Любители на котки - Тема 172

  • 30 209
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много искам робот прахосмукачка.
Дивани и т.н. нямам нужда да пере,имаме калъфи,които съхнат за ден.
Но подовете се чистят нон стоп,искам прахосмукачката да обикаля и почиства вместо нас.С мокро почистване добре ли става?Съседка твърди,че дори да ми изглежда супер чисто,роботчето пак ще събере боклук и е много, много доволна.

Днес от petmall взех пак Brit sensitive 8 kg,нещо са поизчерпани храните Брит,та да не останем гладни...
И на Hills поръчах храна за котки с чувствителен стомах и кожа.
1,5 кг поръчах,и да не я яде,ще го преживея,хем е намалена,хем им допълнително намаление...Поне и ние да пробваме Hills.
Иначе ще си е основно на Брит,явно защото е Urinary Care,си ходи често и редовно до WC,нали не може да му се повредят с нея бъбреците?
Ако хареса Hills,и нея съм готова да купувам,8 кг стигат за доста време.Ще редувам ако трябва Brit и Hills.

# 61
  • Мнения: 203
alice_ in_ wonderland1, наистина много си приличат. И на Маца задните краченца са с бели чизми Simple Smile
Ето я Маца в гръб, спипана на местопрестъплението, въпреки че й е забранено да се качва на масата.

# 62
  • Мнения: 4 034
Много искам робот прахосмукачка.
Дивани и т.н. нямам нужда да пере,имаме калъфи,които съхнат за ден.
Но подовете се чистят нон стоп,искам прахосмукачката да обикаля и почиства вместо нас.С мокро почистване добре ли става?Съседка твърди,че дори да ми изглежда супер чисто,роботчето пак ще събере боклук и е много, много доволна.


Така е дори да съм изчистила ,робота пак хваща прах и косми.

Постелка ползваме Бенто икономик или от DM. Преди няколко месеца ползвахме тази,много ми хареса но никъде по магазините не я откривам вече. Миришеше много деликатно на сапун,топките бяха бетон.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
А котките возят ли се на прахосмукачките роботи?
Не знам моят пъзльо как ще я приеме,но съм гледала клипчета как се возят.Е,и снимки на качени по пердетата котки има,явно ги е страх да не ги изяде роботът...

# 64
  • Мнения: 5 372
Постелката за тоалетната на Сина е екологична и изхвърляме директно в човешкото   WC. От Амазон го поръчваме.

# 65
  • Мнения: 4 377
Еко постелките са супер.До преди няколко месеца бях с тях.За автоматичната тоалетна,обаче,трябва друга.
Мария,удобни са.Имам румба за сухо и брава за мокро почистване Й трите котки нямат проблем с тях.Не ги приемат като ръчната прахосмукачка.От нея Зак бяга катонизоглаврн,Сакура е просто предпазлиза,докато Финчето нямаше проблем.
Никой не напира да се вози върху тях,но нямат проблеми да са наоколо.

# 66
  • Мнения: 4 034
А котките возят ли се на прахосмукачките роботи?
Не знам моят пъзльо как ще я приеме,но съм гледала клипчета как се возят.Е,и снимки на качени по пердетата котки има,явно ги е страх да не ги изяде роботът...
Слагала съм Арчи но слиза и неиска. Не се страхува и от вертикалната като обикалям ,чак не мога да го подместя за да изчистя под него.Но на робота съм возила детето когато беше на 7 месеца 😆

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 09:34 от CoCo`Milk 🥥

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Ние сме със Xiaomi робот и съм изключително доволна, особено с котка улеснява живота в пъти. Мъжът ми инвестира в тази покупка без външен натиск и след като вълмите от козината на предната котка бяха нетърпими, въпреки ежедневното чистене. Бони свикна сравнително бързо с робота, вчера гледах как й се изпречи на пътя и тя избяга, но когато го пуснем просто гледа да не му се пречка. Не се вози върху него с нейните 4,3 -4,5 кг. Blush
Постелка от соя ползвам, доволна съм, нашата тоалетна е закрита от емаг, нищо специално, но поне с тази постелка не мирише и лесно се чисти. Силикон никога повече, като имам предвид какви съкровища оставя моята писана никак не е икономично, а и няма да издържи и седмица.
Прекрасна Маца, нищо че върши нерегламентирани дейности! И моят мъж се опитва да възпре Бони... Трудна работа е, тези трицветки са своенравни, макар и гальовни.

# 68
  • Мнения: 7 856
Мъри изпада в шок от нормалната ръмжаща прахосмукачка, скрива се някъде и поне час не се появява. Докато от роботчето се отдалечава с достойнство, когато я приближи.
Наистина то събира неща, които нормалната не може. Никога не съм си представяла, че котка може да ръси такова количество подкосмие, незабележимо, докато не го изчистят четките на робота.

# 69
  • София
  • Мнения: 5 760
Аз имам робот Xiaomi от почти година и съм изключително доволна .
Всеки ден  го пускам и контейнера почти винаги е пълен(апартамент 110 кв. ) От мокрото почистване също съм доволна ,но ако се пуска всекидневно .
Тоалетната на Изи е закрита и винаги закопчана отстрани,защото тя се катери  върху нея ,а понякога тичайки я побутва.Пригодена  е да може да се почиства и без отваряне отстрани от закопчалките, вдига се отстрани от към входа и нагоре .Постелка за нея използвам соева и съм изключително доволна ,но много и увеличиха цената ...

Изи сама рядко остава ,почти постоянно има човек у дома ,а ако остане е за кратко.Бели прави предимно като има някой около нея Simple Smile Търси внимание определено!:grinning:

Последна редакция: вт, 12 апр 2022, 00:18 от ♥ Димяни ♥

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Ооо да, соевата тоалетна увеличи цената си много, беше към 10 лв, а сега към 14-15 в най-добрия случай. Но за мен все още е по-изгодно да я взимам, пък и удобство е важно.

Бони не прави твърде много бели когато е сама. Събаря някакви дребни неща и ги гони, май това основно прави и ако забравиш прозореца скача на мрежата и виси там, но това го предотвратяваме като затваряме. Мрежата е плъзгаща се, масивна и слава богу не може да я отвори (аз даже трудно я плъзвам), но все пак ме е страх.   Лятото  оставихме Бони две седмици, баща ми и една приятелка идваха да я гледат, хранят и чистят, нямаше поражения, само една пътека беше събрана от тъгъдъците, когато е била сама. Но определено не обича да е сама, после има едно гушкане, "говорене", радост.

# 71
  • Мнения: X
Аз съм много доволна от марката на дм. Много добре обира миризми и е икономична. Не знам обаче колко е природосъобразна.
Иначе моят писан също е много несоциален, само с мен и много тесен кръг хора е свикнал и си прави каквото иска (вече е голям за пакости де), но примерно като чуе телефона или звънеца на вратата, изчезва и все едно вкъщи няма коте. Иначе като малък обичаше да събаря и разронва хляба през нощта, сутрин като ставах, намирах хляб по цялата къща, та се наложи да прибирам всичко в кухнята. И да разпилява обувки и чехли. До ден днешен обаче се мъчи и отваря вратата на гардероба, и като скочи там, или събаря цяла камара дрехи, или се намърдва и после всичко в козина 😖 още мисля решение на въпроса… и отваря чекмеджета и там да се намърдва… Но за огромен късмет, никога нищо не ми е маркирал, изобщо хубаво коте 🐱

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Едва ме навихте,ще взема робот и аз...
Взел е да се скубе,обяснимо е,времето се затопля,сменя козина.
Simple Smile
Simple Smile
Simple Smile
Харко от метлата се плаши,но пък приспособлението за почистване под мебели приема за играчка, вероятно защото с него измъкваме набутаните топчета и играчки под шкафовете.

# 73
  • София
  • Мнения: 5 760
Alice_ in_ wonderland1, каква соева тоалетна купуваш? Аз взимам една от Стефанов ,малкия пакет от 6 л. беше 19 лв.сега е 25 лв.
Изи също много се катери по комарните  врати и направо на нищо направи мрежата.Мислех да ги сменям ,но на този етап се отказах,защото пак ще я поразкъса.Simple Smile
Раничката от кастрацията и вече е супер спокойна, минаха до днес 14 дни и е толкова бясна.... Simple Smile

mariqivanova799,робота наистина за мен прави чудеса! Събира много ,а голямата прахосмукачка не изчиства толкова хубаво.Страничните четки на робота обират навсякъде ,Абе чудна е.
Изи изпитва голям ужас от голямата,а от робота не.Ходи дори по нея и я дебне да си играят Grinning

# 74
  • Мнения: 3 011
Раничката от кастрацията и вече е супер спокойна, минаха до днес 14 дни и е толкова бясна.... :
Нашата е седми ден след кастрация и изобщо не я спира нищо. Търчи и скача. Нали уж се кротвали? Няма признаци. Даже ни ловува пак. Ето едно много непослушно коте

Общи условия

Активация на акаунт