Защо се казва, че на Коледа стават чудеса?

  • 2 824
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
   Идва от желанието на хората за нещо ново , за надежда, за ново начало, за нещо по-добро...психология....За  едни става чудо,за други трагедии, хора се раждат на този ден,но и умират.....едни се  смеят, но други плачат....Но е хубав  стремежа към доброто,към романтично положителното......нека е така Peace

# 16
  • Мнения: 14 490
Чудото е че на Бъдни вечер /само дето почти е сигурно че не е било на 24 декември/ се е родил Спасителя на човешкия род, а не просто Исус. И доколкото знам от "поверията" небето се отваря на Преображене, което е август месец, а не на коледа

# 17
Самия празник е чудо. Не е ли хубаво да си близо до хората, който обичаш. Всеки ден може да е хубав зависи как си го направиш. Но Коледа е просто един от най-чистите християнски празници. Всяка жена, която е раждала знае за нея е истинско чудо раждането на детето и. Предполагам, че е това чистото и непорочното начало.  Praynig

# 18
  • Мнения: 1 187
Чудото е че на Бъдни вечер /само дето почти е сигурно че не е било на 24 декември/ се е родил Спасителя на човешкия род, а не просто Исус. И доколкото знам от "поверията" небето се отваря на Преображене, което е август месец, а не на коледа

Moята дъщеричка се роди на Бъдни вечер!Цяло чудо е,след зверската катастрофа.. Praynig Затова я кръстихме така. Peace

# 19
  • Мнения: 4 068
На Коледа стават чудеса със сигурност. Идея нямам каква е причината и откъде идва това поверие, но преди около две години и на мен ми се случи чудо. След 5 години ходене по мъките, за да имаме дете на Коледа си пожелах/почти отчаяна/ да стана майка и след два дни/на Стефанов ден/ открих, че съм бременна. Изкарах страхотно лека бременност и сега имам прекрасна дъщеря. Миналата година на Коледа я кръстихме. Може и да ви звучи мелодраматично моята история, но само аз си знам колко исках това чудо да се случи.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само моите чудеса ли не са се случили на Коледа?  newsm78 Wink
Кой всъщност казва, че на Коледа стават чудеса? Това съм го чувала само в реклама на Кока-Кола, а те всяка Коледа имат доста активна реклама- ясно защо...

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Вярвам във чудесата случващи се на Коледа.
До преди 3 год.никой не можеше да ме убеди,че чудеса съществуват,било по Коледа или не.Преди 3 год.дни преди този светъл празник,се молих със сълзи на очи,това да е последната Коледа,която празнуваме без наша рожба.
Три дни преди Коледа,чудото стана,когато за пръв път видях и гушнах своя син.Така и синът ми си дойде със името,Божидар.

# 22
  • Мнения: 7 474
Не знам дали стават чудеса , но аз се надявам тайничко на едно  Praynig

# 23
Всеки се надява на своето малко чудо , а това е хубав празник  Hug

Общи условия

Активация на акаунт