Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 176
  • 725
  •   1
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Световноизвестното риалити състезание за професионални готвачи Hell’s Kitchen („Кухнята на Ада“) стартира  в телевизионния ефир на България на 27 февруари 2018 г. по Нова телевизия. Трикратно номинираното за наградата “Еми” британско предаване, на което лице в САЩ е най-популярният готвач в света - Гордън Рамзи, отново е част от програмата на NOVA. Телевизионното зрелище Hell’s Kitchen – формат на ITV Studios, се излъчва в 19 държави по целия свят с над 50 сезона и повече от 700 участници.
Водещ на  Hell’s Kitchen България - шеф Виктор Ангелов
Нашите теми:

# 1
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 116
Благодаря за новата тема! 🌺
В анкетата гласувах с Елена и Артур.

# 2
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Това са и моите двама фаворити, но дадох глас за Елена и Анелия, която е от моя край и ми е безкрайно симпатична. Но осъзнавам, че няма да е финалистка.

# 3
  • Мнения: 612
Благодаря за новата тема ❤

Аз гласувах за Денислав и Артур. До тях си нареждам и Камен. За Валентина също бих се радвала да я видя на финал.
Общо взето надявам се да видя един от тях четиримата. 😃

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 498
Дадох две опции за гласуване защото финалистите са двама, иначе е ясно, че може да имаме повече от двама.
Май трябваше анкета кой НЕ искате на финал.....Joy

# 5
  • Мнения: 612
Хахахха, то пък тогава ще станат твърде много опции 😂😂 Добре си го направила, тъкмо успях да си подредя фаворитите най-накрая, че не се бях замисляла кой ми е по-по-най 😃

# 6
  • София
  • Мнения: 13 331
Моят любимец е Артур. Другите са ми безразлични. Изключение правят Николай и Андреа, които много ме дразнят и нямам търпение да си тръгнат, но пък от тях би излязла идеална двойка в живота.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Аз също се надявам, че Валентина ще стигне до финал - определено има умения

# 8
  • София
  • Мнения: 15 479
Нямам фаворити.Благодаря за новата тема!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 167
Според мен Артур ще е единият, а другият - Виктория или Валентина

# 10
  • София
  • Мнения: 7 889
Гласувах за Артур и Мариела.
Тя вероятно няма да е там, но много надгради.
Харесвам борбени хора.

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 19:48 от Shatzi

# 11
  • Мнения: 1 500
И от мен благодарност за новата тема! За мен лично никой не е по-по-най,за да е финалист,но въпреки че не ми се ще,ми се струва,че Мариела ще стигне до финал.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 891
Благодаря за темата,захарче Simple Smile
Как да играя в анкетата,като нямам фаворит.Всички герои на сериала са ми симпатични и колоритни.
Единствена Андреа не искам да е на финал. Примирих се аз,че ще я гледаме дълго и предълго,но няма как да й спестя критиките за снощи.Значи момата един омлет не може да направи,но на индивидуални игри носи топ-чиния.
Денислав й беше в черния списък,добави и Камен.Шеф й критикува стековете,тя с поглед не го удостоява.
Към чопленето с нокти на рибата,облизването на пръсти добавям и облизания Денислав -пффф Simple Smile
Коя е тя,че ще изисква от Камен да й говори на английски? А това "ма**та ти на твоя български-пълна гняс.
Не знам какво щеше да се случи,ако аз бях там Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 078
Гласувам за Валя от жените и Артур от мъжете за финал. Просто в тях двамата виждам победителя.

# 14
  • Мнения: 2 943
Благодаря за темата. Гласувах за Елена и Артур, но мисля, че ще са Мариела и Денислав.

Общи условия

Активация на акаунт