Магазини Pepco 9

  • 50 272
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 972
Ехх ще ходя да ги видя тези шалчета за коса че обичам такива акесоари ..

# 61
  • Мнения: 39 235
Момичета, вчера купих една кутия, в която щерката да си държи сешоар, преси, четки и т.н. Оказа се голяма и прекалено дълбока, направо е огромна. Има ли според вас нещо в асортимента на Пепко, с което мога да я заменя?
Абстрахирайте се от зелената кутия пълна с нинтендо аксесоари.

# 62
  • Мнения: 146
Момичета, вчера купих една кутия, в която щерката да си държи сешоар, преси, четки и т.н. Оказа се голяма и прекалено дълбока, направо е огромна. Има ли според вас нещо в асортимента на Пепко, с което мога да я заменя?
Абстрахирайте се от зелената кутия пълна с нинтендо аксесоари.



От този тип няма по-малък размер. Но кма други като панерчета.

# 63
  • Мнения: 1 099
В КИК съм виждала по-малки от тези кутии.

# 64
  • Мнения: 27 440
Виждала съм в Пепко и по-малки от сгъваемите кутии. Имаше и пластмасови прозрачни кутии, по-удобни ми се виждат за целта.

# 65
  • Мнения: 39 235
Благодаря, дами. По- малките сгъваеми са с около 5 см. по- големи от  необходимото. Днес пак разгледах, но не открих нищо подходящо. Нямаше и органайзери за бельо. КИК при нас няма.

# 66
  • Мнения: 8 929
В пепко има ли еднократни форми за печене алуминиеви или картонени?

# 67
  • Мнения: 3
Мисля, че има. Бях видяла нещо подобно.

# 68
  • Мнения: 39 235
Oткрих и аз точната кутия, когато отидох да върна голямата. От другата страна има надпис НОМЕ

# 69
  • Мнения: 910
Имали някъде колекция Сафари или нещо от новата брошура,  възлавнички за стол, чаши .....😁😉

# 70
  • Мнения: 3 972
Хайде сега да помоля съфорумката която ми пусна мухата за шала за коса да го снима че си избодох очите да го търся

# 71
  • Мнения: 27 440
Шалът е малък и шарен...в цветове като розово, сиво, бяло, бежово...нещо такова. При нас стои до/зад касите, в ъгъла и е на поставка заедно с другите дамски аксесоари. Мисля да си купя.

# 72
  • София
  • Мнения: 848
Този шал подразни и моето любопитство Simple Smile
Снимка, снимка, моля !

# 73
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 578
Здравейте, търся тази масичка, виждали ли сте я в някой от вашите магазини?
Скрит текст:

# 74
  • Мнения: 15 356
Имаше я в Гранд мол и е супер,супер нестабилна.Тя е поднос върху крака ,подвижен при това.

Общи условия

Активация на акаунт