Секс с нов партньор? Кога?

  • 10 979
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 818
Ох, Абуто, разплаках се от смях с тебе.

Секс правя, когато ми се доправи. Случвало ми се е и на първа среща, но е било във времето, когато срещите бяха в реала, и хората съм ги познавала макар и бегло отпреди.

За мен няма никаква гаранция, че като въртя и себе си и мъжа на шиш един месец, след това магически ще му запука за мене, ако преди това не му е пукало. Ако нещо излезе след това - добре, ако не излезе - пак добре.

За мен сексът е важен и ако мъжът е пълно дърво или е притежател на микроскопичен инструмент, втори шанс не давам. И това ми се е случвало. Та в този ред на мисли даже е добре бързичко да разбера как е, че ако се проточи да се чакаме с месеци, човек се привързва и ще се чувствам по-кофти като прекратя отношения.

Никога не съм се имала за лека жена, нищо че съм 44 кг. Тежа си на мястото аз и такива, които не желаят да повторят не съм имала досега Smile

# 166
  • Мнения: 2 928
E, в реала, де! Аз виртуален секс не знам как се прави. Това че сте се запознали в Интернет не ви прави виртуални партньори. Нали накрая се виждате? Аз, ако се проточи месеци, ще реша, че човекът срещу мен има проблем с потенцията, честно или че просто не ме харесва. И в двата случая няма какво да правим по-нататък двамата заедно.

# 167
  • Мнения: 3 818
Не, бе, Раве, не говоря за виртуален секс. Ти ме уби. Аз съм от динозавърското поколение, когато се забивахме по дискотеките, в унито, по плажовете, по улиците са ме спирали и са ме гонили, не по дейтинг апове. Та затова поясних, че хората все пак съм ги виждала няколко пъти поне преди да скочим в леглото.

Сега, ако става дума да чатим онлайн, да се видим за първа среща наживо и да правим секс веднага, не знам. Не че го изключвам, ама трябва наистина да е някой Аполон.

# 168
  • Мнения: 588
Te някои хора не са си настроени за връзка независимо дали харесат момичето или не. Дори и да е най-яката мацка, с най-хубавата усмивка и секси тяло, а пък и секса да му хареса, да имат и общи теми, за него обвързване може да значи да е като в затвор. Затова да го избягва. Може да му е харесало всичко, но да я потърси след седмица за лафче или нещо по-така. А мацката да не е с неговите възприятия. Да се тормози защо не я търси, да не би да не му е харесало. Ето веднъж се опитах да обясня моята гледна точка на един, той каза, че съм права, че разбира и така нататък, но каза и, че „не може човек да стои на сухо постоянно“ а пък и не може с всяка с която ляга да е във връзка.
Та така. Колкото и да го разискваме, нещата опират до вътрешните възприятия и на двамата. Може би в някакви случаи неангажиращите отношения прерастват в нещо повече, но тогава и двамата трябва да са на една вълна.

# 169
  • Мнения: 25 900
Казах й , със следващият да действа бързо - веднага на хотел  ..

Имам такава приятелка....запознава се и на първата среща нещата се случват. Е, все още се чуди защо мъжете не я приемат на сериозно и до сериозна  връзка така и не се стига .
Иначе е хубава, умна и много добра.
Продължава да търси принца по хотели, коли и всякакви невъзможни места.
Ноо...не вдява и това е.

По този повод се сетих за нещо, прочетено наскоро:

Кой кого избира?
Ако жената ти откаже – ловецът си ти.
Ако жената се съгласи – ловецът е тя.

# 170
  • Мнения: 6 911
Мммда, и аз първия път с мъжа ми мислех, че ще е еднодневка, ама завалията се влюби и вече 14 години не моЕ се оттървА Joy
Любовта не се случва по правила.

# 171
  • Мнения: 7 560
А моят ме мотаеше месеци наред. Ма викам нищо,  да си стои на сухо, аз си имах и други опции. Та го изчаках да му премине срама.
После като се отприщи, като се понаучи... ей го 20 години не се спира.
Така че, кога ще правиш секс и какво ще е развитието няма нищо общо.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 13:04 от happy doc

# 172
  • Мнения: 18 414
В някои теми имам чувството, че пишат бракоразводни адвокати, а в тази - може би някои са доктори по венерически болести.
Клиенти и пациенти трябват, инак практиката ще фалира. Wink

# 173
  • Мнения: 2 928
Мерси, Абуто, че внасяш толкова настроение в тази тема! Laughing
Не, бе, Раве, не говоря за виртуален секс. Ти ме уби. Аз съм от динозавърското поколение, когато се забивахме по дискотеките, в унито, по плажовете, по улиците са ме спирали и са ме гонили, не по дейтинг апове. Та затова поясних, че хората все пак съм ги виждала няколко пъти поне преди да скочим в леглото.

Сега, ако става дума да чатим онлайн, да се видим за първа среща наживо и да правим секс веднага, не знам. Не че го изключвам, ама трябва наистина да е някой Аполон.
Бе, аз съм по-дърта и от теб, ама...
Разведох се в разгара на Ковид пандемия.
Имаше 2 пълни локдауна с вечерен час като капак на всичко.
Зимата в Канада е 6 месеца.
Заведенията не работеха.
Дори и в хотел рискуваш да си отнесеш глоба, ако ви спипат, че сте с различна адресна регистрация.
И като капак на всичко имам пораснал син в къщи.
За къде да се правя на интересна?
Плюс това аз не очаквам Мeнделсон и годежен пръстен.
Какви динозаври, какъв Джурасик парк, какви 5 лева?
За Бога, ние не сме по-различни от мъжете, когато ни се прииска някой да ни погушка.
Той сам, аз сама. Ако излезе нещо повече Берекет Версим!, ако не следващият и така.
Остават спомените и добре прекараното време. Blush
Дреме ми, кой какво ще си каже! Аз данък обществено мнение не плащам.

# 174
  • Мнения: 588
Не знам защо но си мисля че темата пое във вулгарна посока.. Да го огрее, да му пусне.. Сексът изобщо не е за това, не мога да се напъвам да обяснявам.

# 175
  • Мнения: 7 560
Задръжки и табута немам,  но някой още от началото да си предявява исканията и неосъществените фантазии малко ми идва в повече. Мъжът ако е добър в леглото, знае как да предразположи жената. Същото е и от обратната страна. И нещата се случват страхотно

# 176
  • София
  • Мнения: 29 139
Не знам защо но си мисля че темата пое във вулгарна посока.. Да го огрее, да му пусне.. Сексът изобщо не е за това, не мога да се напъвам да обяснявам.
Не е и нужно. Всеки сам избира за какво е, варианти има.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 044
Няма как да Ви се задълбочат чувствата, ако не си паснете в сексът. Той е удоволствие, нежност, близост, допира сближава.

Секс се прави, когато погледнеш човека срещу теб и искаш да му се отдадеш....С един три месеца, с друг 13г. Няма правило.

# 178
  • Мнения: 42 121
Не знам защо но си мисля че темата пое във вулгарна посока.. Да го огрее, да му пусне.. Сексът изобщо не е за това, не мога да се напъвам да обяснявам.

Някои се опитват да я закарат натам. Аз опитвам да ги контрирам с майтап и ирония. Но не знам дали ще проработи.

# 179
  • Мнения: 3 818
Няма да проработи, Ч.С. Това не е първата съсипана тема за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт