Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)

  • 12 839
  • 317
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Веселушке, наистина е голям шок ако чуеш такова нещо, но пък е още по-добре ако отхвърлят това, което си чула. За по-голяма сигурност и за твое успокоение те съветвам да отидеш на детски кардиолог. Джипи-то ще ти даде направление. Мисля, че в І-ва п-ка има или в "Св.София".
Записваме се за купона  ura

# 31
  • Мнения: 252
Veselushka отеди при док. Динева в първа поликлиника тя е детцки кардиолок и штети каже дали имате проблем мила Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 111
Veselushka, отиди при док. Динева в Първа поликлиника, тя е детски кардиолог и ще ти каже дали имате проблем мила Simple Smile
И аз това щях да пиша, на третия етаж в поликлиниката е кабинетът и, тя е с две специалности, педиатрия и детска кардиология, аз съм много доволна от нея.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет бургаски мами
И на нас ни чуха шум на сърцето още в болницата, но казаха,че е физиологичен и след 1м изчезна, но при някой деца оставал дори до годинката особенно като вдигнели температура, защото някаква клапичка се затваряла именно около годинката, но ти мила си иди на специалист, че да не си късаш нервите напразно.
А за купона и аз съм на линия, че нещо ми липсват нормалните социални контакти , а може да го спретнем в пицария Палас, че е по-широчко и ще има място за количките и дечковците.

Цунки от нас с Йо

# 34
  • Мнения: 1 975
Привет на всички
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Включвам се за малко само да ви почерпя виртуално, защото моята кукла днес става на 4 месеца newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68
 Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle newsm64  party023  cook newsm38 beer beer3 beer2 Wine Glass Popcorn morning  food010 cook baby breastfeeding

Е заповядайте, кой каквото желае да си вземе, дано стигне за всички  bouquet

# 35
  • Мнения: 644
Браво на Синара за предложението! Аз тъкмо си мислех за нещо подобно и все пак да пиша, че ако чуете за каквито и да било организиращи се Коледни и Новогодишни тържества за бебоци да съобщавате, че на мен много ми иска тази година да заведа малкия на нещо подобно да види дядо Мраз.Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
mama21  welcome
и аз съм за срещичката, само решете къде и кога. И аз моя бебчо си го нося с мене, само да не е много задимено
galiq_82 честита ти мини рожденничка, много много да те радва и да расте здрава и хубава малката принцеска   Party Time

# 37
  • Мнения: 320
Здравейте бургаски бъдещи и настоящи майчета. Май отдавна не съм се включвала. Ами аз вече съм на финалната права, не остана още много от бременността. Whistling
Магика, има я при термините на 6 декември, вече си има момченце - малкия Тошко. Тя ходи до Сливен да ражда, още обаче май не се е върнала да се хвали, или оплаква. Мисля, че роди на 7 ноември.

Аз си търся кошче за кола от малките за предпочитане, тези, които са от 0 до 12 месечни бебоци и кошарка сгъваема като ходим по баби или пътуваме да имаме под ръка. На някой от вас вече да не му трябва някой от тези атрибути и да продава? Пишете или на лични или moonlady@mail.bg ми е пощата.
Целувки на бебоците и на коремчетата. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 294
Привет и от мен момичета smile3525Приемате ли блудни съфорумки Embarassed, аз се вяснах тук когато родих и после.....запилях се.
 galiq_82 да ти е жива и здрава куклата и да ти пълни очите с радост Tada

Момичета исках и да ви опитам нещо.Тук в Бургас знаете ли за алтернативни детски ясли(така да го кажа)?Имам предвид това: една мед. сестра да поеме 5-6 деца и да се грижи за тях по домовете на родителите.Има ли такава практика?На есен най-вероятно ще ми се наложи да започна работа Cry и много се притеснявам за това къде ще си оставя момиченцето.

# 39
  • Мнения: 455
Момичета, благодаря ви!
Ще заведа малкия на кардиолог за всеки случай, въпреки че д-р Пейчев каза, че не чува никакъв шум, ама каквато съм шашната.......

Galiq,честит ви мини рожден ден с пожелание за много усмивки, здраве и радост!  bouquet

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Сега ме осени една идея - да намерим помещение - кафе или нещо друго, да извикаме някой "Дядо Коледа" / има разни фирми пращат такива/, който да раздаде подаръци на децата, съответно да сме си ги купили ние и да му ги сложим в торбата с името на всяко детенце. Мисля, че така ще е много весело както за нас, така и за децата. Какво ще кажете? Имате ли идея къде може да се съберем? newsm78

# 41
# 42
  • Мнения: 644
Не е задължително да викаме дядо Коледа от фирма. Може пък някой татко или дядо да се съгласи с ентусиазъм да стане дядо Коледа с един костюм от Метро!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Не е задължително да викаме дядо Коледа от фирма. Може пък някой татко или дядо да се съгласи с ентусиазъм да стане дядо Коледа с един костюм от Метро!
Ами и това е идея. Ако някой има такъв костюм и навити дядовци и татковци, нека пише. Май трудно ще се намерят такива, мисля #Crazy Joy

# 44
  • Мнения: 1 035
моя свекър стана по-миналата година Дядо Коледа на децата от техния вход....
но едва ли ще се навие да се разкарва за това извън махалата си....
ако е за Деби ще се съгласи,но не и за цяло празненство.... пък и после не ми се слуша до др Коледа,колко го харесали децата и как никой не го познал.... доста се фука,АМАН вече. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт