Абонаментни кутии в България - Тема 23

  • 46 487
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 730
И аз и се каня на нея.

# 76
  • Мнения: 530
Познат ли ви е този нов български бранд? Не съм го чувала до сега. Дали са хубави продуктите?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 660
Той не е много нов. Ползвала съм лавандуловата и розовата им вода. Бяха хубави.

# 78
  • Мнения: 344
Получих книжната кутия, но подарих някои неща преди да я снимам. Двата продукта изненада бяха кокосов чипс и един стикер 😂 останалите неща са си разкрити - книга, лъжица и етикети за подправки

# 79
  • Мнения: 15
Ух, Ух! Интересно!

# 80
  • Мнения: 93
Имам мицеларната вода, а маската с този брокат. Малко ми е като от китайски магазин за 1 лев.
Добре, че не поръчах кутията

Как разбрахте, че е маска? Аз не разчитам етикета, а на сайта няма описание 🤔

# 81
  • Мнения: 297
На самата опаковка пише Francois glitter mask.

Имам мицеларната вода, а маската с този брокат. Малко ми е като от китайски магазин за 1 лев.
Добре, че не поръчах кутията

Как разбрахте, че е маска? Аз не разчитам етикета, а на сайта няма описание 🤔

# 82
  • Мнения: 107
Здравейте, днес получих съобщение, че очаквам пратка от ГБ на стойност 64,97 лв. Отказах я, защото не съм поръчвала нищо. Какво ли се е случило?

# 83
  • Мнения: 3 813
Момичета, маската от предстоящата кутия на Кибрит, не знам… Кутията ми е на абонамент и ще я взема, но ми писна да се превъзбуждам за прехвалени БГ продукти, които всъщност са прехвалени от 5ма инфлуенсъри (начело с тази дето не сме ѝ виждали лицето). Нещо ми се натрупаха разочарования от прехвалени бг продукти от кутии: слънцезащитата на cllc, водата от незсмъртниче, на Саф продуктите, с изключение на тонера - все overpriced и overrated мазилца.
Надявам се маската е хубава, но вече съм скептична и ако не бях на абонамент, нямаше само заради нея да я поръчам Simple Smile

# 84
  • Мнения: 697
Аз не си получих Лейди бокс със специалните издания ...

# 85
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Съдържанието на Goodbox





Последна редакция: чт, 14 апр 2022, 12:08 от Lemone

# 86
  • Мнения: 107
Отново не разкриха подсказка за кутията. Ако знаех, че има маска за коса и душ гел, щях да я поръчам

# 87
  • Мнения: 5

Дойде и моята Pretty box. Честно казано бях скептична към тях, поръчах миналия месец - продуктите ми харесаха доста. И реших да пробвам отново. Харесва ми и този месец. Глитер маската е на Велина Узунова и съм чувала добри мнения. Надявам се,че ще се оправдаят. 🥰
🔵Поръчах си и колаборацията им с Sugarbear, защото ми е любопитно да пробвам тези витамини,а и  съм пробвала маската за коса от Спа Цейлон преди доста време ,подейства ми добре и не очаквах да я сложат в кутия.Ще пиша отново,когато пристигне.

Последна редакция: чт, 14 апр 2022, 13:05 от st7

# 88
  • Мнения: 258
Отново не разкриха подсказка за кутията. Ако знаех, че има маска за коса и душ гел, щях да я поръчам

oще може да се поръчва в сайта пише че е в наличност
https://goodbox.bg/product/april

кутията изглежда доста добре наистина.

# 89
  • Мнения: 345
Естествено , че няма да има описание на тази пребрандирана китайска маска за лице.
Примерни такива са 1 000 000 -  https://www.alibaba.com/product-detail/Private-Label-Jelly-Glitt … le.46424dbd4N3u7k и https://www.alibaba.com/product-detail/2018-Top-Selling-Star-Mas … le.72d62167PeC9O3


На самата опаковка пише Francois glitter mask.

Имам мицеларната вода, а маската с този брокат. Малко ми е като от китайски магазин за 1 лев.
Добре, че не поръчах кутията

Как разбрахте, че е маска? Аз не разчитам етикета, а на сайта няма описание 🤔

Общи условия

Активация на акаунт