ми.

Успешна седмица!

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 341
Вчера отчитам
https://www.youtube.com/watch?v=NMiKAPf4xyE
https://www.youtube.com/watch?v=TeNg1oTvlVM&t=0s
Днес почвам Лифт 4

Общи условия

Активация на акаунт