Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 184
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
100% Янита командва. Те и без това са супер странна двойка, тя - мъжествена, той - женствен.

# 646
  • Мнения: 6 718
Точно! Личеше си, че тя е мъжа в семейството.
Имали бизнес, ами защо въобще са влезли в предаването да се излагат, а не са си гледали бизнеса?!
През цялото време се виждаше, че Денислав прави всичко възможно да угоди на Янита и да я избута напред, дори с риск да прецака себе си. Много странни ми бяха като двойка и не ги харесвах.

# 647
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 062
Е,защо са влезнали...Ами надявали са се да вземат 100-те бона.А дали ще се излагат,как да се знае предварително.Интересно че точно обвинявата в егоизъм Янита,ако не ме лъже паметта,преди каза че Денислав бил егоистът в семейството.

# 648
  • София
  • Мнения: 13 882
Не мисля, че Денислав е женствен или под чехъл. Янита има някаква специфика в походката, но постоянно изглежда неуверена и притеснена. Той си я пази явно. Не знаем какво и е, какво им е.
Доста режисура има и то очевидна. Дразнещо е, ама става за убиване на време.

# 649
  • Мнения: 739
Е как за какво за влезли? Покрай ковида 100 бона много добре ще им дойдат на бизнеса.
Аз от предаването не мога да разбера кой готви и кой не. Не знаем какви договори подписват, какво пише в тях и реално не знаем много какво се случва вътре. От даваното до момента си личеше, че в Денислав виждат голяма конкуренция. Янита имаше две-три хубави чинии, а по резервациите не даваха чак толкова да се е дънила.
Примерно Елена според шефа била във вихъра и едва ли не изнесла цялата резервация, ама това не го дадоха.

# 650
  • Мнения: 2 929
Абсолютно, и монтажите им са смехотворни. Андрея постоянно се шашка, това какво да го правя, яйцата ми са сурови, не знам си какво ми изгоря, имам 30 секунди, всичко ми е пръснато в насипно състояние по станцията и в следващия момент бам! вади брутална чиния. Хубаво да има напрежение и очакване у зрителя, ама то това граничи с паранормалното, за мен целият ефект се губи. Важи и за другите участници, разбира се, не че ми пречи нещо толкова Андрея, като изключим близането на пръсти постоянно, това ме побърква.

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 10:03 от Melusine

# 651
  • Мнения: 6 718
Като са влезли за 100-те бона да играят! Видях пораженческо изнизване от предаването, а не хъс за победа.

# 652
  • Мнения: 580
Ако Денислав беше останал сега, щеше да си тръгне следващата седмица. Той “предаде” отбора си и всички (Камен) го намразиха. Дали е било действително или по сценарий, няма значение. Щеше да се върти и суче, само и само Денислав да е отритнат. Ангелов щеше да му дръпне една реч, как сам си е виновен.
Харесвах го до някъде, но постоянното обяснение, как си помагат, подкрепят и т.н. ми идваше в повече. Не мисля, че Янита действително го е накарала да тръгне. По-вероятно ми се струва да е в договора им. Също така си мисля, че не са влезли за 100К, а за реклама. Казаха си в началото, че покрай Ковид ресторанта бил зле. Както и да е, май рейтинга е слаб и искат по-бързо да приключат сезона. Преди даваха 8 черни куртки, после 7. Сега ми се стори, че казаха, че само 6 ще получат черни куртки.

# 653
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
И сега изведнъж в ресторанта им ще нахлуят тълпи...надали. А и дали някъде не четох, че са затворили ресторанта и някакъв м-н за хранителни стоки са стопанисвали...
Да, един ще отпадне и ще дадат 6 куртки.

# 654
  • Мнения: 6 493
Ресторанта е затворен, дали не прочетох продаден. За съжаление не са издържали на ковид рестрикциите. Не знам с какво се препитават сега. Ако са познати като добри готвачи и професионалисти, това определено не беше добра реклама за тях.

# 655
  • Мнения: 612
И мен ме беше ударила мисълта, че са влезли за реклама, ама се претрепах да търся ресторанта им - затворен е от 2020, така че силно ме съмнява да са влезли за реклама 😆😆 Няма никъде и информация за отваряне. Ако бяха там да се рекламират, сигурно още от вчера щеше да е отворил врати.
Иначе за тълпите - можеше и да се получи. Аз не случайно го търсех, ако работеше щях да си хвана шапката да отида да папкам там, въпреки че ми е на почти 300 км 😆😆 Отзивите за ресторанта са били отлични. От снимките, които разгледах атмосферата и храната изглеждаха чудесно. Жалко, че не им се е получило на хората, дано отново да успеят да го задвижат.

# 656
  • Мнения: 2 929
Ох, Камен и сценаристите. Миналата седмица, Денис е предател. Оня ден, Денис ми е много близък. Последно?

# 657
  • Мнения: 2 133
Кой е ресторанта на Делчеви?

# 658
  • Мнения: 612

“ Ресторант 59 “ се казва 🌺

# 659
  • Мнения: 2 617
Няма как да знаем какво реално става, защото имат железни договори да не разкриват нищо. Досега много рядко е изтичала информация.
На участниците може и да им плащат, щом на американските плащат. Така че, семейство Делчеви може да са се прибрали вкъщи с добра сума, изработена през седмиците на снимане, а да не разчитат толкова на спечелването на стоте хиляди. Аз съм на принципа, по-добре врабче в ръката, отколкото орел в небето.
А и ми се струва, че знаеха, че няма да стигнат до края и ще си тръгнат заедно. Този сезон е много различен от предишните, слаби готвачи и даже не играят добре пред камерите. Очаквам и слаб финал.
Между другото в американски сезони се е случвало отпаднали участници да осребрят по-добре участието си и да успеят повече, отколкото тези дето са гушнали стоте бона.
Интересно ми е да видя семейството дали пак ще отворят ресторант. Със сигурност даже и някои янитини критикари ще отидат да опитат храната, защото лоша реклама няма.
Тя и Виктория си знае, че няма да спечели, обаче лятото със сигурност ще има повече клиенти в нейния ресторант, особено както шеф Ангелов повторя, че е майстор на месото.
Което за нас е излагация, за други е невероятно изживяване и нови възможности. То много хора считат и качването на Еверест за глупост, обаче на алпинистите не им пука за хорското мнение.
П.П. ЖДБ, трябвало да се гледат и веждите на готвачите. JoyJoyJoy

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 11:55 от Opossum

Общи условия

Активация на акаунт