Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 162
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 937
Виктория нали директно си каза, че не би направила такова нещо за мъжа си, нито пък той за нея 🙂
Ами аз също не бих, пък се радвам на 21 години заедно с мъжа ми, ако това ще е критерий. Но ние никога не бихме направили такава детинска постъпка - влизаме заедно в риалити, в което печели само един и ако изгонят някого излизаме заедно. Какво говоря, ние никога не бихме влезли в риалити  за начало.

Като му каза “тръгвай” очаквах да каже и “пред мен”. Ама тва е - лика прилика са си Цуци и Пуци. Joy

# 691
  • Мнения: 612
Аз бих го направила определено, в зависимост от ситуацията. Но на тяхно място - без съмнение. Той е влязъл вътре, заради нея. Беше ясно и че нямаше да спечели - демек избора му е бил да стои вътре и да го дразнят още малко или да си върви с жената да правят опити за бебе 🤣 Абсолютно естествен и нормален избор. А и други участници също си тръгнаха по собствено желание, не е голяма работа.

# 692
  • Мнения: 4 976
https://youtu.be/_MkEunh7Vlg
Ето ги Янита и Денислав в “На Кафе” 🌺

Още не съм го догледала, но от това, което виждам, пак само тя говори,той няма думата.
Да, тя говори през повечето време, той едвам се обажда. Даже Гала специално към него взе да се обръща, за да отговори Денислав.

# 693
  • Мнения: 4 871
Скрит текст:


Виктория нали директно си каза, че не би направила такова нещо за мъжа си, нито пък той за нея 🙂
Ами аз също не бих, пък се радвам на 21 години заедно с мъжа ми, ако това ще е критерий. Но ние никога не бихме направили такава детинска постъпка - влизаме заедно в риалити, в което печели само един и ако изгонят някого излизаме заедно. Какво говоря, ние никога не бихме влезли в риалити  за начало.


Като му каза “тръгвай” очаквах да каже и “пред мен”. Ама тва е - лика прилика са си Цуци и Пуци. Joy
😂😂😂😂

# 694
  • Мнения: 2 594
Дай Боже на всяка двойка да са си лика прилика.
Четох и на друго място, че казват, че им липсва само дете. Пожелавам им от все сърце да се запълни тази липса в най-скоро време.
Струва ми се, че омразата към тях се дължеше в някаква степен и на завист за това, че имат хубава връзка.
Мариела флиртува с Мартин, сега пък с Камен, Виктория като види някой по-сгоден мъж сред гостите и очите ѝ стават на понички, Николай учи холандката на български в леглото... ами не ми ги хвалете такива семейства, предпочитам Цуци и Пуци.
И нека жената да говори повече от мъжа. Не отива на мъж да е бъбрив. Важното е мъжът да е умен и да мисли и действа повече, пък да говори по-малко. И аз говоря повече от ММ, обаче изобщо не е под чехъл, даже напротив. Blush

# 695
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
А и Мариела, и Виктория - омъжени......

# 696
  • Мнения: 612
Николай, Мартин и Камен също са женени. 😊
Написаното от Opossum е точно една от основните причини за негативното ми мнение към част от участниците, плюс като добавим и другите им “прекрасни” черти, за финал даже и готварските им умения.

Та това също беше и основната причина да ми харесва толкова семейството - излъчват любов, топлина и доброта. И като добавим, че са и кадърни готвачи - абсолютно красиви за гледане ми бяха 😊

# 697
  • Мнения: 2 117
Николай женен ли е? Как може публично да унижават жените си по този начин?!

# 698
  • Мнения: 6 710
Та това също беше и основната причина да ми харесва толкова семейството - излъчват любов, топлина и доброта. И като добавим, че са и кадърни готвачи - абсолютно красиви за гледане ми бяха 😊

Любов, топлина и доброта? Между Денислав и Янита? Винаги са ми били груби и егоистични по между си.

# 699
  • Мнения: 612
В синия отбор мъжете бяха споменали, че сред тях само Калоян не е обвързан/семеен.

Та това ми навява и един спомен, когато Ангелов обясняваше на Янита как да му направи едни стекове и ѝ каза да си ги представи като млади, мускулести пичове с плочки, а тя започна да му говори за Денислав на младини.. това беше първата ѝ мисъл 😄 Абе сладки ми бяха и това е, особено на фона на останалите… то на кого да симпатизира човек 😄 Семейството и Артур ми бяха приятни, ама..

# 700
  • Мнения: 6 710
Артур ми беше фаворита.Симпатизирам на Елена и Валя.

# 701
  • Мнения: 2 594
Николай женен ли е? Как може публично да унижават жените си по този начин?!
По-назад имаше нечие мнение, че Николай ѝ/му бил любимец, защото му е снимал/а сватбата преди 5 години. Освен ако не е разведен, значи е женен. И аз останах неприятно изненадана след уроците по български с Андреа. 
Изобщо Николай ми е най-неприятен от всички участници, дори от захарчето, което е голямо постижение. Вече нямам фаворит, който за искам да спечели, но имам такива, които не искам да спечелят и Николай е на първо място.
Много ми е неприятен и искам да си ходи, ама надали.

# 702
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
То вече кой да избере човек за фаворит? Май противна, откачена, ама Валя ще ми е фаворит наред с Елена. Останалите не ми блестят с готварски умения. Николай ми е неприятен, Камен ми идва прекален простак.. Де да знам и аз.

# 703
  • Мнения: 713
Валя явно готви и е педант в това отношение, но отношенията ш с хората вътре не ви харесва. Ни ми е симпатична. Единствено Камен ми харесва като човек. Елена тиха, тиха но отвреме на време и тя изцепи някоя злобна реплика.
Ама реално те може и да не са такива в реалния живот, но впечатлението което оставят след себе си след този сценарии е неприятно, не бих им ходила в ресторанта.

# 704
  • Мнения: 2 937
Валя е перфектния изпълнител - да слушка и готви перфектно. Получи ли власт и сред равни е ужасен ужасон. Не може да се контролира, обижда и изпада в истерии.
Въпреки това май само нея и Елена подкрепям вече. Камен ми харесва, готви добре, обаче много простоват. Все едно си взел един камък и си дялкал, дялкал.

Общи условия

Активация на акаунт