Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 648
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 888
За мен бе чест да участвам в тази класация.
Желанието ми да спечеля освен майтап и самоирония беше и опит да покажа признателност на тези, които ми помагаха (макар и не пряко) по пътя на моето кулинарно развитие.

За човек който до преди година незнаеше фурната как се пуска, а днес прави зимнини, аз признавам, че спомогнахте в голяма част и вие (там на първите няколко места).
С удовослтвие ви чета и ви се възхищавам искренно и по детски.

Лео, твоите златисти картофки са най-хубавото нещо което съм яла. Направих ги перфектни от първия път, защото прекрасно беше обеснила как се правят. Дори за човек, които си няма представа от готвене изобщо.

Смятам да напредвам все така и се гответе сериозно за голяма конкуренция догодина.


Ето първото доказателство, току-що слязло от котлона.:

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 151
  • Мнения: 1 492
Лео, честито!!!   smile3525 newsm51 smile3525

Браво Вергилия, чудесно изглежда.  cook

# 152
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Лео, Честито!   bouquet За теб гласувах!  Wink

# 153
  • Мнения: 27 524
Лео, честито   bouquet
Гласувах за Хапчицата, заради нейния царевичен хляб  Hug

# 154
  • Мнения: 2 550
Лео, честито!

ВергиНия, хубаво изглеждат картофките...ама вземи им направи по-хубава златиста коричка (ъхъххъъ, на мен тая коричка ми взе здравето пръвите 3-4 пъти като ги правих тези вкусни картофки)  bouquet

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 20:02 от Марчето

# 155
  • Мнения: 7 474
Благодаря много на всички , които са гласували    bouquet
Искам да ви кажа,че в тази номинация няма победители и победени . Всички знаят,че готвенето иска и малко любов и желание и фантазия и усилие .... И искренно се надявам, че една вкусна вечеря в къщи с нашите рецепти е стоплила нечие сърце .. и стомах  Mr. Green Пожелавам си на мен и на всички номинирани , да има още много хубави рецепти за обсъждане   Hug и да бъдем поне малко по-добри .


Вергилия
, благодаря ти - чест ти прави   bouquet и точно за това си струва труда   bouquet

Черпя ви и с най-новата си рецепта!  Hughttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143966.msg2749850#new

И  с това  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт