Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 161
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 612
Валя си има сериозни проблеми с нервите, ама определено от всички останали е най- достойна да победи. На Камен също му симпатизирам…. горе долу, ама наистина е крайно простоват. Елена предполагам и тя става.. не мога да преценя, изобщо не ѝ се отделяше екранно време, а когато най- накрая започнаха да я показват - все злобните коментарчета, да. Ама поне при нея са само коментарчета, нищо друго, така че пак е добре момичето. То баш няма кой да си харесаш 😆
И като гледам как се развиват нещата, няма да се изненадам някой от тримата да отпадне тази седмица😆😆

# 706
  • Мнения: 1 305
И аз да дадм мнение по темата:
Мился , че Янита си има някакви проблеми : и хормонални , и ментални , и със самочувствието. Денис си я обича и си я пази .
Затова през цялото време се стремеше да й направи преживяванията по- леки.
Явно са се разбрали да напуснат заедно , ако някой от двамата бъде изгонен. Е, очевидно му се искаше да постои още , ама е дал дума Simple Smile
А и , според мен, щеше да бъде следващият , който да си тръгне. Добър готвач е , но му липсва реално самочувствие , за да е стабилен шеф.

Мариела започва и мен много да ме дразни с това пренавито поведение. Смятам , че  дизайна на нервната система й е такъв пренавит. На няколко пъти забелязах , че си мери кръвното , когато останалите се карат.
(В което няма нищо лошо или срамно. Аз съм на мнение , че трябва да се говори повече по темата за нервното напрежение и как то се отразява на понасящите го )

Валентина също има много нисък толеранс на напрежение и постоянно е в защитна позиция.
Дразнеща е , ама аз смятам , че наистина е добър готвач и стриктна по немски Simple Smile.

Аз също започнах много да харесвам Камен. Честен и достоен е.  Чак ми се иска той да спечели.

Последна редакция: чт, 28 апр 2022, 08:47 от Serendipity*

# 707
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331
Валентина,Елена и Камен са най-възпитани,дисциплинирани ,можещи и с най-много знания готвачи ..Искам един от тях да е победителя!

Валентина и Елена бяха безупречни в играта при разпознаването на продукта -безпогрешни,личи си,че имат знания ,за разлика от лигочите Мариела и Виктория,които само кудкудякат и пърхат успяха да налучкат тогава само един патладжан...

# 708
  • Мнения: 4 144
Само да не бъде Николай или Андреа на финала, че особено нейното ще е на магия!

# 709
  • Мнения: 2 594
Валентина,Елена и Камен са най-възпитани,дисциплинирани ,можещи и с най-много знания готвачи ..
Точно Валентина е най-възпитания човек, дума да няма, едно лошо нещо не е казала, никакви неприлични думи и обиди не употребява, не крещи до фалцет. Страшно възпитание, няма що! Joy Joy
Да си добър готвач не означава само да умееш да готвиш, а и какви са ти отношенията с останалите в кухнята. Ако си сам в някоя закусвалня, добре, ама пробвай да обиждаш така останалите в ресторант със 100 места или да правиш кетъринг на сватба с 300 човека и да видим кой ще те търпи и ще работи с теб. И най-перфектните чинии няма да спасят ресторанта, защото не можеш да ги направиш сам.
Скрит текст:
И аз да дадм мнение по темата:
Мился , че Янита си има някакви проблеми : и хормонални , и ментални , и със самочувствието. Денис си я обича и си я пази .
Затова през цялото време се стремеше да й направи преживяванията по- леки.
Явно са се разбрали да напуснат заедно , ако някой от двамата бъде изгонен. Е, очевидно му се искаше да постои още , ама е дал дума Simple Smile
А и , според мен, щеше да бъде следващият , който да си тръгне.
Добър готвач е , но му липсва реално самочувствие , за да е стабилен шеф.
Скрит текст:
Мариела започва и мен много да ме дразни с това пренавито поведение. Смятам , че  дизайна на нервната система й е такъв пренавит. На няколко пъти забелязах , че си мери кръвното , когато останалите се карат.
(В което няма нищо лошо или срамно. Аз съм на мнение , че трябва да се говори повече по темата за нервното напрежение и как то се отразява на понасящите го )

Валентина също има много нисък толеранс на напрежение и постоянно е в защитна позиция.
Дразнеща е , ама аз смятам , че наистина е добър готвач и стриктна по немски Simple Smile.

Аз също започнах много да харесвам Камен. Честен и достоен е.  Чак ми се иска той да спечели.
Гледах снимки, меню и отзиви на ресторанта на Делчеви. Добре направено всичко, хареса ми, от интериора до чиниите и рекламата.
Хората на практика са кадърни готвачи, щом са успели да направят такъв продукт. И имат самочувствие, щом са отворили собствен ресторант и то с хубава храна, а не да пържат цаца и картофи за някой друг.
За съжаление пандемията е убила бизнеса им, малшанс да вложат пари точно тогава. Не бих се учудила да имат и дългове. Моите уважения обаче, че са пробвали, а не като някои други, цял живот да повтарят, че мечтата им е да имат собствено заведение, ама нищо да не правят по въпроса.
Дано парите от предаването им помогнат и да си сбъднат мечтата за детенце. Hug Ако това им е приоритетът, нищо чудно, че Янита издърпа Денислав да излиза с нея. Wink

# 710
  • Мнения: 1 305
Вчера ги гледа при Гала ( онлайн включване от дома им).
Намекнаха , че се готвят за разширяване на семейството им.  Но не стана ясно дали вече чакат бебче или плануват опити.

# 711
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331
Цитат
Точно Валентина е най-възпитания човек, дума да няма, едно лошо нещо не е казала, никакви неприлични думи и обиди не употребява, не крещи до фалцет. Страшно възпитание, няма що! Joy Joy
Да си добър готвач не означава само да умееш да готвиш, а и какви са ти отношенията с останалите в кухнята. Ако си сам в някоя закусвалня, добре, ама пробвай да обиждаш така останалите в ресторант със 100 места или да правиш кетъринг на сватба с 300 човека и да видим кой ще те търпи и ще работи с теб. И най-перфектните чинии няма да спасят ресторанта, защото не можеш да ги направиш сам.

Но резултат има и и отборно и самосиндикално при Валентина! Ако не я дразнят и провокират ,спокойно се работи с нея,аз проблем не виждам както при Янита -като призрак из кухнята /определение на шеф/ ....Trollface

# 712
  • Мнения: 2 637
Тъй като това е (поне на теория) готварско предаване, единствените реални финалисти са Елена и Николай.
Биг Брадърската част не ме вълнува.
За съжаление отзивите на зрителите (включително тук), които са концентрирани върху всякакви други житейски дребнавости, ще дадат основание на продуцентите следващите сезони да взимат още по-големи циркаджии, простаци и случайници.

# 713
  • Мнения: 612
То е готварско предаване на теория. На практика обаче отпаднаха всички участници, които имат заведения и/или са главни готвачи. Та то не остана друго освен ББ част. Та ако финала ще бъде реално готварски, би било редно да е между Валентина и Елена, те всъщност са последните останали с подходящ опит 😆

# 714
  • София
  • Мнения: 15 467
Само да не бъде Николай или Андреа на финала, че особено нейното ще е на магия!
Андреа много отдавна пуска нови снимки и публикации.Дали е излязла отдавна или друг ги пуска,нямам представа.

# 715
  • Мнения: 4 144
Време ѝ е да излиза вече.

# 716
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Е Виктория и Мариела също пускат снимки, даже са си били на гости...всички са излезли, вероятно записите напредавания са свършили, сега чакаме само финала. Нали той се записваше по-късно.

# 717
  • Мнения: 4 821
Крайно време е Виктория да си хваща пътя. От 2 седмици насам освен да се дъни и да злобее по Денислав друго не е свършила.

# 718
  • Мнения: 6 493
E, хайде сега, чак ментални проблеми няма Янита. Съвсем добре си говори и изказва от чутото в интервюто. Според мен е много притеснителна, липсва ѝ лекота да "играе" с камерата, от там губи ума и дума и говореше нелепости, ако изобщо я излъчеха. Като добавим, че шефа те хока и ти не знаеш да си замълчиш ли или да се защитиш...Все гледаше уплашено и с приведена глава. Просто нямаше наглото поведение на любимките - Виктория и Мариела.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Андреа също нищо не е свършила. Даже последната седмица не успя да направи никаква чиния в последната секунда от предизвикателството

Общи условия

Активация на акаунт