Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №3

  • 33 249
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 13 602
Аз пък съм убедена, че такъв им е бил договорът. Изхвърчи ли единият, тръгват и двамата.

# 631
  • София
  • Мнения: 7 965
За семейните отношения по време на предаването, не забравяйте, че ние гледаме това, което ни показват сценаристите и редакторите и че поне едно 20 % от случилото се в общежитието и по време на записите,  нито сме го чували, нито сме то виждали. Така, че не е ни е известно всичко, което знаят Денислав и Янита, за да стигнат до това решение.

По отношение на санкции при доброволно напускане, участниците са достатъчно големи за да преценят обстановката, а пък и както и коментира друг тука, не се знае какво е договорено и след това естествено изпълнено. Нали ме разбирате, че продуцентите ако не са искали да пускат Денислав, щяха да прекъснат записа, па да се разправят и т.н. Пък и самия запис на напускането не е направен изведнъж, а поне с 3-4 дубъла.

# 632
  • Мнения: 6 496
Някой разбра ли от къде е Янита?  Нещо общо със  Стара Загора, Ямбол и др. окололности?
Скрит текст:
Не ги съдете, те си знаят най- добре какво е положението им.
Някои от "дамите"  /Мариела и Виктория/ никога не са имали тази любов.
Янита му съкрати мъките, унижението и подигравките. Добронамерени и добродушни.
Нямаха никакъв шанс срещу останалите ... няма да назова думата!

Само предположение, но Денислав ѝ каза да го чака в София или Карнобат. А тя според информация от нета е завършила гимназия по туризъм в Слънчев бряг, така че, е възможно да е от Карнобат.
Все си мисля, че ако ситуацията бе обратна, Денислав щеше да я подкрепи и нахъса да стои и да побеждава. Има четмо за тях около ресторанта им във Варна. Според информацията те са си супер професионалисти, но може би наистина добри в екип, а отделно буксуват.

Не знам по договор ли приключиха, но и шеф Ангелов трудно изигра "изгонването" на Денислав. Имах усещането, че ще прихне да се смее.

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 08:11 от Cafelate

# 633
  • Мнения: 4 529
Много е вероятно всичко да е сценарий, разбира се, но ние коментираме ролята на Янита, която беше отрицателна.
Аз им се чудя как се хващат на тоя цирк след като Ангелов добре ги подрежда всичките - страхливец, мъж под чехъл, слаба психика, некадърник и т.н. ама пуста слава за няколко месеца.

# 634
  • Мнения: 6 735
Не знам по договор ли приключиха, но и шеф Ангелов трудно изигра "изгонването" на Денислав. Имах усещането, че ще прихне да се смее.

И аз се смях у дома. Денислав си беше смешен от всякъде, жалък чехльо. Янита се показа като много злобна комплексарка. Чудя им се на акъла защо си причиняват всичкия тоя стрес.

# 635
  • Мнения: 2 124
Всъщност ние не знаем дали са си казали само: Тръгвай! и краткия монолог на Анита, който показаха! Може чудничко да са го режисирали и изрязали, така че да е по-зрелищно тъпото им шоу.

# 636
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те са си казали нещото още в общежитието. В един от кадрите се видя как, докато другите бяха около масата и нещо си говореха, тези двамата си шушукаха нещо и се отделиха настрани.

# 637
  • Мнения: 2 969
На мен Денислав не ми изглеждаше, като човек, който ще си ходи с жена си. Тя му казва “тръгвай”, той и обяснява къде да го чака. И тогава Янита почна да му шушука да тръгва.

# 638
  • Sofia
  • Мнения: 4 101
Странно е,според мен има някакъв проблем това момиче и без мъжа си може да получава някакви кризи или нещо друго да има. Някак неадекватна ми изглежда сама. Разбира се може и да е по сценарий.

# 639
  • София
  • Мнения: 62 595
Оскубала си е веждите по най-ужасния начин и визуално съвсем нехармонично изглежда.

# 640
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Форматите ли обърка?
Темата е за Хелс Кичън, не за ЕргенА.

# 641
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм ги объркала. Точно за Янита говоря. Не си ли забелязала веждите й с какво некадърно скубане са?

# 642
  • Мнения: 6 735
Оскубала си е веждите по най-ужасния начин и визуално съвсем нехармонично изглежда.
Трябваше и мустака да оскубе за да е по-хармонична.

# 643
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Не бих казала, че Виктория и Мариела са първи красавици, за килограмите на първата, странната изкривена походка на втората /дано не е заболяване, не се подигравам в случая/ и налудничавата Валентина пък да не отварям дума.
Но това все пак е готварско шоу, не мис Ориндж престилка.
Изобщо не съм се заглеждала във веждите на Янита. Имаше мъжка структура някак, друго не ми е направило впечатление. Оценявам друго, или поне го правех. Вече ми е все едно.
Дори смело пропускам епизоди, защото не ги изтрайвам.

# 644
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 064
Тук доста се изписа и срещу Янита и срещу Денислав.Колегите им и те реагираха първосигнално,но аз си мисля че всичко е било предварително уговорено.Уговорката е че ако някой от двамата си тръгне,другията да не остава сам.Все пак те си имат бизнес и работа са вършене и то заедно.Какво стана накрая...тя му каза да тръгва и той вече веднага готов да напусне.Най-естествената  реакция би била поне да попита "Сигурна ли си?".Денислав е наясно че няма шанс да бъде победител,не защото другите са толкова по-добри от него,ами защото знае че шефа едва ли не го ненавижда.Иначе е ясно че доста неща от шоуто не ни показват или пък крият.Аз например не чух отговор от шефа,когато Андреа каза че оризоварката не работила.Също така когато Ангелов преди попита Денислав кой е по-добрият готвач между него и жена му,той каза че той,а после каза че е обратното и...също нямаше никаква реакция.Ангелов хич не ги обича такива противоречия е редно би било да изясни нещата.Вероятно и той и сценаристите са били предварително наясно с колективното напускане на семейството.Относно това че е можело да има клауза в договорите им за едновременно напускане и на двамата,има и такъв вариант но малко ме съмнява.Такова нещо да се пази в тайна толкова дълго време си е цяло бреме.

Общи условия

Активация на акаунт