Зимни кънки за абсолютно начинаещо дете - къде?

  • 4 054
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
и аз да попитам,откритите пързалки как работят,сигурно не през целия ден
През целия ден  Peace

# 16
Работят през целия ден, но влизането е на часове. На Народния е през 2 часа - 10, 12 и т.н. От вчера е отворена и пързалката на Ариана. Рекламата е, че ще работи денонощно. Не съм ходила още там, но имам опасения, че ще е много смогово.

# 17
  • Мнения: 1 680
На пързалката пред театъра най-малкия номер кънки е 28, а знаете ли някъде да има 26ти?

# 18
  • sofia
  • Мнения: 4 296
дайте да си направим `клуб на каращите кънки` Laughing
на мен много ми се ходи,но сама ми е гадно да ходя

# 19
  • Мнения: 7 723
дайте да си направим `клуб на каращите кънки` Laughing
на мен много ми се ходи,но сама ми е гадно да ходя
Айде, аз се записвам  Peace
Когато веднъж ходих с дъщеря ми, умрях от срам, та там беше пълно с тийнейджъри  Embarassed А аз на стари години, като инвалид  Embarassed Rolling Eyes
Ако се съберем по- голяма група, да се крепим дружно - ЕКСТРА Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 114
дайте да си направим `клуб на каращите кънки` Laughing
на мен много ми се ходи,но сама ми е гадно да ходя

Аз си търся компания за каране на кънки в "Зимния дворец", евентуално в събота от 15ч. или в сряда, 4.01, от 18.30. Simple Smile

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на мен ми е мерак да ходя на откритите пързалки,обаче дали няма да е голям студ

# 22
  • Мнения: 7 723
lyuba84 , студ си е  cold , ама ще се пооблечем    Wink
Обаче аз като ходих на НДК , имаше слънце   Nature Sun With Face и пързалката беше в локви  Mr. Green

# 23
  • sofia
  • Мнения: 4 296
lyuba84 , студ си е  cold , ама ще се пооблечем    Wink
Обаче аз като ходих на НДК , имаше слънце   Nature Sun With Face и пързалката беше в локви  Mr. Green
нищо,ще ги прескачаме хахаха
дали не си остава закритата пързалка най-доброто място?

# 24
  • Мнения: 45
Вчера ходих с дечко на откритата на НДК. Имаше слънце, малко беше студено и беше безкарайно приятно. Никакви локви нямаше.
Има инструктори за начинаещи деца. Цената е 6лв на час за обучение на две деца. Кънките под наем са все още новички. На обедната пързалка бяха предимно дечица.
Синът ми се качи за първи път и дори се пускаше самичък да се пързаля. Не съм наемала инстуктор. Аз му показах малко, след това ме прати да се возя и се опитваше сам. Той е на 7 години.
Ние със сигурност ще ходим пак, веднага щом намерим желаеща баба да гледа бебката.
Някой посети ли пързалката Ариана?

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
terryberry , какво ще рече "Цената е 6лв на час за обучение на две деца" - на дете по 3 лв или инструкторът се занимава само с две деца, като за всяко от тях са платени по 6 лв?

# 26
  • Мнения: 45
До колкото разбрах от надписите е 6лв за двете деца, т.е. по 3 лв на дете.  newsm78
Към края на пързалката един инструктур беше направил влакче от деца точно в центъра на леда и те караха едно зад друго, поне 5-6 човечета. Но не бяха май начинаещи, може и към някаква школа да са били.
 

# 27
  • Мнения: 135
Здравейте почитатели на ледените пързалки! Някой може ли да ми каже къде мога да намеря кънки на старо за децата? Трябват ми номера 33 и 36. А знаете ли колко струват нови?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Можеш да намериш на бит пазара за зимни стоки, който се провежда събота и неделя на стадион Юнак /м/у Синьото и стадион В. Левски/. Миналата година купих на дъщеря си от един магазин за дрехи вт. употреба, но там се намират рядко. Няма смисъл да купуваш нови т.к. са доста скъпи - старите са около 15-тина лв, но все пак си зависи от качеството. това са нови кънки: http://www.sportdelivery.com/catalog/index.php?cPath=39
http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
ако още ще им растат краката и няма да се занимават професионално, можеш спокойно да им наемаш кънки - повечето са добри, а и можеш да ги смениш, ако прецениш, че не са удобни. на виктория й подарихме нови за коледа, но с идеята, че ще ги ползва доста време (ако изобщо й омалеят). за габа всеки път взимаме под наем и досега не сме попадали на лош чифт.

Общи условия

Активация на акаунт