Последната или първата любов

  • 14 233
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Paris, France
  • Мнения: 14 023
snowwhite, мисля, че спешно то трябва някакъв психотерапевт. За пръв път в живота ми пращам някого при специалист по психично здраве.

Имаш много проблеми, най-големият от които е дисфункциониращото семейство, в което си отгледана. Майка ти е починала, мащехата ти се плющи с гаджето ти, баща ти остава с нея, защото имали деца, а ти обичаш лудо мъж, който блъска врати и възрастната си майка! Животът ти е като във филм на ужасите. Не си го представям даже. Имаш проблем в ценностна система, освен със самочувствие.

Обичаш един, но излизаш с друг, но интимност не искаш. Луда работа. Оттегли се и остани сама! Не си способна да имаш нормална връзка в момента. Познавам слепи, глухи, куци и сакати, които са щастливо женени и имат партньори, но те знаят къде са, кои са, какво искат от живота и как да го постигнат.

На твоята възраст още не бях живяла с мъж и не бях имала истинска, емоционална връзка с мъж. Няма лошо. Никой не ни гони и не преизпълняваме план. Излизах с мъже, но без очаквания, без надежди и без съжителства. Не си емоционално зряла и емоционално свободна.

За всички близки си в момента изтривалка и такава ще останеш докато не си подредиш живота.

Слухът ти не е проблем при положение, че в днешно време половината младежи само тракат по клавиатурата и зяпат манга или играят видео игри в свободното си време. Имам деца на 18 и 20г и поглед над съвременната младеж. Повечето образователни клипове са със субтитри. Самата аз вече почти не говоря с никого, а само пиша.

Жилище и работа имаш ли? Парите стигат ли ти? Ако тези три неща са налице, в идните 3 години е по-добре да вложиш в личностно развитие, вместо да се лепваш за неподходящи хора.

Прекалено много въртиш около твоите негативи и негативите на околните. Трябва да си намериш позитиви. Останалото ще се нареди само.

# 271
  • Мнения: 7 409
Не се прощават неща, които са непростими.
И докато не осъзнаеш, че Ти си най- важния човек за себе си, хората няма да те оценят.
Колкото повече се раздаваш, толкова повече ще взимат. Високата себеоценка понякога те пази от такива нездравословни хора.
Трябва да се научиш да поставяш граници.

# 272
  • София
  • Мнения: 35 098
Чудно ми е какъв е този влогър и каква е възможността да се лепнеш за него.

Ужасно, брутално объркана си, изначало, фундаментално.
Наистина ти трябва професионална помощ, защото тук дори първичните инстинкти - за самосъхранение липсват.

# 273
  • София
  • Мнения: 38 489
Точно онзи трол Страхливата е. Няма оправия.

Аз тряба да водя голяма битка за свободата и любовта. Някой ден ще победя.

# 274
  • Мнения: 19 854
Каква битка, Роки? Simple Smile Борбите ги водим единствено със себе си. Особено, когато става въпрос за свобода и любов. Пребори себе си първо.

# 275
  • София
  • Мнения: 38 489
Някой ден ще разкажа. Някой ден ще разказвам и ще се смеем, а аз ще съм истинска.

# 276
  • Мнения: X
Извинете, да не би да е ден на отворените врати на селския кукувичарник и да ни се представя най-доброто от цирковите му номера?

# 277
  • Мнения: 3 350
Извинете, да не би да е ден на отворените врати на селския кукувичарник и да ни се представя най-доброто от цирковите му номера?
🤣🤣🤣

# 278
  • Мнения: 7 409
Извинете, да не би да е ден на отворените врати на селския кукувичарник и да ни се представя най-доброто от цирковите му номера?

Уиш,  недей така с бутонките. Опитваме се да помогнем, най искрено и чистосърдечно.
Дано вдене тая девойка

# 279
  • Мнения: X
А дано, ама надали.

# 280
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 874
Тука и форумът се явява безсилен...

# 281
  • София
  • Мнения: 35 098
На всички нива.

# 282
  • София
  • Мнения: 38 489
Тц. Специално тази пише от години. Върти едно и също - глухотата, самочувствието, болното гадже. И после пак.

# 283
  • Мнения: 3 350
Момиче, потърси доктор, сама няма да се справиш, нито с помощта на форума. Лекувай се, докато си млада, защото нещата могат да се задълбочат с възрастта и да станат още по-тегави.

Общи условия

Активация на акаунт