Ханде Ерчел и Керем Бюрсин - професионален и личен живот /тема 1/

  • 39 252
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 639
Пивет! Heart Друго си е рано сутринта да те поздрави Миси! Heart Eyes
Лек и приятен ден ви пожелавам, момичета! Stuck Out Tongue Winking Eye
И според правилата, Grinning  патроните Simple Smile

# 61
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета,
Благодаря за прекрасната тема...
Да ви почерпя с кафе и да ни е сладка раздумката за Ханде и Керем...




 
Аз вече приключих с работата хоум офис, но ще се постарая да се включвам активно в коментарите за двамата актьори...

# 62
  • Мнения: 2 047
Здравейте прекрасен ден ви желая Purple Heart
благодаря за прекрасната тема Stuck Out Tongue Winking Eye
да си пишем на воля за Ханде и Керем без да се притесняваме ,че може на някой поста да бъде изтрит Flowers Hibiscus

# 63
  • София
  • Мнения: 13 694
Още "слънце" днес.  Наистина много красив Керем в жълто.




Ханде и Керем следват известният певец и музикант, автор на песни и DJ Махмут Орхан.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 11:11 от БлагаВест

# 64
# 65
  • Мнения: 158
добър ден sck
ево пишем бугарки,желам вам на всички угоден ден
https://pbs.twimg.com/media/FPt7KO3X0AQ1eA-?format=jpg&name=large

# 66
  • Мнения: 3 330
Добър ден и от мен! Stuck Out Tongue Winking Eye

На Мирка снимката я слагам и аз, да се вижда Wink

# 67
  • Мнения: 10 416
Клюка:
Silvia Toffanin от VERISSIMO е писала :  "Hande Erçel è fidanzata con l'attore turco Kerem Bürsin" - "Ханде Ерчел е сгодена за турския актьор Керем Бюрсин" .
Феновете са във възторг Wink

Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Мнения: 5 563
Това потвърдено ли е? Смисъл, наистина надеждно ли е?

# 69
  • Мнения: 583
Здравейте, момичета! Честита да ни е новата темичка!🤍🍀Нека да я изпишем само с хубави емоции!

Отдавна не съм поствала нищо. Създалото се напрежение и триенето на постове някак ме накараха да си взема почивка от другата тема. Но ви четях през цялото време. Сега много се радвам, че си имаме нова къщичка, където няма да се чудим какво и кого можем да обсъждаме. Огромно благодаря на всички, участвали в създаването й!❤

Следях новините около посещението на Керем в Малага. Много се радвам за него. За срещата му с Бандерас също много се развълнувах, все едно не Керем, а аз съм била там.😆
Нека не спира да покорява нови върхове!🍀С нетърпение очаквам следващия му проект.🤗


Ханде беше с Гамзе в Милано. Някои фенове са успели да се срещнат с нея, да си поговорят и да си вземат автограф. Късметлии са, че са имали възможността да се докоснат до нея макар и за кратко.
Учудвам се, че Ханде не е знаела за книгата на сериала.😲Мислех си, че поне от социалните мрежи е разбрала.
Засега нищо не се споменава за нов проект с нея. Надявам се да ни изненада и тя с нещо. Иска ми се и тя да вземе участие в чуждестранни събития, както Керем. Не знам дали самата тя няма желание, или проблемът е в агенцията й, но би било прекрасно. Може би за нея е достатъчно да се развива в родината си и няма такъв интерес за развитие на международна сцена. Разбира се, в това няма лошо, просто мисля, че има потенциал за много повече.😊



Отново благодаря за новата темичка!👻Ще се постарая да съм по-активна.

# 70
  • Мнения: 2 047
Клюка:
Silvia Toffanin от VERISSIMO е писала :  "Hande Erçel è fidanzata con l'attore turco Kerem Bürsin" - "Ханде Ерчел е сгодена за турския актьор Керем Бюрсин" .
Феновете са във възторг Wink

Stuck Out Tongue Winking Eye


Това и  аз го прочетох още снощи но  не знам до колко е вярно

# 71
  • Мнения: X
Виждам, че Гамзе тука се включва за виза до Америка. Да видим 😀

# 72
  • София
  • Мнения: 13 694
Все още няма нищо категорично потвърдено, но вече тази новина циркулира из социалните мрежи.

# 73
  • Мнения: 5 875
Хубаво оформена тема. В добър момент за главните герои - дни на интересни преживявания за тях и красиви снимки за нас Simple Smile
Може би заглавието трябваше да е "Ханде, Керем и НИЕ - феновете", за да можем да водим разговор и/или дискусии без да е непременно задължително да постваме снимки.
Лошото е, че като се повлече крак за модераторстване, после наблюдението продължава и на новоотделилите се.
Искрено се надявам, че в тази по-широко скроена тема ще се завърнат толерантността и доброто настроение.
Ще изразя мнение относно евентуална международна кариера на Ханде. Първа основна пречка е езиковата бариера, най-вече заради акцента. Втора основна пречка - огромната конкуренция, трета - нагласата на Ханде (макар и само по снимки, но мисля тя няма манталитет на космополит), четвърто и пето - колкото и да я харесваме, все пак не е изиграла голямо жанрово многообразие от роли.
Аз мисля, че е по-добре да я обичаме в нейната си среда. Както се казва - нека орела си лети в небето, рибата да плува в морето.
Не съм убедена и доколко широка публика би спечелил международен проект на Керем (не го подценявам в никой случай). А той има на своя страна добър английски и глобалистки мироглед.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 694
Дари и аз съм на твоето мнение. Нека да не си надскача сянката. Ханде достатъчно блести на небосклона. Тя е първата туркиня изгряла на небостъргач в Дубай. Според мен Ханде е силна именно в рекламата. Нека да се изявява там, защото е много красива и това, което прави е прекрасно. Няма лошо да си участва и в сериали. Може пък да излезе някой наистина добър проект. Феновете обичат Ханде, защото тя е едно много чисто и възпитано момиче с прекрасно сърце.

Аз определено се смея на шедьоврите в Туитър. По повод на американската виза, която Гамзе е взела днес, вече се пускат шегички.



Семейство "инфлуенсър" получават визи за САЩ.

И в отговор на това веднага една фенка е написала:


Божеее, никакво доверие нямат на кака Гамзе.    

А друга фенка е написала:


Момичета, тепърва ни очаква много интересно лято.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 13:27 от БлагаВест

Общи условия

Активация на акаунт