Априлско-Mайска коледна Паника

  • 12 063
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит имен ден на днешните именници!!!
Да са живи и здрави!!!

# 241
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
С малко закъснение  Blush

Еми, да са ти живи и здрави мъжете, много да те обичат и много да те радват   bouquet

Лоша, грозна, честит рожден ден, много здраве, късмет и любов   bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 2 210
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!!!!!

Аз да се похваля (пу-пу). че Ивчо пак е в "добър" период, послушен е, изобщо-мечта. Вчера пак получи много и хубави подаръци Simple Smile Вече незнам къде ще ги складирам Rolling Eyes. Засега съм ги поприбрала и давам на порции, ама 'складовата база" ми намалява застрашително Mr. Green

Светле (Vadjra), къде се загубихте, Ани и тя ми липсва (Charr) newsm78 newsm78??

# 243
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Тази година да е мнооого късметлийска за всички ви мили момичета

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН със закъснение на твоите мъже ЕМИ! - Да те слушат и да ти радват    bouquet

Еми тук съм мила, но не ми остава време за форума  Sad.
Нас ни е нападнал някакъв вирус - от 2 месеца си го прехвърляме от мъжа ми на детето или на мен. Включително и на връх Нова година Марти беше със сополи и кашлица.

Поздрави много целувки на всички

# 244
  • Мнения: 1 341
Ейййй Еми, как Ви забравих. Зло да ги забрави твоите мъже.
Честито им на патерица  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 712
И от мен, и от мен!

Не ми остава много време за форума напоследък. От утре започвам работа и на още едно място - от 18,00 до 22,00 ч. Стискайте ми палци, че не знам как ще се справям. Ще ми остава време за Бобо само в неделя.  Embarassed Cry

# 246
  • Мнения: 6 243
И от мен, и от мен!

Не ми остава много време за форума напоследък. От утре започвам работа и на още едно място - от 18,00 до 22,00 ч. Стискайте ми палци, че не знам как ще се справям. Ще ми остава време за Бобо само в неделя.  Embarassed Cry

Стискам здраво палци, мила!
Дано работата ти не е много уморителна, защото не мога да си представя каква издръжливост трябва да имаш, за да изкараш на тази натовареност.

Не се притеснявай за Бобо, важното е в свободното си време да си с него на 100%. Но ми се струва, че за теб трябва да се притесняваме тука... Дано да се справиш леко!!!

# 247
  • Мнения: 1 341
И от мен, и от мен!
Не ми остава много време за форума напоследък. От утре започвам работа и на още едно място - от 18,00 до 22,00 ч. Стискайте ми палци, че не знам как ще се справям. Ще ми остава време за Бобо само в неделя.  Embarassed Cry
ама наистина как ще издържиш? Успех в новата работа

# 248
  • Мнения: 712
И аз това се питам. Две нощи вече се въртя в леглото и сън не ме хваща. Хубавото е, че работата е механична и не изисква кой знае какви мозъчни напрежения, което е характерно за основната ми работа.
А аз така или иначе в къщи по-рано от 23 ч. рядко си лягам - поне пари да изкарвам. Днес ще ми е първият работен ден. Предстои да разбера дали наистина дупе знае 2 и 200.

# 249
  • София
  • Мнения: 2 210
И аз това се питам. Две нощи вече се въртя в леглото и сън не ме хваща. Хубавото е, че работата е механична и не изисква кой знае какви мозъчни напрежения, което е характерно за основната ми работа.
А аз така или иначе в къщи по-рано от 23 ч. рядко си лягам - поне пари да изкарвам. Днес ще ми е първият работен ден. Предстои да разбера дали наистина дупе знае 2 и 200.

Мацка, стискам палци и ти се възхищавам за решението!!! С теб сме!

# 250
  • Мнения: 277
Sarsarilka и от мен имаш подкрепа и успех. Дано да успееш да се справиш и да ти донесе повече доходи, което предполагам е целта на новото начинание.
За дечко не се притеснявай ще му посвещаваш останалото си време пълноценно и качествено.
П.С. Не съм те забравила, но в момента ми е пълна лудница деня и време не остава.

# 251
  • Мнения: 260
Sarsarilka,стискам палци всичко да е нормално.Дано не се преуморяваш много . Да имаш в неделя сили за малкото човече.
Така работех до преди Веси 7-22 няма събота ,няма неделя.Сега направо немога да си представя това ежедневие и Веси на куп.

# 252
  • Мнения: 7 108
Sarsarilka , браво на теб, печена мацка си   bouquet!
Пожелавам ти сили и търпение, и дано допълнителната работа не те уморява много.

# 253
  • Мнения: 712
Благодаря ви, момичета! Подкрепата ви означава много за мен.    bouquet  Hug Hug Hug

Мисля да не разводнявам темичката, а да пусна анкета по въпроса.

Първи отзиви - не е много тежко, поне засега. Работата е механична - вкарване на данни в компютър, но бланките са писани на ръка и трудно се разчита неграмотно написаното. Интересното е, че по цял ден в работата пиша на латиница и за много от буквите няма нужда дори да поглеждам клавиатурата, а после на другото място, все едно за първи път сядам на компютър.
Работя с още около 40-50 човека, предимно млади хора, вероятно студенти. Добре, че са готини, че иначе е страшно.

# 254
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Sarsarilka, успех и много сили  Hug

Общи условия

Активация на акаунт