Боледуване на децата ни - тема 67

  • 29 238
  • 954
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 5 477
Синът ми за втори път повърна в рамките на два часа,а утре заминаваме за почивка 😔 Направо не знам какво да го правим ... внезапно стана всичко ,давам от на Хип хидратиращия сок и ако още веднъж повърне,смятам да му сложа една свещичка Вомакур.
Вирусно е според мем

# 946
  • Пловдив
  • Мнения: 1 915
А защо не му я сложите веднага свеичката, след като два пъти вече е повърнал?
По- добре е да я сложите, да не изпуснете момента и да стане така , че да не спре да повръща въпреки свещичката.

# 947
  • Мнения: 3 978
Вчера детето си ударило главата на площадката има рана която кървя днес вече с коричка въпросът ми е ползвали ли сте течна лепенка искам да сложа на раната защото ще го водя на плаж но нз как се маха ...

# 948
  • Мнения: 1 255
И аз да попитам някой може ли да ми каже, дали утре мога да закарам детето на плаж, при положение, че днес му биха БЦЖ? Забравих да попитам ЛЛ.

# 949
  • Мнения: 321
Здравейте, някоя от вас имала ли е случай с високо желязо на дете ( малко над горната граница). Пробата е взета пръста. Всички други показатели са супер. Личната каза, че е ок - аз обаче си мисля само глупости Simple Smile

# 950
  • Мнения: 11 478
Синът ми за втори път повърна в рамките на два часа,а утре заминаваме за почивка 😔 Направо не знам какво да го правим ... внезапно стана всичко ,давам от на Хип хидратиращия сок и ако още веднъж повърне,смятам да му сложа една свещичка Вомакур.
Вирусно е според мем
Хубавото на тези вируси е, че обикновено минават в рамките на ден. Единствено трябва да спазвате диета няколко дни след това. Слагайте свещичка, не го оставяйте да се обезводни, че това ще усложни нещата.

# 951
  • Мнения: 140
И аз да попитам някой може ли да ми каже, дали утре мога да закарам детето на плаж, при положение, че днес му биха БЦЖ? Забравих да попитам ЛЛ.
Аз не бих, защото малко или много си е ваксина и организма става податлив на инфекции.

# 952
  • София
  • Мнения: 5 477
Синът ми за втори път повърна в рамките на два часа,а утре заминаваме за почивка 😔 Направо не знам какво да го правим ... внезапно стана всичко ,давам от на Хип хидратиращия сок и ако още веднъж повърне,смятам да му сложа една свещичка Вомакур.
Вирусно е според мем
Хубавото на тези вируси е, че обикновено минават в рамките на ден. Единствено трябва да спазвате диета няколко дни след това. Слагайте свещичка, не го оставяйте да се обезводни, че това ще усложни нещата.
Благодаря ви,сложих свещичка и повече не е повръщал.
Сега пък има 37.7 температура ... но е жизнен и направо хиперактивен,иска да яде,пие вода ...

# 953
  • Пловдив
  • Мнения: 1 915
С пвръщане днес и сега 37.7 не рискувайте утре да тръгвате за море. Дайте му един ден да се възстанови, а дано не продължи да вдига още през нощта.

# 954

Общи условия

Активация на акаунт