Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 634
  • 767
  •   1
Отговори
# 690
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
И аз съм от тия, дето с рокля стават, с бански не баш...Satisfied Днес няма да тренирам, защото съм много изморена тия дни и започнах да налитам на храна. Вчера след плуването вечерях втори път, а уж броя калории...Rolling Eyes Тази седмица и на работата беше много напрегнато, та и психическата умора си казва думата.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 835
Много съм доволна тази седмица от себе си - и за тренировки и за храна.Innocent
Тренирам по къс клин и бюстие и задължително маратонки. Вече става жега и рано сутрин.

# 692
  • Мнения: 1 002
Здравейте!

Зимата тренирам с дълъг клин и спортно бюстие, лятото - с къси панталонки/къс клин и спортно бюстие, винаги боса и на отворен прозорец, независимо от сезона.

Днес правих ден 6, Епик 2 (за мен е ден 10) - интензивна хиит тренировка за цяло тяло с дъмбели:


Не обичам хиит, но тази тренировка ми хареса и си я записвам в списъка. Използвах 2*3кг.
Имах време и добавих тази 15-минутна за корем:



Хубав ден и приятни почивни дни!

# 693
  • Мнения: 4 785
За днес плуване и упражнения във вода.Добавям и 20 Мин корем от коледната на нацепената.

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 13:09 от No_frame bitch

# 694
  • Перник
  • Мнения: 4 869
И на мен роклите размер S си ми стават Simple Smile И банските ми са същия размер, но там има какво да се желае.
Днес си пропуснах тренировката. Снощи си легнах с мокра коса. Оказа се, че за петте часа и половина, в които съм спала тя не е успяла да изсъхне. Та, времето за тренировка отиде за прическа. Но тъкмо няма да се занимавам утре, че съм на 25 години от завършването на техникума, т.е. хапване и пийване Grinning

# 695
  • Мнения: 1 402
Видях Ани, Нона и Яки.. Чудесно изглеждате момичета... Яки, не си това, което се нарече, със сигурност...
Даже по бикини само и спортно горнище тренирам лятото, ако съм сама... Ако не е кардио де... Ако е кардио, шкембето го прибирам в клинче с висока талия, да не се тресе 😊. Искам и боса да се науча, но не ми се получава, имам чувството, че не мога да заема правилната поза...
Това лято съм по мускулеста от предното и ще покажа, само да ми се поизравни тена, че сега съм изгоряла на къси гащи и потник.
Миналата седмица имах повече време да тренирам и разделих мускулните групи в 6дни, тази седмица обаче ще направя два пъти цяло тяло и това ще е.

# 696
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Ни по рокля, ни по бански ставам, но това е положението. Браво на вас, вие сте ми гордост!

Току що правих пост във фото темата за приключилият футболен сезон на децата ми, който аз съвестно си снимам всяка Събота. Апропо - щерката мина селекцията на сериозен  футболен клуб и от есента с нови предизвикателства, чакаме резултатите на дребния. Та покрай футболните снимки се сетих, че не съм си го отчела като тренировка това, защото по 2 часа поне всяка събота е клекни/стани/премести се/ залегни/обиколи игрището, щото слънцето е не там, където ми трябва/дръж на спусък проклетия DSLR и двукилограмовия обектив - докато другите родители си седят на столчетата и ръкопляскат Wink Та така - отчитам си и това за тренировка, ама ха! Доказателствата - тук!

Мъничко ми е останало да закръгля 200 км от Май до Юни...






PS Всъщност излъгах - имам едни италиански рокли с А-силует - широки са като палатки И се виждат само мъжествените ми гребачески рамена, е, с тях ставам Grinning

Последна редакция: пт, 17 юни 2022, 18:17 от Agent Provocateur

# 697
  • Мнения: 571
Агент, ти ако твърдиш, че не ставаш...Heart Eyes
Добре, че съм с природно високо самочувствие и висок непукизъм за визия, че щях да се комплексирам при това твърдение!

# 698
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Еди, с годините ставам още по отвратително самокритична Wink но за сметка на това помъдрях дотам, че вече не съм тази джъджментал кучка, която бях на младини.

Тази сутрин като написах, че съм почти на 200 км това "почти" толкова ме подразни, че 30 мин преди път седнах да греба, че да ги направя 200, а с моето ОCD - 202 за симетрия.

# 699
  • Мнения: 10 031
Агент, адмирации за помъдряването! 🍻
Аз обаче съм същата джаджментал кучка каквато си бях, но няма нищо общо с визия.

Наздраве, дружина! Платих си първото море, другото ще е през септември без деца. Дотогава може и да си вляза в любимите къси дънкови панталонки. Дотогава на пост и молитва. Мускули имам за 3 жени, да се стапя каквото си иска, все ми е тая. Муахахаааа.

Днес почивах. Май взех да помъдрявам и аз. 😇

# 700
  • Мнения: 236
Агент, сигурна съм, че изглеждаш прекрасно! Жалко, че ще сме по различни гръцки острови и няма да те видя и да докажа, че съм права Joy Браво на децата! Прекрасни снимки!

Дез, наздраве за ваканцията! Къде отиваш?

От мен скромно 5 км днес. Вчера работих до късно, малко спах, вероятно трябваше да пропусна бягането, но следващата тренировка ще е най-рано след 2 дни ...

# 701
  • Мнения: 10 031
[
Дез, наздраве за ваканцията! Къде отиваш?


В любимата Гърция, този път в Парга. Била съм там на еднодневен излет от Корфу, има много интересни места за посещаване. Дано успеем да идем до Метеора, в задължителния ми списък е.

Каня се да ида да тичам, днес и утре се очакват тропически жеги 35+. Трябва да се тича рано, или вечер. Ще видя.
Ти на кой остров ще ходиш?

# 702
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 733
Айде бе, Агент, не ставаш друг път Simple Smile

Тази седмица пак ми се размина тренирането. Покрай ангажиментите със завършването на четвърти клас на най-малкия беше лудница та от сряда, чак днес успях. Но пък се разписах с две тренировки от Fuel - ден 12 - горна част - с повечко рамо и много ми хареса, след нея ден 13 - глутеус. И тя беше супер, обаче сумо клека направо ми втръсна накрая Simple Smile Добавих и 10 мин корем. Дано утре да успея да направя цялото тяло и кардиото или поне едно от двете.
С храната съм добре. Въпреки многото събирания и виното, нещата са под контрол. Държа 1700 калории и засега са ми добре.

# 703
  • Мнения: 4 785
Съботна тренировка във фитнеса ,ударих здраво дупето с кабелите и машините +2*10мин ходене настрани и назад на пътеката и стълби.

# 704
  • Мнения: 10 031
От мен 25км, бавно. По-късно ще направя кратка тренировка на Каролин за рамо.
Утре задължително 15км, за да затворя седмицата на 70км в 4 тичания- 1/16 до маратона в Кошице.

Другата седмица планирам 80, което ми беше нормалът, и ми донесе добри резултати.

Общи условия

Активация на акаунт