Секс с нов партньор? Кога?

  • 10 978
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 18 414
Много харесвам жени , които лягат на първа среща , а не си губят времето .. Действайте , че живота е кратък . Ако мъжа ви помисли за лека жена , защото сте легнала с него на първа среща значи е комплексар и идиот .. Той не е ли лек , щом също си ляга на първа среща ? Значи само за жените важи това ... за мъжете не .. Те може без проблем да си лягат . Странни разбирания
Ти мъж ли си?

# 136
  • Мнения: 954
Lorelada  , това че харесвам жени които лягат на  първа среща не означава , че съм мъж 🤣 просто искам да кажа, че подкрепям подобно поведение .. Тези целомъдрените са ми смешни . Мислят си , че така ще накарат мъжа да се влюби , ама става точно обратното.

# 137
  • Мнения: 2 928
Мисля че бях чувала за някакъв случай, един се беше отказал от едно момиче защото след втората среща, когато поискал й било дошло. Просто искала да изчакат да й мине и да се видят на приказки. На него не му се чакало и духнал..
Е, ето ти показно! На него му е било през...за нея. Това говори за супер изнервеност, че не се е получило на първа среща. Нищо не е изгубила. Този е от съвсем бързите кучки, дето слепи ги раждат. Надали е щял да и се обади след консумацията била тя на първа или на 18-та среща.
Аз затова и го мотам моят близо година по мотели. Да го видя, как дрънчи в леглото и дали има интерес. Ако има омръзване или недай си боже дразнене, каква връзка да започвам? За мен сексът е супер важен.

# 138
  • Мнения: 42 121
Чудесно?
Тези, като им се успокои тръпката, тръгват да я търсят другаде и язък, че си се хабила да се правиш на недостъпна още два дни.
Е извинявай, ако тръпката се успокои след 3-4 срещи или кафенца, и тръгне да търси другаде, тогава няма за какво да съжалява човек. Защото явно привличането не е толкова силно. Ако една жена толкова те плени, ще я преследваш дори и един месец. Или вие искате да подсилите тръпката с ранен секс, ами няма да стане. Временно ще я подсилите, и после като се появят деца и/или други трудности после извендъж ще изгасне.

Да де, ама такива изначални тръпки са рядкост. По-често тръпката се разгаря истински в процеса на връзката, а не по време на чакането да се отворят нефритените порти. Последното е тактика от времето на баба ми (което е равностойно на прабаба ти най-вероятно).

# 139
  • Мнения: 2 343
Много харесвам жени , които лягат на първа среща , а не си губят времето ..
Абсолютна глупост.
На първа среща се прави само фю-фю-фю за да се определи размера с точност до милиметри. Всички почтени жени така правят, като по този начин избягват да ги мислят за леки.
Някога се учудвам искрено колко съм умен.

# 140
  • Мнения: 15 309
Lorelada  , това че харесвам жени които лягат на  първа среща не означава , че съм мъж 🤣 просто искам да кажа, че подкрепям подобно поведение .. Тези целомъдрените са ми смешни . Мислят си , че така ще накарат мъжа да се влюби , ама става точно обратното.
Какво стана с девствената приятелка, дето мъжете не я уважавали, а търсели само леки жени?

Абуто Joy

# 141
  • Мнения: 2 928
Ох...И аз се смях от сърце, че и лайк му сложих. Laughing

# 142
  • Мнения: 18 414
Всеки да прави, както му е удобно, хората накрая се събират по двойки със съответните разбирания - по-консервативни или по-... отворени. Една и съща "тактика" няма да върви и при двата типа.

# 143
  • Мнения: 10 498
За мен не случайно тези отношения се наричат интимни. Ти чувстваш този човек близък и интимен, избрал си точно него. Кога ще се появи това чувство - ми по различно време за всяка двойка. Можеш да познаваш някого от един час и да си убеден, че той е Човекът (най-често след това се убеждаваш, че не е), а можеш и половин година да се ланкаш по кафета, да ти е приятно с него, но да нямаш желание да си легнеш. Не мисля, че има рецепта за това, при всяка двойка е индивидуално.

# 144
  • Мнения: 954
Lorelada  , това че харесвам жени които лягат на  първа среща не означава , че съм мъж 🤣 просто искам да кажа, че подкрепям подобно поведение .. Тези целомъдрените са ми смешни . Мислят си , че така ще накарат мъжа да се влюби , ама става точно обратното.
Какво стана с девствената приятелка, дето мъжете не я уважавали, а търсели само леки жени?

Абуто Joy

Ами остана много разочарована . Но поне вече разбра , че мъжете не ги интересува лека ли си , тежка ли си .
Казах й , със следващият да действа бързо - веднага на хотел  ..

# 145
  • Мнения: 7 560
Да бе, та да остане още по- разочарована.
Първият път трябва да е с човек, който те мисли, грижи се за теб. В нея трябва да се е породило доверие към тоя човек. Иначе си е пълен крах и не знаеш, дали това няма да й увреди психиката занапред.

# 146
  • Мнения: 10 498
Айде, чак пък да ти се увреди психиката, че си си легнал с някой. За такъв случай е най-добре да хване някой опитен женкар, който наистина да я накара да се чувства добре. Пък после да се пусне по гаджета, вече със известен опит.

# 147
  • Мнения: 6 911
Абе на тая девствената приятелка толкова много вече й се такова, че положението е 1-3.. ама то като изпуснеш момента и то станало сложно. И чак пък травма на психиката Joy по-скоро отпускане на напрежението ще е. При мен си беше травмиращо изживяване, ама ей ме оцелях, преодолях. Стига да е по нейно желание, ще е ок.

# 148
  • Мнения: 954
Ами тя преди няколко дни се е запознала с 29 годишен в един бар . Той вече я ухажва и е предложил да му отиде на гости... живее сам.
Пу пу , този не си губи времето,  имало и истински мъже ... 😁

# 149
  • Мнения: 2 343
Иииий, ще пием сладка ракия.
Тоз 29 годишния - голям да порасне...

Общи условия

Активация на акаунт