ПОМОГНЕТЕ МИ!ИМАМ НУЖДА ОТ ПОДКРЕПА!

  • 3 434
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 143
Поздравления за решението и успех!

Не знам само дали няма да има проблем с донорството (ако е с донор, разбира се ). Знам, че клиниката на Ватев не е позволено, за другите не знам.

Колкото до възрастта - не се притеснявай. Ако си здрава, това не е проблем. Много добре разбирам тревогата ти, но давай смело напред. Стискам палци!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 12
Привет и от мен. Поздравявам те за взетото решение. Звам, че никак не е лесто да стигнеш до тук, защото и аз съм минала през всички тези притеснения и съмнения дали това е най-правилното за мен и бъдещото ми дете. Аз съм на 40 години и преди около половин година започнах с консултация за бъдеща донорска инсеминация. Ще бъда откровена и смятам това да не се разтълкува като реклама. Срещнах се д-р Стаменов от клиника Малинов, и след разговора си с него вече нямах основание да се връщам назад. Там със сигурност провеждат донорска инсеминация. Попълват се документи за изискванията към донора - външни белези, черти на характера. Там ще ти дадат много пълна информация за катналога на донорите и според мен няма място за притеснение. Аз не стигнах до донорската инсеминация, но това е друга тема. Трябва да се подготвиш за дълга процедура - прегледи, цветна снимка, евентуално ако се наложи и лапароскопия, стимулация. Но това момичетата са го казали по-горе. Снимката е определяща и от нея се вижда как да процедирате по-нататък. Още веднъж ти казвам:СМЕЛО НАПРЕД, ГОСПОД ДА Е С ТЕБ И ТЕ ПАЗИ! Много е важно да бъдеш СПОКОЙНА!

# 32
Шошка какво точно е забранено при Ватев? Единствтното което не правят и е забранено при тях е да продават яйцеклетки. Не те разбирам. Какъв проблем може да е донорството?

# 33
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Поздравявам те за решиението ти! Възхищавам ти се искрено, а от сърце ти желая още от първия опит да постигнеш желания резултат.

# 34
  • Мнения: 61
Здравейте на всички ,които ми писаха!
За сега всичко е наред-изследванията минаха и всичко е нормално!
Малко не ми хареса прегледа,но това е друга тема!
В петък пак съм на преглед!
Молете се за мен!и другият месец да давате съвети за хубава тема!

# 35
  • Мнения: 2 013
Здравейте на всички ,които ми писаха!
За сега всичко е наред-изследванията минаха и всичко е нормално!
Малко не ми хареса прегледа,но това е друга тема!
В петък пак съм на преглед!
Молете се за мен!и другият месец да давате съвети за хубава тема!

Стискам палци всичко да е наред и скоро да си сложиш бременна лентичка! Какво казват лекарите, кога евентуално би могла да си направиш инсеминацията?

# 36
  • Мнения: 1 143
Шошка какво точно е забранено при Ватев? Единствтното което не правят и е забранено при тях е да продават яйцеклетки. Не те разбирам. Какъв проблем може да е донорството?

Имах предвид, че ако жената няма брак не е разрешено донорството. Поне аз така разбрах, когато попълвах документите. Не че има някъкав проблем с донорството по принцип.

# 37
  • Мнения: 1 143
Кonstanta, имам чувството, че се дразниш, ако спомена нещо за Ватев. Нямам никакво намерение да говоря против него или клиниката. Аз самата много се дразнех, когато някои от момичетата ми говореха за него, така че не го приемай по този начин. Всеки сам избира лекаря си и му се иска да вярва, че именно това е човекът, който ще помогне или поне ще направи най-доброто, което е по неговите сили. Ватев е специалист с много опит зад гърба си (както и много бебета е направил  Wink).  Hug

# 38
Шошка, не става въпрос дали аз се дразня или не, а за това, че няма такава забрана при Ватев. Това дали жената има брак или не, не е от значение. А това че Ватев е отличен специалист е факт, защото той е наистина с най-голям опит в тази област. Това е  моето мнение и наблюдение и никой не е в състояние да го промени.

# 39
# 40
  • Мнения: 1 612
Поздравления!
Успех!

# 41
  • Мнения: 595
Напълно те подкрепям      newsm74
Човек не бива да рискува да остане сам ако не го иска.
Детето променя целия свят на майката и нищо вече не е същото.Чудиш се как си живял до сега?
Поздравявам те за първата крачка към безкрайния път.

# 42
  • Мнения: 1 043
Браво на теб   bouquet Възхищавам се на смелостта ти   bouquet Стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш  Peace

# 43
  • Мнения: 61
Отново искам да кажа на всички от форума ,които ме подкрепиха-голяма Благодаря за подкрепата!
Бъдете с мен !
Наистина имам нужда от Вас тези дни!
Молете се за мен и наистина да има резултат !

# 44
  • Мнения: 2 013
Отново искам да кажа на всички от форума ,които ме подкрепиха-голяма Благодаря за подкрепата!
Бъдете с мен !
Наистина имам нужда от Вас тези дни!
Молете се за мен и наистина да има резултат !

Кажи ни когато наближи трансфера да стискаме палци. Очевидно не ти се пишат подробности, разбирам те. Но те мисля.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт