Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 160
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Какви по-големи случайности стават наистина...Аз Биг брадър не гледам, даже не знам кои са собствениците, така или иначе.
Готино е че се търси клюкарската страна на нещата, но малко "под вола теле" става работата.
ДОгодина предлагам да бойкотираме предаването и да не пишем за тях...нито дума, ама ха. Ще ни манипулират тези сценаристи и режисьори, не ги е срам:)))))

# 676
  • София
  • Мнения: 15 467
Със сигурност даже и някои янитини критикари ще отидат да опитат храната, защото лоша реклама няма.
Никога,  прекалено ми е антипатична, за да тръгна на другия край на България.

Някой ако може, да запише интервюто, да видя какво и е оправданието,че прецака мъжа си.Щото аз ставам след 12 и пропускам Гала.

# 677
  • Мнения: 2 593
И защо трябва да се оправдава?
Взели са решение, не трябва да се обясняват на никого. Нито са бръкнали в моя джоб, нито в нечии друг.
Някои хора тук се ядосвате, все едно Янита е откраднала от вас сто хиляди лева. Grinning

# 678
  • Мнения: 6 709
Със сигурност даже и някои янитини критикари ще отидат да опитат храната, защото лоша реклама няма.
Никога,  прекалено ми е антипатична, за да тръгна на другия край на България.

И аз тъй!

Добре, като не трябва да дават обяснения какво ще говорят с Гала? Нали всички си губим времето с предаването?! Иначе дреме ни за янитините вълнения Wink

# 679
  • Мнения: 1 570
Аз искам да споделя с вас за Виктория и Мариела. До този момент ги гледах и одобрявах това, че и двете искат да се научат и да станат по-добри. Но след последните 3 епизода започна да ми прави лошо впечатление, че и двете някак не може да се концентрират в трудните моменти. И си припомних предният сезон, когато Реджеп спечели.
Наско залагаше на сигурно.А Реджеп опитваше и изискваше много. Дори сам се включваше и готвеше. Нито Виктория, нито Мариела го правят. Само се опитват да дават насоки и да издават на паса. Искам да видя Елена и Валентина номинирани няколко пъти и как ще се оправят.

# 680
  • Мнения: 1 408
Изключително слаб кастинг!
+ Крясъци и обиди, все едно слаб сезон на ББ гледаме.
Имаше инфарктни финали, като този с Реджеп например.
П.п. Артур беше добър, но го изгониха, за да спасят някой връзкар.
Сега финалът ще е трагичен, който и да стигне до там. Един изявен лидер не виждам!

# 681
  • Мнения: 6 993
Днес ми попадна това клипче относно колко лъжат риалити шоутата:
https://www.youtube.com/watch?v=hH8xV5jTP_s
Някъде в началото се споменава договора от Мастършеф, предполагам този за Хелс Кичън е подобен - в общи линии продуцентите имат право да редактират материала както си искат, на интервютата са винаги с еднакви дрехи, за да могат да слагат изреченията където им пасва на историята. Съгласяваш се, че можеш да бъдеш унижаван и обиждан и осъзнаваш, че това може да навреди на репутацията ти.

# 682
  • София
  • Мнения: 7 879
Днес ми попадна това клипче относно колко лъжат риалити шоутата:
https://www.youtube.com/watch?v=hH8xV5jTP_s
Някъде в началото се споменава договора от Мастършеф, предполагам този за Хелс Кичън е подобен - в общи линии продуцентите имат право да редактират материала както си искат, на интервютата са винаги с еднакви дрехи, за да могат да слагат изреченията където им пасва на историята. Съгласяваш се, че можеш да бъдеш унижаван и обиждан и осъзнаваш, че това може да навреди на репутацията ти.
Това е много стара публична тайна и голяма част от зрителите отдавна са го разбрали.

# 683
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 331
Днес някой гледал ли е Делчеви при Гала ?

# 684
  • Мнения: 612
https://youtu.be/_MkEunh7Vlg
Ето ги Янита и Денислав в “На Кафе” 🌺

# 685
  • София
  • Мнения: 15 467
https://youtu.be/_MkEunh7Vlg
Ето ги Янита и Денислав в “На Кафе” 🌺

Още не съм го догледала, но от това, което виждам, пак само тя говори,той няма думата.

# 686
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Всичките им реплики в си хроните са все едно четат от ауто кю, почти няма някоя искрена и спонтанна.

# 687
  • Мнения: 6 493
Изгледах ги бързичко Яниткини. Хора като хора. Внимаваха с отговорите, явно да не сгафят с "договора". Денислав бил поздравен от доста непознати за постъпката. Гала пита Янита защо не го оставила да продължи, а го изкомандвала с "Тръгвай". Янита бааавничко подхвана, че са си говорили предварително и ако единия си тръгне и другия тръгва и, че не им е била важна победата на 100%. Всъщност тя била фен на шеф Ангелов и участието им е повече заради нея. Денислав много се забавлявал с участието си, на нея ѝ било трудно и особено с Валентина, която не била отборен играч, откъдето и голямо напрежение се създавало. Бяха спокойни, усмихнати, и според мен облекчени. Не се чувствал Денислав предател на отбора, защото ги оставял в състояние в което могат да се справят с всичко!
Познавали се отдавна, но все се разминавали. Янита учела в НБУ, откъдето била пратена на стаж във Франция за 4ри месеца, две от момчетата с които била се върнали след два и за останалото време изненадващо пристигнал Денко, след като бил разпитвал къде е тя на практика...А ми обичат се хората, Денислав ѝ предложил брак на върха на Айфеловата кула. Показваха се снимки, усмихнати, щастливи и от работната им среда...Сега си почивали и работели за увеличаване на семейството. Общо взето това.
Пожелавам им да сбъднат мечтите си и да са щастливи. Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 апр 2022, 16:39 от Cafelate

# 688
  • Мнения: 1 408
Янита и Денислав може да не са най-добрите готвачи, но си личи, че много се обичат и подкрепят. За мен това е безценно!
Като гледам другите, какви са грубияни,  не вярвам някой да има толкова подкрепяща и любяща половинка.

# 689
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Виктория нали директно си каза, че не би направила такова нещо за мъжа си, нито пък той за нея 🙂

Общи условия

Активация на акаунт