Пъзели 40

  • 22 349
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 126
Тони, надявам се Гибсъна да издържи. Поне не сме 30 човека на опашка за него. Grinning

Аз исках да ви питам какво мислите за Trefl като марка? Очаквах да е ужасен, а парчетата бяха доволно дебели, сглобката доста здрава (успях да го вдигна целия дори). Определено бях приятно изненадана. Единствено някои парчета не бяха разделени и при опит да ги разделя отзад се късаше картона. Отказах се след първия опит. Бих си взела пак, ако ми хареса нещо, че досега ги избягвах.

Съботно подхванах един White Mountain. За първи път редя на марката и страааашно много ми харесва! Формите на парчетата, дебелината, дори големината. Нищо, че не ми се събира на картона, на който принципно редя. Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 8 602
Аз Трефл си ги харесвам, но нещо напоследък не ме грабват като картини.

# 77
  • гр. София
  • Мнения: 1 601
Трефл са с добро качество Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 813
И на мен ми харесват.

# 79
  • Мнения: 339
Момичета, от къде купувате пъзели на Buffalo? Много ми харесват картините, но не ми се дават луди пари за доставка от Америка. Гледах ги и в немския амазон, но цените са доста високи Confused

# 80
  • Мнения: 6 937
Еми то друг вариант няма. От щатите взех един. Но качеството им за мен не си струва. Струва си само ако си американец и си ги купуваш с намаления или от чарити шоповете.
Може да се ползва и превозвач от щатите, но не съм убедена, че е по-евтино.
В озон има два.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 36 801
Heye 1000. Оказа се не баш много лесен, но пък забавен.

Скрит текст:
Тези двата си търсят нови стопани. Ако някой се интересува, да пише на ЛС.



# 82
  • Мнения: 6 937
Ей тъй кат стане 🤷🏻♀

Seasons of New York
1500 части
Ravensburger


Чак не ми се вярваше и го търсих парчето, но не излиза.
Иначе както казах беше доста лесен, това са ми най-бързо наредените 1500 части.

Имате ли представа от какво се получават тези цветове на гърба?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 36 801
Според мен от влага.

# 84
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Еййй, Бухтичка, да се пукне човек просто, че и 1500 части, дано намериш парчето все пак. Аз така и не намерих парчето на Трите вещици, наистина не е било в плика, добре че от Озон го пратиха. 
Не знам за гърба, за пръв път виждам подобно нещо.

# 85
  • Мнения: 496
Добро утро в неделя! Coffee
Пъзел Ravensburger от 1000 части - Макове в Алгарве. Hug

# 86
  • Мнения: 1 028
Добро утро, момичета. Много хубави пъзели редите. Мен нещо ме е хванала пъзел апатия. Отворих Гибсън-а с мишките, наредих рамката и дотам. Само го подминавам от 3 дни, никакво настроение нямам за редене, но пък ще се надъхвам с вашите.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 720
Видяхте ли в Озон новите пъзели на Фалкон? Харесах В градината, но ще чакам Великден, надявам се на промоция, че не ми се дават 26 лв. Тъкмо съм си харесала и книжка.

# 88
  • Мнения: 92
Момичета, има ново зареждане на пъзели Schmidt в Озон.
Както си бях наложила забрана да купувам още пъзели, така награбих 4. За съжаление не са намалени. Беше много трудно да реша кои искам…В “любими” наблъсках още… Вманиачила съм се с този Томас Кинкейд…:sweat:

# 89
  • Мнения: 6 937
Офф, така ме разтревожихте Joy Бях се амбицирала само да разчиствам и да не купувам нищо и така се притесних, че всичко ще пропадне Joy Но няма страшно, нищо не си харесах Smile На Шмид не виждам нови, само някои стари са заредили. То честно казано от техния асортимент трудно ме изкушава нещо. Искам само Харибо в момента и едни шарени листа.

Взех плажния Бъфало от Hot Summer (как само й подхожда Grinning). На първо четене не виждам някакви съществени разлики с моя, но ще видим. Отворих и последния ибейски пъзел - Гибсън, че да се проветрява. Ама много лъскав Confused Но пък хубави дебели парчета, Бъфалото са доста по-тънки.

Общи условия

Активация на акаунт