Лакове за нокти - 159

  • 41 280
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 396
Кате, Лилавке, Дайсче, Катрин, Пампита, чудесни сте, момичета. Много красиви и креативни. Heart Eyes
Лилавке, добре завърнала се. Hug
Прекрасно изпълнение.
Дайсче, Мари, Честити ви придобивки. Със здраве да си ги ползвате. Grinning

# 706
  • Мнения: 5 478
Лилавке, привет! 💜

На мен ми пристигнаха едни много чакани уж ваденки, които се оказаха стикери за лепене... Така се разочаровах... 😂

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Ако някоя от вас реши да се разделя с snb Младен, с радост ще го приютя Simple Smile. Не го намирам по сайтовете.

# 708
# 709
  • Мнения: 1 420
Не знаех какво ми се носи и заложих на неутрално и напоследък любим дизайн - Golden rose wow 01 и СНБ Зорница

# 710
  • Мнения: 7 713
Здравейте, търся си пясъчен/захарен лак за нокти. Нещо в сребърна, бяла, блед розова гама. Идея от къде мога да купя...или на някоя от вас ако и се намира в излишък Simple Smile
https://makeup.bg/product/328427/

# 711
  • Мнения: 177

Любим цвят за лятото 🌺💗💗 Flormar 058 Bright Rose

# 712
  • Мнения: 2 209
Здравейте!
Нова съм в групата и добре съм ви заварила! Grinning
Мислех да си взема стартов комплект за гел лак, но бързо се отказах. След проба на лаковете на AURA си купих....доста цветове Blush Сменям лака на 7дни, като покритието е леко захабено, но не се лющи. Може да изкара още, но ми омръзва. Толкова време ми е издържал само лак на Ревлон.
Ето малко снимки и от мен, надявам се  с времето да се науча да си правя маникюра по-чисто и прецизно.
Взех си клещи за кожички Солинген и още ми е трудно, защото никога преди не съм ползвала.
Хвърлила съм око на лаковете Essie, но може би първо ще пробвам как се държат на моите нокти.
Скрит текст:


AURA 100 bright white+115 blue lilac, лентичките се наддигнаха по краищата на следващия ден и  се лакирах отново.


Ту на 7дни и без ленти


Тази седмица съм заложила на
110 peach beige+129 creamy nude, 113 coffee, 120 ultra black.



# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 10 606
Мимоза, добре си дошла!

Лейди, мноого ми харесва спортито!

Много сте красиви! Иии малко ви завиждам за дългите нокти Blush

# 715
  • Мнения: 344

Picture polish - Bubble gum

# 716
  • Мнения: 3 138

Флормар 402

# 717
  • Мнения: 2 844
Мимоза, добре дошла си тук! Сигурна съм ще се чувстваш уютно с нас.❤❤❤

# 718
  • Мнения: 2 897


Flormar 473 Pink Sarafan
Impala 9 snow

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Catrice 27 Lana Del Grey, Revolution - Zesty и Mara -Victoria.



Zesty определено има нужда от бяла основа, дори и на 3 слоя има прозрачни участъци.

Общи условия

Активация на акаунт