Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 576
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 024
Днес тренирах в зала, страхотно беше, но пътеките бяха заети, и не тичах.
Затова е хубаво да тичаш навън, никой не ти пречи. Чаках безрезултатно 10мин скачайки на въже, и се преместих при тежестите.
Правих горна част с акцент гръб, и малко крака на лег пресата. Асансьорът за асистирани набирания ми хареса най-много. Ще ходя пак.

Утре вече трябва да се тича.

# 76
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Започнах трета седмица на БР и при  смяна на упражненията веднага усетих МТ. За вчера отчитам плуване,  за днес БР4.
Ще намаля степените на масажора въпреки, че не ме боли.  И вит Ц и лиотон ще почна.

# 77
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 767
Здравейте. Днес ден 3 от Съмъртайм 3, дупе и бедра https://youtu.be/SnPFp0YMpGE

# 78
  • Мнения: 997
Здравейте!
Днес правих ден 27, Епик 1:


Тренировка за корем и трицепс. Първата част се състоеше само от упражнения за корем - средно трудна за мен, защото работният интервал беше 50сек., а почивката - 10сек. На някои упражнения спирах по средата на интервала за няколко секунди допълнителна почивка. Втората част - трицепс, като всяко трето упражнение беше "кофички". Тук имаше едно упражнение, от което не можах за изпълня нито едно чисто повторение Flushed - single arm push up chair. Много се съмнявам скоро да успея да се справя с това. Модифицирах от колене и skull crushers push up.
Поздрави!

# 79
  • Мнения: 2 257
Здравейте Simple Smile Днес се раздвижих с Мади

# 80
  • София
  • Мнения: 2 702
Guinness, благодаря за препоръката, почнах я тази коледна Каролинка, съвсем по великденски.. и после си допълвам разни други, че ми се тренира по-дълго.

Nona M, аз съм от тези на бюро.., но май не ги кръстосвам много (и както го пиша осъзнавам, че съм с кръстосани.. дано не е заблуда, че не ги кръстосвам). Но се чудя защо не седя на топката, купихме си такава с другарчето в стаята, но и двете се попипваме нещо.

Някоя от вас тренира ли с TRX? Онзи ден пробвах (имаме едно такова сложено във фитнес стаичката), щях да се пребия, но може би си заслужава.

# 81
  • Мнения: 571
Пропуснах понеделника. От днес поредната в тонала и рикавъри с масажьора.
Не ми стигна, ще допълвам със Суперначъръл следобяда.
Скрит текст:

Малко офтопик - при нас е сезона на черешите - ето една виртуална разходка:
Скрит текст:






Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 22:58 от edira

# 82
  • Там където
  • Мнения: 796
Nepo, аз не съм ама ММ е от Кюстендил и редовно ме влачи до Руен и в Осоговската планина Simple Smile Още е рано - там региона е студен, дори в по-ниските части има доста сняг, но каквото и да е времето последната седмица на Април ще е ОК вече. Тогава има все още пролетни цветя, които отдавна са прецъфтели в равнините, а горе ги има. Лично аз бих отишла през май.

# 83
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Nepo, аз не съм ама ММ е от Кюстендил и редовно ме влачи до Руен и в Осоговската планина Simple Smile Още е рано - там региона е студен, дори в по-ниските части има доста сняг, но каквото и да е времето последната седмица на Април ще е ОК вече. Тогава има все още пролетни цветя, които отдавна са прецъфтели в равнините, а горе ги има. Лично аз бих отишла през май.
Благодаря! Остава да има и почивен ден без гръмотевици! Joy

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 867
От днес реших да почна с 45 мин. тренировки за цяло тяло. Вчера не тренирах и днес правих вчерашната тренировка.


# 85
  • Мнения: 10 024
Привет!

Вчера тичах 14км, но пулсът беше странно висок при бавно темпо. Много кофти.
Днес ще се тича пак. Не мога да вляза във форма, и това е. Ще се уча на търпение. Ям глупости- пуканики вечер, бадеми в шоколад следобяд и т. н. Не се хваля, просто си казвам.
Опитвам се да си правя ментална дисекция, гложди ме някакво безпокойство може би, и затова си пощипвам дребни неща...Ще пия повече вода.

Днес ще тичам пак. Регистрирах се за маратона в Кошице на 2.10. Ще ми е поправителния за Пражкия. Дано дотогава вляза във форма.

# 86
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 767
Отчитам ден 4 от Съмъртайм 3 - цяло тяло. Беше от вида AMRAP и ме затрудни, но накрая  усещам приятна умора.
https://youtu.be/Em--AaCy4M0

# 87
  • Мнения: 1 580
Не мога да вляза във форма, и това е. Ще се уча на търпение. Ям глупости- пуканики вечер, бадеми в шоколад следобяд и т. н. Не се хваля, просто си казвам.
Опитвам се да си правя ментална дисекция, гложди ме някакво безпокойство може би, и затова си пощипвам дребни неща...

Дез, ти си един от големите примери в нашата прекрасна компания тук за целеустременост и дисциплина. В каквато и форма да поискаш да влезеш, ще го направиш, знам Heart

Понякога сме твърде строги към себе си... Мисля си, че не бива. Все пак ние сме "нормални" жени, не професионални спортистки. Освен спорта денят ни е пълен с какви ли не отговорности и задължения и ако дребните глупости помагат да се справяме по-добре с "непосилната лекота на битието" Blush, тогава това са едни необходими глупости. Така си мисля...
Няколко бадема в шоколад, купичка пуканки (особено домашни) няма да попречат на влизането във форма на тялото, а така помагат за формата на душата Heart
Моите глупости са малко черен шоколад през деня, чаша-две вино вечер. Обичам си ги.

Тази сутрин правих ден 3 от IRON - супер-дупер трен за дупе. Допълних с още две упражнения по 4 серии, разтегнах добре, бърз горещ душ и закусих обилно с препечена черна филийка, гуакамоле, варени яйца (3 белтъка, 1 жълтък), чери доматки. Шоколадова бисквитка към кафето и денят започва с усмивка.
Усмихнат ден, момичета Kissing Heart

# 88
  • Мнения: 997
Здравейте!
Днес правих ден 28, Епик 1 - тренировка за дупе, задно бедро и гръб:


Много хубава тренировка, изпитах удоволствие от нея - чудесна за задно бедро. Принципът - 3 вариации на едно упражнение, а след всяко 3-то следват 3 вариации на RDL. Моите работни тежести бяха 2*5кг, гребане и пулоувър - 10кг, RDL - 12кг.
Dez Flowers Hibiscus, виждала съм твои снимки и съм останала с впечатление, че си в отлична форма. Нещо повече - моето мнение е , че си човек с много силна воля, и с "висока летва" по отношение на себе си. Аз почти всяка вечер имам "глезотийка" - 1-2 блокчета черен шоколад или домашно приготвен десерт и вероятно никога няма да успея да направя 14км тичане накуп.
Vetrena Flowers Hibiscus, твоите постове са винаги много положителни и мотивиращи. Аз днес закусих принцеса с домашно приготвен хляб от лимец, 1 яйце и сирене+билков чай с лимон и лъжица мед .
Поздрави и хубав ден от мен!

Последна редакция: ср, 13 апр 2022, 09:52 от dea76

# 89
  • София
  • Мнения: 2 702
edira, вълшебно. Къде  е това?

dez, дано мине безпокойството, не се вини толкоз за пощипването, успех с маратона!

Почнах сутрин като дойда на работа да правя 10 минути корем.. и като се присетя на час-два-три ходя в стайчето да си вдигат я гирички, я да клякам. На обяд си правя Каролинчето, взе да ми харесва тази жена, въпреки че не говори (Сиднито си е бъбривка).

Но много ми се иска да направя нещо повече за тия мои "месища".., колкото и тук да ми говорят колко съм слаба бла бла.. искам такова изчистеничко и оформеничко.. без тресящите се месца..

И сериозно се чудя дали да не взема някой хранителен режим да си взема.., примерно на Рори.
може би е глупаво.., но нямам идея как точно да се храня, че да чистя.
Сладко и хляб не ям, но си пийвам винце вечер, което мисля, че и с режим няма да спра.

Вие с режими ли сте или го карате по усет?

Общи условия

Активация на акаунт