Как издържа тази мама, ОКТОМВРИйчетата щури са за двама!!!

  • 14 105
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 301
Аз пак от дъжд на вятър се вясвам тук, ама Александър е като фурия и нямам смогване. Не е съвсем стабилен, пада доста та трябва все да съм донего. Иначе и ние изкарахме 2 дни температура и сега вече е добре, но пък за сметка на това зъбите много го мъчат.
Ние сме с 11 зъбки и сега 12 е голям зор - хапе като звяр Cry. Само ние ли останахме да се цокаме още? Mr. Green Ако има някой със свежи идеи как да му спра свирепите зъбки да ми отгризат цокото - пооооооооомощ. Embarassed Опитвам се да го отбивам но то е нечовешки рев , писъци и тръшкане където свари. ooooh! А иначе аз сега пак съм се обзавела с доста болезнени рани  по зърната щото той се е научил като захапе и не пуска а тегли #Crazy
Опитах с Не, не му давах да цока,като ме ухапе, карах се, шляпвах го леко по памперса и какви ли още не похвати - то е ясно че е от зъбите ама аз аз вече не издържам Shocked
А за отбиването искам да попитам - като не му дам да цока после да се цедя ли? Изобщо не съм наясно как става та да не си докарам друг проблем сега newsm78

# 241
  • Мнения: 703
Наде,надявам се,няма да се разсърдиш,че те цитирах тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149592.msg2857206#msg2857206
Просто идеята ти ми хареса.Ако имаш нещо против,кажи,ще го изтрия!
Иначе приятно си изпих кафето с твоя постинг!Пожелавам ти весело изкарване на тая сватба!

# 242
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет пак от нас...

Танчеее да ти кажа пиша щото ти ме натири. Иначе да не мислиш че имам време. Пък и все искам толкова неща да напиша и като знам че нямам време да сътворя един голям постинг и изобщо и не почвам. Ще пиша по малко, пък ако ми дойде музата ще си имате забавление за сутрешното кафепиене.

Ние изкарахме гадна нощ. Не съм спала изобщо. Пепи много плака въпреки че не е кашлял и нослето не е запушено и няма Т. Може би зъбите го мъчеха. Дано днес е по добре.

Галка, мила дано безпроблемно да се реши ситуацията при теб. Аз не съм ви казвала, но моето семейство е много преболедувало тази мъка. Майка ми е с 4 операции на гърдите и в момента има доста голямо доброкачествено образувание на ръката. За сега не се наемат да я оперирт. Сестра ми е с 3 операции на гърдите, операция на доброкачествен тумур (тюх че гадна дума) на врата, на главата, а в момента има на щитовидната жлеза. Аз съм с операция от малки ракови образувания на матката. Няма да ви казвам какво ни е, като си напипаме нещо. Много е тежко и все те е страх... айде да не развалям настроението.

Надина, ама какви сте палавници. За съжаление от сега нататък все това ни чака... разбити носове, обелени колена... здрави нерви му е майката... и Господ да ни пази децата. Пепи нали два пъти се прехварли от кошарата. Единия път го хванах ама втория беше по глава. Изприщих се направо.
Весело изкарване на сватбата и да снимаш!!!
А за СИТИ-то, ще пусна днес телевизора и ще запиша номера и адреса. Ще се пробваме, пък дано да успеем. Възможностите не бива да бъдат изпускани.

Попи при нас всичко стана от само себе си и много безболезнено. Пепи сам почна да се дърпа и за една седмица се отби. Нито съм се цедила, нито съм се връзвала... нищо. Не съм имала препълване, нито запушвания. Предполагам защото плавно станаха нещата. Но и сега ако стисна потича мляко или там каквото е. Малко е но още има. Предполагам ще мине време преди да спре съвсем. Мога да те посъветвам да пишеш в кърмаческия. Там ще ти помогнат.

Ами това е. Хубав ден на всички!

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 11:03 от Drina

# 243
  • Мнения: 1 046
разбира се че нямам нищо против , лошото е че  много ще ме е срам да се изправя там пред всички а съм сигурна че ще спечелим , и затова така да се каже прехвърлям отговорността на вас не ми се сърдете просто срама ми идва в повече

# 244
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ми аз отидох на сайта и се регистрирах, но не мога да участвам, защото не съм абонат на Лууп услугата... дано има някой от форума и се регистрира, а ние ще го подкрепим с гласове

# 245
  • Мнения: 1 046
Ех че гадно незнаех че трябва да си лооп аз пък нямам и такъв познат , ех надявам се по бързо да открием някой

# 246
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз търся

# 247
  • Мнения: 703
Ох,малко ме стреснахте с тия мамолози...Аз много искам да отида,но все още имам мляко в гърдите,въпреки,че не се цедя от 6-ия месец на Тони.Минимално е,като секрет,но не изчезва.Правих си хормонални изследвания,пролактин също-всичко е в норми,но незнам защо е така!Обяснението на гинеколожката ми и ендокриноложката беше,че ще спре от само себе си.Чакам да изчезне и тогава да ида на преглед.Че много ме е страх!
За Сити тв-и аз не съм с Loop,пък и не се сещам за някой около мене...Явно остаряваме...нали имаше нещо свързано с възрастта...Дано сенамери някой наистина!
Сега пак пиша за нашето коледно парти,че да не стават обърквания.Като гледам засега сме само с моя вариант.Но кажете-да говоря ли за някакъв куверт с дадено меню,на свободна консумация ли да бъде?Имате ли желание да си организираме някаква томбола?И в крайна сметка,ще успеем ли да се съберем повече?Заявете присъствие!


Коледно женско парти-23 декември 2006г.,20.00ч.,Бирария "Дондуковъ",Дондуков14.

По-късно мога и карта да пусна!
И пак казвам-не натрапвам идеята си,ако има други предложения-насреща съм,да няма сърдити и недоволни,че са най-хубавите празници от годината!

# 248
  • Мнения: 1 187
Здравейте приятели.
Ние пак сме в карантина от вчера. Вики първо прихвана варицела от градината, а сега и Криси се ошари. Събира ми се дълъг престой в къщи заради карантината. Имам и да уча за изпитите, но въобще не ми се отварят дебелите тухли. А днес такова хубаво слънчице се е усмихнало навън.

Наде, страхотна ти е идеята в подкрепа на Дарито. Дано успеем с взаимни усилия да помогнем на това мило детенце  Praynig

А на мамолог и аз се каня да ходя от няколко месеца, но все не намирам време да си запиша час. Решила съм и майка да заведа. Като мине карантината трябва задължително да го направя  ooooh!

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 12:00 от klamerche

# 249
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Здравейте, мацки!
И аз да се разпиша ... преживяхме първите трусове от земетресението, сега продължаваме с вторичните  Mr. Green
Еееей, че е хубаво да си имаш мъж в къщи! Сега съм истински щастлива като гледам как се гушкат и играят!
Учудващо Сами го прие веднага / е, Страхил си е детешар и много забавен/ и сега са голяма любов. Първите мигове, в които го гледаше и закачаше ми се насълзиха очите, много е мило да видиш двамата си любими мъже! Сега ми е пълно сърчицето! Почти постоянно сме нанякъде или има гости у нас - веселба е!
За съжаление и аз не съм абонат на Лууп, но ще се включа! Много ми е мъчно за такива дечица- и за пореден път си казвам, че животът е жесток! Дано да успеят повече инициативи като тези!
Дринка, честита ви нова къща!  С много любов и весела глъч да е изпълнена!
Да ви се похваля - от 6. 12. отбих Самуил!  Първите вечери беше голям кошмар! Събуждаше се през 15-30 мин и реееев. Ставаше ми толкова гадно и на моменти а, да дам цица, ама стоически удържах! Чувствах се ужасно като гледах как детенцето ми  е изнервено и притеснено!  Все си мисля, че занапред щеше да става още по-трудно, имайки предвид, че не пие АМ - много му е гадно Sick . По съвет на приятелка минахме направо на вечеря, баня и в леглото! За да не се чудя как после да махам шишето! И всяко чудо за три дни - вече е много по-спокоен! По съвет на моя гинеколог пия Бромокриптин, за да се регулира цикъла и въобще да се наредят хормоните, наложи се веднъж да се поизцедя и  с това се приключи!
Та, Попи, вярно, че е трудно, но си мисля, че ако имаш подкрепата на таткото или друг близък можеш вече да отбиваш още повече, че те хапе жестоко! Мен ме е захапвал не много силно 2-3 пъти и направо ми се оцъкляха очите - та се чудя как търпиш?! Варианта някой друг да го приготвя за сън и да го слага да спи, т.е. да не усеща миризмата ти, е най-добрия вариант за справяне с проблема.
Целувки, че малкият се нерви!  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 1 187
Боги, радвам се че сърчицето ти прелива от любов с твоите две момчета.  Heart Eyes Пожелавам ви винаги да се обичате така пламенно и страстта между вас никога да не угасва.  Hug На отбития вече малък мъж Сами изпращам хиляди топли целувки и дано намериш вкусно мляко което да замести необходимостта му от калции. Пробвай различни видове от които все нещо може да му допадне. Моите мадами без мляко не могат - или айрян или мляко с нескуик за Вики а за Криси Нестле джуниър  Wink всеки ден по минимум два пъти.

# 251
  • Мнения: 1 046
Ей Боги радвам се че най-накрая писа от 1 седмица те мисля , радвам се че прди Коледа сте се събрали
Кламерче за шарката много сори и аз съм малко настръхнала на Коко едно от приятелчетата му е под карантина и сме всеки ден в очакване ама, засега нищо.
Хайде момичета никой ли няма с лууп

# 252
  • Мнения: 2 494
Надина, страхотна идея!!!!Намерило се е едно момче с Лууп, вече се гласува има 24 гласа, включително и моя! В клюкарника е темата, регистрирайте се и гласувайте, мами!!!! Нека със силата на бг мамма спасим това прекрасно дете, прекрасно, като всички деца!!!!  Praynig

Кламерче, мило, дано леко изкарат дечицата шарката!През това е неизбежно да се мине с тези детски заведения! Бързо оздравяване!
Волтажче, така са дечицата, усещат кой е тати!  Heart Eyes Племенницата ми всеки път когато се върне баща и още от много малко му се радва страшно много!А и сестра ми постоянно и говори за него  Hug Радвам се за теб, че си толкова щастлива!!!!!
Дрина, много голям сладурковец Пепи на аватара! Да не повярва човек, че така ядосва мама! Целувни сладката муцунка от нас!!!!
Пак много мами се загубиха, пишете по един ред да знаем, че сте добре!  Hug

Момичета, за тези които не знаят Коледния благотворителен базар на ДБМ е в събота и неделя от 10 до 18 в зала 4 на НДК!!!!!

# 253
  • Мнения: 167
Здравейте мамчета и от нас!

Моля, обяснете ми как да гласувам за Дари, но ако може по-подробно, защото нещо не разбирам /къде е клюкарника и повече подробности, наистина съм като в небрано лозе  #Crazy/

Кламерче, пожелавам леко да изкарат шарката дечицата. Лично аз смятам, че колкото са по-малки, толкова по-добре. При нас Ралица я кара на 5 години и нямаше много усложнения, даже и пъпките не бяха много/.

Волтажче, честито ти щастливо семейство. Аз съм малко заблудена и не съм усетила земетръса, но това е защото съм дебелокожо и безкрайно нечувствително същество  Mr. Green.

За сега толкова и отново моля за обяснения за Дари.

Приятен ден!!!!!

# 254
  • Мнения: 439
tbekyarova ето така ще ти е най-лесно регистрирай се тук и гласувай http://www.loop.city.bg//index.php?destroy=true

Общи условия

Активация на акаунт