Пъзели 40

  • 22 230
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Оооо, този пъзел с вълка много ми хареса, но ми се струва доста труден.

# 721
  • Мнения: 6 904
Като сте на тема вълци ако някой се интересува - https://www.ebay.co.uk/itm/203929400641?mkcid=16&mkevt=1& … is&media=COPY
Доминото е много интересно.

# 722
  • Мнения: 1 979
Бухтичка, този който си показала го подариха за РД на дъщеря ми. Приятелката и казала шеговито "Има да се мъчиш...", а пък дъщеря ми си помислила "А, то има кой да се мъчи"
Но той е голям и за сега няма къде да го редим, но работя по въпроса с мястото, че вече няколко 2000 се събраха.

# 723
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Да, много са хубави. Дали ги няма в Комсед или Озон. Днес не ходих в Комсед, видях в сайта, че не всички пъзели са заредени, ще отида след почивните дни в Мол Парадайс, кръглите пъзели ги има само в моловете.

# 724
  • Мнения: 1 464
А аз отидох до Комсед, а след това и до разположиния насреща му Ориндж. Това е реколтата:

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 22:55 от Ghibli

# 725
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Извинявай, в кой Комсед беше? Има ли ги пъзелите загадки. В сайта пише, че не са налични въобще нито онлайн, нито в магазините.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 711
Купували ли сте пъзели от Одрин или Лозенград? На 14-ти май отивам да се помотая по магазини и що пък да не се върна и с пъзели?

# 727
  • Мнения: 1 464
Оля, бях в магазина в Ринг Мол. Загадки никакви не видях, само тези малките и една от детските, но стара (картинка в скрития текст). Новите явно не са ги заредили.
Скрит текст:

# 728
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Благодаря! Simple Smile Дано скоро ги заредят! Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 1 879
Айсберга е готов, трудничък си е Simple Smile

Утре може и да отразя един Комсед, а съм сложила и два пъзела от Озон в количката и им се чудя.

# 730
  • София
  • Мнения: 1 248
А отидох до Комсед, а след това и до разположиния насреща му Ориндж. Това е реколтата:
От "реколтата" ако продаваш после от малките пъзели загадки се записвам.

Иначе наредих пътуващият Дали. Доста време му се чудих, за малко да се откажа да го редя, но на инат го наредих. Не ми отне много време (вчера вечерта го започнах и днес сутринта го доредих) но определено не съм фен на нестандартни части.
Който е наред да ми прати данни и в понеделник го пращам.

# 731
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ghibli, специално се включвам да ти кажа, че пъзелите ти са страхотни. Много ми харесва всичко!
Mimok, както се казваше в онзи стар руски виц - пак пия, но с отвращение. 😂
В момента след изпита почивам с детето и редим най-якия Бъфало, много е весела и направо по детски лесна картинката.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Мимок, аз съм се записала за Дали. Но от телефона не мога сега да погледна файла. Ще ти напиша за всеки случай на лс данни, но понеделник е официално почивен ден. Може би вторник да го пуснеш?

# 733
  • Мнения: 1 464
Мимок, няма да ги продавам. Нищо не продавам, всичко си кътам, трупам съкровища Sweat Smile

# 734
  • Мнения: 1 103
Много се чудя и аз на кръглите. Вчера гледах, гледах, ама пусто нямам място. А и съм се заинатила да събера Кинкейд Joy В този ред на мисли

Общи условия

Активация на акаунт