Лакове за нокти - 159

  • 41 346
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 905
Джаста, мерси! 🤗 Веднъж пробвах с пастата за зъби...Не бяха оцветени, та нямаше как да преценя за избелването, обаче иначе ноктите ми изглеждаха по-добре след това. И да не избелва, ще го преживея. 🙂
Аз имам желание за великденски маникюр, обаче още нямам никакви конкретни идеи...Но най-вероятно ще съм поне с някакъв лак в пастелната гама- лилаво, зелено, жълто, прасковено и т.н. 🤔

# 61
  • Мнения: 181
Долче, брокатът е върху и около ваденките. Хмм  ако се слага брокат под ваденката, по този начин не знам дали ще прилепне хубаво...

# 62
  • Мнения: 27 905
Шейм, мислех, че момичетата слагат над броката топ лак и после ваденката. Затова попитах. 🙂

# 63
  • Мнения: 181
Шейм, мислех, че момичетата слагат над броката топ лак и после ваденката. Затова попитах. 🙂
Не знам, възможно е и този вариант. Не съм се сетила за него 😀😊

# 64
  • Мнения: 2 905


Golden Rose Color Expert 31
Perfect F5
Golden Rose matte - на всички пръсти без безимените. 🙂

# 65
  • Мнения: 348
Грийни, много нежно. И благодаря за новата тема 🤗

И аз съм готова за новата седмица.

Кератин 66.

# 66
  • Мнения: 3 183


И да пиша както обещах за Перфект 191.Долче,правилно се сети,че има недоволни..и аз така.Красиви частици,но никакъв шанс да се нанесат в-у лака.. просто си стоят в шишета и се лакираш само с топ все едно.Колко бърках.. не и не...Тук е на 3 пласта на кутрето само той и на толкова в-у  червен.
Скрит текст:
Не забелязвайте изцапаното-просто мацах за проба..

Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 16:53 от reninel

# 67
  • Мнения: 27 905
По мои спомени, някой се беше оплакал, че Перфект 191 ставал на балончета...🙂 Освен за неравномерното нанасяне. Все пак, може би с клечка за зъби ще стане? 🤔 Или изобщо не могат да се извадят повече частички?

# 68
  • Мнения: 3 183
За балончета -не знам-изтрих го веднага.Но нищо не може да се хване с четка..А с клечка за зъби -не ми е дошло наум,но пък и нямам нерви за подобна екстра Satisfied  Иначе с четка-не могат..така бърках.... Satisfied

# 69
  • Мнения: 27 905
С бамбуково шишче също може да е възможно. Можеш да пробваш с отсипване на част от лака върху капачка от кисело мляко дали излизат и от частичките...🙂 Когато ти се появи желание да пробваш...😃

# 70
  • Мнения: 865
Знаете ли dupe лак с такъв цвят или подобен? Понеже този не го намирам в България онлайн. Heart Eyes








# 71
  • Мнения: 1 996
fsyy, тези лакове много харесвам лакирани на чужди нокти, но при мен тези формули винаги стават на черти и не мога да ги изтърпя, имам показаното Еси и само ми къса нервите.
 И понеже Джаста подхвана темата за великденски маникюри показвам  в скрит текст моите великденски яйчица, бързах ужасно за среща, но нямаше как да отида с голи нокти, а си бях навила на пръста да правя скитъл нейлс и се омазах до ушите Frowning1
Скрит текст:

# 72
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 443
Pastel 615 & 616 & Topface party glitter 102:



https://www.instagram.com/p/CcdXMKjrNxH/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

# 73
  • Мнения: 1 951
Момичета, "черпя" за именния си ден. Лакът е на флормар pink safran


# 74
  • Мнения: 27 905
Мountain Crystal, честит рожден ден!
Fsyyy, подобен лак (като показаните малко по-надолу) мисля, че е Флормар Rich life. Не съм сигурна за номерчето, от перлената им серия е. Проверих- 451 май беше. От този тип е и TwentyOne 33, обаче са с по-лоши четки.
Не ми се отварят снимките ви, ще гледам от вкъщи, че навън обхватът явно е зле...🙂

Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 21:05 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт