Отговори
# 75
  • Мнения: 1 001
Имам молба: Дайте линкове към Коледни песни ... че колекцията ми куца в това отношение  Wink

Edit: то си има цяла тема, ама като не работи търсачката през Google търсих ... bg-mamma+коледни+песни  bowuu

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 17:13 от klisurov

# 76
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
klisurov , аз съм почитател на Новогодишните. В "Нашите деца " няма ли нещо?

За почитателите на музиката на 80те  - случайно попаднах на това, докатао правих това.

dorothy, и аз разбрах , че се прави реимунизация. Ама много е скъпа Cry

# 77
  • Мнения: 3 504
Имам молба: Дайте линкове към Коледни песни ... че колекцията ми куца в това отношение  Wink


klisurov , от тук може да сваляш:
http://bg-thief.hit.bg/music/bgkoleda.htm

http://www.infotech.bg/christmas/c2.html

# 78
  • Мнения: 816
Честит Рожден ДЕн и от мен на Иво newsm59 Много здраве. щастие и усмивки му желая от все сърце  bouquet

Нека запалим тази ввечер в 20ч. свещичка на прозореца  Praynig срещу насилието над деца Praynig

# 79
  • Мнения: 3 537
Честит рожден ден на Иво!  bouquet
Много здраве и щастие му пожелавам! Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден, Иво!!!
Здраве, щастие, късмет, много усмивки и страхотни подаръци!!!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 356
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143703.0
вижте това  Simple Smile Може ли някое дете от нашите да се възползва  Thinking

# 82
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит рожден ден Иво!!!
Весел празник на цялото семейство!!

Мили приятели честит празник -нека в семействата Ви има винаги Любов, Щастие, Разбирателство и Уважение! Нека прощаваме на най-близките си хора, нека бъдем по-мили и добри, нека помислим преди да кажем нещо лошо в болката си и гнева! Защото сме се събрали с човека до себе си в добро и лошо и трябва да преживеем заедно всичко което ни е отредил Бог!
Ще се опитам всичко което пожелавам на Вас да спазвам в семейството си и да обичам повече себе си и съпруга си и дано намеря повече спокойствие в душата си!!!

Музиката от 80 е страхотна Любознателна!!! Слушам си с удоволствие и настроение!!!
А на детските песнички на Клисуров и малката се кефи!! Аз си имах смао 10 и й ги въртях нонстоп, но сега има разнообразие Simple Smile
Благодаря Ви   bouquet
Отделям време в нета за търсене на инфо за болести, методи на лечение, лекарства, но не и за забавление... а Вие така ме обогатявате ... и ще взема един ден и аз да се ровя за мое удоволствие в тази бездънна яма - НЕТА

# 83
  • Мнения: 2 567

Мерси за поздрава Искрице  Hug
Това е едно от любимите стихчета на Бети. Миналата година го учиха в училище и тя реши, че иска да го научи на изуст  Simple Smile Сега хареса и песничката.

# 84
  • Мнения: 3 537
Летисия,честит рожден ден!  bouquet
Много щастие,късмет ,здраве!Приятно прекарване на днешният ден! Hug

# 85
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден, Лети,
желая ти и много, много щастие!!!

# 86
  • Мнения: 2 242
Честит Рожден Ден, Летисия! Да си ни жива и здрава! Пожелавам ти незабравим рожден ден! А защо не и това което носи щъркела по-горе... Wink

# 87
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит рожден ден, Лети!
Желая ти много щастие, любов, здраве и късмет! Весел празник!


                     

# 88
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Честит рожден ден, Летисия!

# 89
  • Мнения: 2 567
Много мили пожелания  и разкошни букети Hug

Ето ви малка виртуална почерпка с двете ми най-любими торти Wink


Общи условия

Активация на акаунт