ДЕКЕМВРИйската мама докладва, бебенце щом я зарадва!

  • 17 399
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 768
Привет Peace
Дове4ера и аЗ съм на последната ми консултация и много се вълнувам.6е ми дадат и направлението zа раждане и на момента 6е ре6а секцио или нормално да раждам..zависи от бебка..
Приятен ден на вси4ко и до дове4ера. Hug

# 61
  • Мнения: 361
здравейте момичета;
днес и аз бях на ЖК и чух една добра новина.Бебка се е обърнала надолу и има някакъв шанс да родя нормално.Иначе съм с много тесен таз но като се има напредвид че бебка най много да стигне 2.800-2.900 имам голям шанс.Сега сме 2.520 и в петък за пръв път ще ми записват тоновете;а другата седмица ще ми пуснат изследванията.
За спането  почти не мога да спя защото освен изтръпнали крайници девойката цяла нощ ме шутира.А сега ми се затварят очите-тъй че отивам да се пробвам да си почина.Приятен ден от мен!

# 62
  • Мнения: 40
Момичета за какво отношение говорим на хората? Аз днес бях в маршрутка и пътувах към кв. Красно село и на бул. Гоце Делчев се качи мама с малка сладурана и НИКОЙ и не стана, а маршрутката беше пълна с МЛАДЕЖИ!! и накрая и станах аз  Mr. Green и тя беше изумена, но я успокоих, че слизам след две преки и тя се реши да се възползва от мястото. И да не мислите, че докато се разбирахме двете някой друг предложи да отстъпи неговото си място - нищо подобно  Cry

# 63
  • София
  • Мнения: 6 810
Така е, не стават нито на бременни, нито на майки с деца. Особенно в маршрутките / а и в метрото/!

# 64
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привети, момичета!
И аз съм за срещааа, най-накрая да мога да се включа, след като до последно ходих на работа и  пропуснах всички останали срещи, йоги и пр...
А пък днес бях на ЖК и бебка е 3000 гр, +/- 200 гр... И главата й като големина била като непосредствено пред термина. Това, предполагам, значи, че или ще се роди много скоро, макар че имам още месец, или че толкова ще порастне, че няма да мога да раждам нормално.. Инак е добре, имам си води, плацентата не е узряла.. Тъй че очакваме включване. само ако може малко да изчака, щото в петък ще идват да слагат паркета в детската стая, и едва през уикенда ще стъкмим окончателно стаята.. Wink Тя в началото ще е при нас де, но все пак да си и е подредено оттатък всичко. Но - каквото - такова, ние до сега дочакахме.....
Мама Шуши къде се загуби?

# 65
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен,
май моето бебе е най-малко в четвъртък ми казаха, че било 2 кг. и ако така върви може и догодина да се срещнем с него, пък аз не искам. И аз като Сара се надявам да е по-рано, а пък и тия доктори с тяхната паника, не се съобразяват като си говорят така, какво ни причиняват на нас и на мен ми разправят, че му е по-малка главичката, ми тя и мойта не е била по-голяма, като съм се родила. Вече нямам търпение и аз незнам какво искам секцио или нормално. Чакам с нетърпение срещата другата седмица с доктора за раждането, че той ми каза началото на 9-ия да му се обадя. Не е ли късно?
И аз съм за срещата кажете кога, само утре съм на обяд на ЖК.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз си записах час за Враглева, четвъртък в 14! Ех, ще си начеша крастата явно!

# 67
  • София
  • Мнения: 375
И аз съм ЗА за срещата, стига да не съвпадне с някоя консултация, щото вторник, сряда и четвъртък около обед все имам часове  Rolling Eyes
А от mama-shushi май трябва да чакаме sms вече Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 324
Привет,
Днес бяхме на 3Д в Тина Киркова, Глава - 9.2отговаря за 36 седмица, бедро отговаря на 37-ма, корем отговаря на 31-ва!? Беба - 2.300+- 240гр. А са де!
Срещнах Сара и ядохме пица, много хубаво беше, после срещнах Понтес но не ядохме нищо щото нямаше време. Ако ще се виждаме- хайде че не остана!
С ремонта сме до под крушата - изгледи да свърши няма!

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Здравейте момичета!
  Ние още сме мама и синчо в  корема Heart Eyes Аз пощръклявам от това чакане, оная вечер ревах с глас, мъжа ми вика да беше дете да те наплескам,ама не си и така... WinkТапата ми падна преди 4 дни ,а още нищо... По цял ден редя чантите - родилно, след като бебо се роди, за изписване...вече ги наредих и стоя и чакам... Само мисля на това дете как са му тоновете, защо не мърда както преди 5 минути, полудявам...Поне съм вече в 9 месец!

# 70
  • Мнения: 1 212
Така е, не стават нито на бременни, нито на майки с деца. Особено в маршрутките / а и в метрото/!

A , бързам да се похваля...мен пък все ме пускат напред по опашките.....Wink
Ей сега например за тока......
Е, поскараха се две дами дали да ме пуснат.....едната баба каза: 'Ми то и аз да мина напред...!  ,
другата жена обясни че съм бременна.......завърза се един спор .. и резултата беше че цялата опашка се извъртя да ме огледа качествено бРеменна лИ съм ИлИ не съм !!!! Wink
Това така за разведряване..... Laughing
На всички дай боже добро отношение от страна на хората !  bouquet

Момичета
, да се видим тази седмица, само изберете място...нещо централно може би НДК или ??
Ден и час , също....
Аз за сега съм free ...само утре следобяд ще ходя да говоря с доктора за раждането
и ще се виждам с една мама  от форума да и купя стерилизатора...
Хайде , че време не остана, само да не ме вкарат края на седмицата за изследване / преди секциото/ в болницата....  bouquet

# 71
  • Мнения: 572
lia25, magesta - елате утре на лекцията в Upstairs на Витошка? До края на месеца ще са там всеки вторник, а от декември - до Плиска. Аз дотам - абсурд толкова рано...с тоя корем. Това ми беше на мен училището на "9 месеца", до края на месеца, докато има в центъра...

Иначе, аз нали се срещнах днес с моя зъболекар. Не можа да види нищо обезпокоително, само констатира, че венците ми били подути, типично за бременността - е само това не знаех, че ми е подуто  #Crazy Та, даде ми един телефон в Градската стоматология, където правели едно изследване, напълно безвредно, за разлика от рентгеновата снимка, та да се разбере имам ли и къде точно, зъбна инфекция. Така че, тази седмица не знам кога ще имам час за там, утре сутринта трябва да се обадя...

ClanG, супер приятно ми беше и на мен да се видим и да поговорим след прегледа. А също и с dideto се видяхме пък преди прегледа, та ми повдигна настроението, като видях там колко народ чакаше! dideto, как мина твоя преглед? Ще идваш  ли утре на лекцийката?

# 72
  • Мнения: 1 212
Sarra, дай час и адрес за лекцията утре....
А и на каква тема ще е  ?  newsm78
Ще гледам да дойда......

# 73
  • Мнения: 572
Sarra, дай час и адрес за лекцията утре....
А и на каква тема ще е  ?  newsm78
Ще гледам да дойда......

21. 07. 2006г. – 09.30 ч. в Upstairs (София, бул. Витоша 18) – Василева и Надя Желева, акушерки от Училище за бъдещи майки “МА-МА” ще представят темата “Кой кой е в родилна зала или какво се случва от приемането до изписването.”

Аз съм я слушала тая лекция, малко е шокиращо, но беше полезно. Тази акушерка дава страшно много инфо.
А пнеже няма места като дойде човек в 9.30....се събираме към 9-9.10 отпред пред стълбите на кафето...Знам, че е адски рано, но обичам да се виждам с другите майчета...И също  после който иска може да се рисува по  корема... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 212
ok...ще гледам да съм там, мерси Hug

Общи условия

Активация на акаунт