Дойде ред и на най-вкусните ни съфорумки!Моля, гласувайте за 'ЗЛАТЕН ЧЕРПАК'2006

  • 6 652
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 517
Всички номинирани си заслужават приза. А що се отнася за гласуването - сигурна съм, че във всички класации става така: много хора гласуват по агитация, без да познават съответния номиниран. То това е ясно. Ясно беше и друго: покрай всички видове номинации ще има кавги и спорове  Laughing

# 136
  • Мнения: 4 806
ЛЕО - един глас и от мен.

# 137
  • Мнения: 2 495
До 13ч.е анкетата, след това я прекратявам...така че имате ще малко време за гласуване Wink
Анкетата е до тук PeaceБлагодаря, че гласувахте

# 138
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Честито на Leo   chef

# 139
  • Мнения: 3 447
Лео, викам да почерпиш по един сладкиш, а  Flutter Честито   bouquet

# 140
  • Мнения: 1 517
Честито Леооооо...   bouquet

# 141
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айдее, честито ЛЕООООООООООООООО! Малко резултата беше като на елиминации на Биг брадър  Wink

# 142
  • Мнения: 888
Браво,Леооооооооо  newsm44 newsm44 newsm44
Ще черпиш,начи..то е ясно  smile3521

# 143
  • Мнения: 1 427
Браво,Лео!!! Hug  bouquet Имаш право да почерпиш! Sunglasses Heart Eyes

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Лео честито   bouquet

Пожелавам ти плодотворна година в Готварския форум  Simple Smile

# 145
  • Мнения: 435
sladka hapka, че кой друг  chef

# 146
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Тамън влезнах да гласувам за хъса на Вергилия, а то... анкетата вече е заключена... Twisted Evil
Сори, Верж! Ти беше моя фаворит.

На тазгодишните победители- честито.   bouquet   chef  bowuu

# 147
  • Мнения: 10 758
Леоооооо, честитооооооо Hug  bouquet

# 148
  • София
  • Мнения: 2 210
Честито Лео!
Ама Хапицата е много близо с гласовете, та според мен трябва да се раздели първото място Simple Smile

# 149
  • Мнения: 5 577
За мен бе чест да участвам в тази класация.
Желанието ми да спечеля освен майтап и самоирония беше и опит да покажа признателност на тези, които ми помагаха (макар и не пряко) по пътя на моето кулинарно развитие.

За човек който до преди година незнаеше фурната как се пуска, а днес прави зимнини, аз признавам, че спомогнахте в голяма част и вие (там на първите няколко места).
С удовослтвие ви чета и ви се възхищавам искренно и по детски.

Лео, твоите златисти картофки са най-хубавото нещо което съм яла. Направих ги перфектни от първия път, защото прекрасно беше обеснила как се правят. Дори за човек, които си няма представа от готвене изобщо.

Смятам да напредвам все така и се гответе сериозно за голяма конкуренция догодина.


Ето първото доказателство, току-що слязло от котлона.:

Общи условия

Активация на акаунт