Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)

  • 12 854
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАДЕЛА! bouquet

Здравейте, аз тайничко следя темата, но ми се искаше да видя дали можех нещо да свърша по въпроса за коледното парти.
Аз проверих в Палавници, това е детския център до нас. Те ми предложиха 2 варианта единият е да наемем залата срещу 30 лв. на 17.12, това е неделя, по принцип не работят но ще отворят за нас. В залата има предостатъчно забавления за децата, въпросът е с майките, че трябва да са на коктейл, понеже нямат големи столчета  Laughing, могат съответно и почерпка да организират за децата. Ако искаме професионален дядо Колю струва още 60 лв.
Другият вариант е, че те в седмицата от 18.12 организират всяка вечер от 17:30 ч среща с дядо Коледа, като предварително се носят подаръците и може евентуално да си резервираме едната вечер.
Ако нещо ви е допаднало можем да го обсъдим.

Пожелавам ви приятен ден.

П.С. Има ли някое дете в ясла №3?

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
 
Другият вариант е, че те в седмицата от 18.12 организират всяка вечер от 17:30 ч среща с дядо Коледа, като предварително се носят подаръците и може евентуално да си резервираме едната вечер.
Ако нещо ви е допаднало можем да го обсъдим.


Аз съм ЗА този вариант, защото нещо организирано ще е по-добре. Само трябва, ако и другите са съгласни, да определим датата и да започваме да търсим подаръците за чувала на Дядо Коледа  santa2

професионален дядо Колю    newsm62 Joy Joy Joy

# 62
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Аз също съм за този вариант за който казва Kremenchen.Но разбира се ако са съгласни и другите.Да се оглеждам ли за подаръци вече Thinking  честито на рожденничката    и от нас  .                                                                                   

# 63
  • Мнения: 456
Честит празник ТАДЕЛА!
Пожелавам ти да си много обичана, много здрава и много щастлива! Весел празник, усмивки и настроение!
  bouquet
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 64
  • Мнения: 1 975
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ И ОТ НАС
[/b]

Първо да благодарим bowuu за всички прекрасни пожелания и честитки Hug, дано не сте прекалили с похапването, че да няма като мен badscale

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАДЕЛА много здраве, щастие и усмивки в живота  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  

Искам да попитам работещите майчета как се решихте да оставите децата и да започнете работа. На мен май ми се налага и преживявам душевен катарзис. От вчера насам само плача и се чудя какво да правя, защото немога да я оставя в ръцете на баби или гледачки. А скоро трябва да реша и да дам отговор дали ще се върна на работа или не. Толкова е сложно, че неми се мисли. Та ето, че и на мен това ми е болната тема - за гледането на бебка, помагайте със съвети Praynig

За коледното парти ние сме твърдо ЗА, само де се реши къде и кога и сме там. Мисля, че на Дядо Коледа още няма да се радваме, но защо пък не.... newsm78

Кременчен  Peace

# 65
  • Мнения: 237
П.С. Има ли някое дете в ясла №3?
Това не ели "Звънче" във С-в. Ако е - Алекс е там.Ама номера ми се губи и не съм сигурна.

# 66
  • Мнения: 687
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАДЕЛА!
 newsm67

Много ще се радвам ако организираме празненство за децата. А ако има и банкет за майките ще е супер Party Ще следя темата, защото в организицията нямам възможност да се включа за съжаление.

# 67
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Честит Рожден Ден, Таня!!! Да си жива и здрава и мъжете в къщи повече да те глезят!!!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 154
Пишете ме и мен в списъка за купона с децата за Коледа, но съм и ЗА да си организираме и за нас едно коледно вечерно парти без децата  Grinning

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Мале какво съм изтървала. Коледно парти. БРОЙТЕ МЕV
Честито на денниците. Живи и здрави   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 294
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ И ОТ НАС
[/b]

Искам да попитам работещите майчета как се решихте да оставите децата и да започнете работа. На мен май ми се налага и преживявам душевен катарзис. От вчера насам само плача и се чудя какво да правя, защото немога да я оставя в ръцете на баби или гледачки. А скоро трябва да реша и да дам отговор дали ще се върна на работа или не. Толкова е сложно, че неми се мисли. Та ето, че и на мен това ми е болната тема - за гледането на бебка, помагайте със съвети Praynig


Привет от мен Hug
За алтернативната детска ясла си мисля ние да си я създадем.Да наемем жена, която или да е с медицинско образование или детска учителка.Да и плащаме повече от колкото би получавала за същата работа в традиционните детски ясли.Да поеме група от най-много 7-8 деца на близка възраст.Аз смятам да започна работа септември, когато детето ми ще е на 1.3 месеца.
Терена за яслата да е апартаментите на родителите, като ще се редуваме на седмица.Едната седмица в единия, другата в друг родител или ако жената която ще гледа и е по-удобно в нейния собствен апартамент. Друг вариянт е да наемем гарсониера в която да създадем идеални условия на децата за игра и спане.Незнам  Rolling Eyes
Давайте и вие идеи ако съм успяла да зарибя някой  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 298
 Slyncho аз съм ЗА твоето предложение но мисля да си го гледам поне до края на лятото!
 
 А за събирането другият месец се чудя понеже Гугчо ми е малък още за Дядо Коледа,но ще следя темата и ще реша.  Peace

Ч.Р.Д. на Тадела и честита месечинка на Деничка!  Hug

# 72
  • Мнения: 1 294
Slyncho аз съм ЗА твоето предложение но мисля да си го гледам поне до края на лятото!

Ч.Р.Д. на Тадела и честита месечинка на Деничка!  Hug

Ренито и аз не съм решила твърдо кога да започна работа.За сега си мисля, че няма да издържим финансово цееели две зими без да работя Sad, но до есента има много време Mr. Green.
Може да измислим някакво решение за това децата да постъпват по различно време в групата без това да повлияе зле финансово на родителите  или пък да разбие нервната система на жената която ще ги гледа .
Ако имаш някакви идеи за да доразвием идеята, давай ги насам Hug

# 73
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Честит Рожден Ден, Амелия!!! Много здраве и нека вярата и късмета те съпътстват винаги!!! newsm67 newsm59  bigdance2

# 74
  • Мнения: 644
Здравейте отново и от мен!

Честито на рожденниците!!!   bouquet

За Коледното парти искам да попитам къде е центъра "Пантиланци"? Адреса? И също съм навита за варианта от 18ти... И също това според вас за колко часа през деня ще е? Един следобяд или....? И подаръците за чувала на дядо Коледа, всеки ще си носи подаръка за детето, нали така да разбирам, че нещо не ми стана ясно?

Ина4е що се отнася до костюма на дядо Коледа ако решите случайно нещо друго, аз мога да предложа такъв. Мога да предложа този който предлагат в Метро...

Общи условия

Активация на акаунт