Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 102
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 144
Андреа никой освен Ангелов, Виктория и Николай не е видял на какво е “способна”.

# 721
  • Мнения: 612
То това с присъствието ѝ е огромна глупост. Дори във визитката ѝ не е споменала да има какъвто и да било опит в ресторант. Дори да предположим, че е “самоук” и “любител” готвач е крайно подигравателно да се гонят истински готвачи, а тя да продължава на този етап от предаването.

# 722
  • Мнения: 4 435
Ааа как, та Андреа като влезе шефа говореше как работила в много европейски ресторанти в различни държави Joy
Аз я възприемам като посланик на мира и международните отношения

# 723
  • Мнения: 2 569
Всъщност е готварско предаване, но за работа в професионална кухня, а не просто за готвене.
Пак казвам, има огромна разлика да сготвиш добре две чинии, както е в Мастър шеф и да ти дойдат десет поръчки наведнъж, и да трябва не само да ги сготвиш, но и да се стиковаш с още някого и да излязат за време.
Валентина и Николай не стават, не са отборни играчи, особено Николай. Хайде Валентина поне като види, че е в опасност, си млъква и почва да готви, обаче Николай само гледа кого и как да прецака.
Да готвят под командването на някого, който ще ги държи изкъсо, да, но те самите да са лидери и да направят добра работна атмосфера, не.
Не бих работила за тях, нито за Виктория, нито за Мариела, пази Боже.
В ресторант на Делчеви бих работила.
Камен е простоват, но по-добре такъв, отколкото злобен и подъл. Даже ми стана симпатичен напоследък, поне изглежда свестен човек. За него не, но с него бих работила.
Андреа ми е напълно безлична засега. Не Янита, а тя е сянката в кухнята. Сложили са я като Соня в миналото предаване, за цвят.
По метода на изключването остана да съм за Елена, обаче не съм. Има нещо в нея, което не ми е наред, може би това, че си мълчи, пък зад кадър прави злобни забележчици. Thinking

# 724
  • София
  • Мнения: 15 449

Валентина и Николай не стават, не са отборни играчи, особено Николай.

По метода на изключването остана да съм за Елена, обаче не съм. Има нещо в нея, което не ми е наред, може би това, че си мълчи, пък зад кадър прави злобни забележчици. Thinking
Елена явно по сценарий и договор си казва репликите, иначе и това няма да каже...За Николай не знам, просто нищо не е показал или не са показали, освен злоба и издънки и самочувствие без покритие. Но Валентина, щом командва, явно на отговорна длъжност е била и е свикнала да изисква от другите.

# 725
  • Другата България
  • Мнения: 37 068
Нова тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1440104.new#new
Пуснах я по-рано с една страница, за да не прекъсвам коментарите за епизода довечера.

Общи условия

Активация на акаунт