Оперативно увеличаване на устни

  • 2 575
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 662
Според мен не, има метод, при който се правят разрези под ноздрите и разстоянието се скъсява леко, което повдига горната устна.

# 16
  • Мнения: 8
Да, имам предвид извършването на разрези под венеца (wv пластика), а не поставянето на какъвто и да било пълнеж. 😃

# 17
  • Мнения: 6 930
Според мен не, има метод, при който се правят разрези под ноздрите и разстоянието се скъсява леко, което повдига горната устна.
Това е lip lift. Но се препоръчва само, ако разстоянието между горна уста и нос е повече от 13-15mm, иначе няма да е красива пропорцията. Това разстояние се увеличава с годините и свличането на кожата. Та при хора с малко разстояние не е удачно.

# 18
  • Мнения: 195
Както се казва всеки иска това, което няма. Аз напоследък си мисля за филъри, но ме е страх как ще се получи, а и отделно, че сумата е доста за ефект, който няма и 2 седмици и после пак се ходи и това са страшно много пари за някакви си устни ...

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте, аз искам да попитам има ли някоя от вас, която докато е била бременна си е уголемила устните с хиалурон?  Има ли някакви странични ефекти и като цяло би ли навредило, благодаря предварително!

# 20
  • Мнения: 6 930
Здравейте, аз искам да попитам има ли някоя от вас, която докато е била бременна си е уголемила устните с хиалурон?  Има ли някакви странични ефекти и като цяло би ли навредило, благодаря предварително!
Не се прави по време на бременност и кърмене. Никой читав доктор не би сложил.

Общи условия

Активация на акаунт