Отговори
# 60
  • Мнения: 3 504
Здравейте и добро утрооо отново за някои Wink. Laughing
В момента печа питка за празника днес. Поздравявам ви. Пуснах отделно тема, за да ви е по-видно за всички, виж от тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143577.0

Благодаря и аз на Клисуров, песничките са много готинкии

Чао за сега от мен  bouquet

# 61
  • Мнения: 380
Добро утро момичета и момчета. Поздравявам ви с хубавият празник и макар тук при нас да се очертава не слънчев ден в душите ни да бъде слънчево , За сега хиляди целувки а утре всеки да разкаже как е празнувал. Чао, family6

# 62
  • Мнения: 4 586
      И аз да ви благодаря за музиката. От служебния комп не може, но в къщи започнах от музиката на Йеппе за дъждовни и слънчеви дни да наваксвам. Момчето ми ми сложи една иконка вместо Internet exlorer нещо червена лисица има в заглавието. Като кликна на нея и после на БГ Мамма - няма не искам, няма недей. Всичко хвърчи.

# 63
  • Мнения: 3 743
 newsm59Честит Рожден Ден, Иво (на radini) newsm67
Много късмет, здраве и щастие ти пожелавам. 
Весел празник!  bigdance2  ura dance
Ще  чакаме снимки smile3509 да видите  малката принцеса Ради какъв хубав и голям батко си има smile3503

# 64
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит Рожден ден на Иво! Много здраве, успехи и късмет, много щастие и усмивки му пожелавам!
 radini, весел празник и да те слуша баткото!


                   

# 65
  • Мнения: 2 327
Честит рожденден на големия батко Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 2 356
 newsm59 nbirthday newsm38 на Дани и на Иво. Големи да порастнат и много щастие в живота, а в по- близко бъдеще - много игри и здраве.   bouquet

# 67
  • Мнения: 4 414
Честит рожден ден на Иво!
да е жив и здрав, да има късмет и всичките му желания да се изпълнят!
Весел празник на цялото семейство!

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит рожден ден на Иво. Много здраве и късмет.




 newsm59 nbirthday  ura  bigdance2 dazzler1 dance newsm18

# 69
  • Мнения: 1 001
radini, честит празник днес у вас! Нека щастието се засели трайно в дома ви ... а Иво само да ви радва!


... klisurov,секцията с детските песнички е супер...
Надявам се всеки да намери нещо, което да му хареса ... на него и най-вече на децата ...


Wolf, кофти нещо е вълк на пости ... "червената лисица" (Mozilla Firefox) съм я признала за най-бързо справяща се с Internet ... специално за теб бих се преобразил на Дядо Коледа (то май Дядо Мраз не ти е носил подаръци  newsm78) ама пак опираме до излизане на светло  Wink

# 70
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Честито на рожденика! Честит Ден на християнското семейство!
Ние сме си в къщи с малките. Реших да не рискувам да  водя Наталия в градината заради хепатита. Разбрах, че ваксината за хепатит А е много трудна за намиране и доста скъпа. Някой знае ли нещо  по въпроса?

# 71
  • Мнения: 4 586
"червената лисица" (Mozilla Firefox) съм я признала за най-бързо справяща
         Joy JoyПич, не ме ошашавяй с мъжки и женски род, че докато разбера кой е подлог и кой - сказуемо, три пъти погледнах към профила ти.
   Аз не постя. Честно. Т.е. постил съм, но по принуда. За последен път цялата зима на 2000г. Голямо постене беше. И като студент, но се търпеше- едно кило солена сушена цаца беше 40ст. Като я накиснеш във вода и олио 3 дни- става. Веднъж гларусите събориха бурканите от прозореца - на терасата на 16тия етаж и я опапаха. Тогава беше голямо постене. Дядо Коледа ако не му бяха хвърчащи еленчетата...



     На рожденниците пожелавам здраве и щастливо детство!  bouquet

# 72
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
[   Разбрах, че ваксината за хепатит А е много трудна за намиране и доста скъпа. Някой знае ли нещо  по въпроса?


Чувала съм - преди години за сума от 120 лв общо /сега може да е по-евтина/ И не става дума за една ваксина, а за 2-3.
Аз лично тогава се отказах да я слагам.

# 73
  • Мнения: 644
ЧРД Иво,
здраве,щастие и много любов да го сполетят   Heart Eyes
          hbdtu       bdbaloni         Tada


и ЧРД на Дани на патерица      nbirthday       hbday      baloni

# 74
ЗДРАВЕЙТЕ СЪФОРУМЦИ НА МАМА (radini).
Аз съм самия Иво и Ви благодаря от сърце за пожеланията. Много сте готини.  Party Flutter

Общи условия

Активация на акаунт