Секс с нов партньор? Кога?

  • 10 976
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 560
И това ли разбирате под истински мъже? Ми то просто за секс по трима дневно се явяват, но това ли смисълът?

# 151
  • Мнения: 954
А защо да е просто за секс ? От един секс може и брак да излезне накрая...

# 152
  • Мнения: 4 976
"Кога да правим секс за първи път с нов партньор.."

Никога не съм си задавала този въпрос.  Било е според момента и как го чувствам.  То ако си задавам такъв въпрос, значи че играя игрички и манипулирам с поведение.
Два пъти ми се е случвало да започна връзка със секс. Едната премина в брак и семейство.
Факт обаче, че беше в ерата на реалността. Без интернет и мобилни телефони.

# 153
  • Мнения: 6 314
И кво ся, мислите си на някой който не му пука много за вас и би духнал след 1-2 срещи ако няма секс, като му отоворите краката веднагически ще му запука ли? И след тва се почва, ама аз му дадох, пък той чукна и бегна. Всичко е до човека, ама пак както вече няколко пъти писах, прави така леко кофти впечатление като си легнете с някой, който познавате от няколко часа.

# 154
  • Мнения: 954
rf22 , на мъжа ми не му е направило кофти впечатление... Живеем си все още заедно .
Любов от пръв поглед ...

# 155
  • Мнения: 6 314
Ми ок, при теб хубаво, ама при много други не става. Вече го написах няколко пъти, момиче което си събува гащите след няколко часа познанство, как да съм сигурен, че няма да се изчука следващия петък в кенефа на дискотеката с някой друг, дето също познава от час-два?

# 156
  • Мнения: 954
rf22 , не си сигурен в себе си , а не в момичето.  Това са комплекси .
Ако това момиче се е влюбило в теб , представил си се добре в леглото , започнали сте сериозна връзка  - не виждам защо следващият петък ще ходи на дискотека за да се изчука в кенефа . Ако отиде на дискотека , ясна е работата  - просто не те харесва и е отишла да си търси друг . Жените ходят на дискотека най - вече , когато са необвързани за да се запознават с мъже

# 157
  • Мнения: 18 414
Е, то и мъжът като види, че на първа среща всички пускат, ще знае, че само да покани друга и готовооо. Grinning Затова и той лесно ще сменя обекта.
Ще има голямо разнообразие за всички.
Не знам, интересни времена се задават за бъдещите поколения... Thinking

# 158
  • Мнения: 6 314
Хабиби, то за някои секса изобщо не е и повод за запознанство, така че може и без 2-3-те часа познанство. Обаче да си мислиш, че след тва ви очаква любов до гроб е разсъждение на ниво 8-и клас (по мое време, сега може и 5-ти да е). Ама карай сега, щом при теб е проработило, значи сигурно е универсалната формула за успех в живота.

# 159
  • Мнения: 954
rf22 , Ами лягайте и на 101-ва среща , ако искате .. Тогава сигурно ще проработи 😀
С един човек ако не сте един за друг , никога няма да проработи ... това се опитвам да кажа

# 160
  • Мнения: 18 414
Ще проработи дотам да имаш време да се увериш, че не е женен, шизофреник или сифилистик например. Все е нещо... Grinning
Ако си в малко населено място обаче и и без това знаеш всичко за него, защото всички се познавате, е по-спокойно.

# 161
  • Мнения: 865
Мисля че бях чувала за някакъв случай, един се беше отказал от едно момиче защото след втората среща, когато поискал й било дошло. Просто искала да изчакат да й мине и да се видят на приказки. На него не му се чакало и духнал..
Е това хипер егоистично.
Човека напълно и единствено за себе си се интересва.

# 162
  • Мнения: 7 560
Имам такава приятелка....запознава се и на първата среща нещата се случват. Е, все още се чуди защо мъжете не я приемат на сериозно и до сериозна  връзка така и не се стига .
Иначе е хубава, умна и много добра.
Продължава да търси принца по хотели, коли и всякакви невъзможни места.
Ноо...не вдява и това е.

# 163
  • Мнения: 2 928
rf22 , не си сигурен в себе си , а не в момичето.  Това са комплекси .
Ако това момиче се е влюбило в теб , представил си се добре в леглото , започнали сте сериозна връзка  - не виждам защо следващият петък ще ходи на дискотека за да се изчука в кенефа . Ако отиде на дискотека , ясна е работата  - просто не те харесва и е отишла да си търси друг . Жените ходят на дискотека най - вече , когато са необвързани за да се запознават с мъже
Много точно казано. Еми винаги мога да си намеря друг, ама не търся. Хем се виждаме от дъжд на ветър с него. Невероятно, но факт, а?
Да си призная, излизам и с приятели на бар, на танци. Не правя нищо по тоалетните и се прибирам сама. Голяма жена съм и мога да шофирам. Laughing
Е, то и мъжът като види, че на първа среща всички пускат, ще знае, че само да покани друга и готовооо. Grinning Затова и той лесно ще сменя обекта.
Ще има голямо разнообразие за всички.
Не знам, интересни времена се задават за бъдещите поколения... Thinking
Де да беше така! Де да пускаха...Не ги гледай тука мачовците, че се правят на интересни. Бас държа, че ги яде, щото на тях не им се е случвало и клеймят ли клеймят.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 23:49 от Ravenna

# 164
  • Мнения: 2 342
Е, то и мъжът като види, че на първа среща всички пускат, ще знае, че само да покани друга и готовооо. Grinning
... Не знам, интересни времена се задават за бъдещите поколения... Thinking
Ми то вече дойдоха тези времена.
Дай сега да пускаме на всяка срещната. "Неразположен съм" и толкоз. Айде... тоз да не съм го отсякъл от гората.
Не съм някой лек мъж аз.

Общи условия

Активация на акаунт