Как издържа тази мама, ОКТОМВРИйчетата щури са за двама!!!

  • 14 097
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 494
tbekyarova ето така ще ти е най-лесно регистрирай се тук и гласувай http://www.loop.city.bg//index.php?destroy=true

Желанието е под номер 769!!!

# 256
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ола, ола, ола... днес явно ми е ден за писане. Аз пък не мога да вляза в сайта на играта на радио СИТИ. Сега ще им пиша да видим какъв е проблема.

Кламерче, пожелавам ти бързо да се оправят девойките, че Коледа иде... и сядай да четеш, щото и изпитите идат...

Боги, Боги... явно и във Варна се тресе земята... ние от както сме новодомци и няма мама, тате, племенници и други подобни агенти само се гоним из къщата. Смешното е, че водопроводчика като монтираше мивката и каза - "и никакъв секс на мивката". После сложи ваната и каза - "и никакъв секс във ваната". След това отидохме да си купуваме диван и питам девойката в магазина - "здрави ли са ви диваните?". Тя ме гледа с недоумение и аз й казвам... ми вижте сега, не мога да правя секс на мивката, нито във ваната. Ако и на дивана не мога, трябва по земята да се гъзурчиме с мъжлето... Еййй голям смях падна, народа в магазина почна да се превива. Дивана за сега здрав излезе. Ще видим до кога...

А за млякото: мъка, мъка. Купих 4 вида адапте - нито едно не иска да помирише. Така минахме на варианта вечер супичка и 150 гр. кисело мляко, ама и него го ядем с физиономии. Иначе сутрин в попарката задлжително сиренце и то доста, а и в супичките му слагам. Надявам се да си набавя калция ама като не ще адапте какво да го правя. Гладен няма да го държа.

Меги, Пепи бе порядъчно намачкан и нацелуван специално от вас с Йони.

Златце, аз за партито ще съм под въпрос за сега. Не мога нищо да кажа преди 20-ти. Принципно мисля Ники да гледа Пепи, но ще видим. Дано да ми се отвори парашута.

А мамите дето не пишат май все са работещи. Преди няколко дни си писах с Гея. Каза че са добре. Джулката пък се е заринала в работа. Чат пат я тормозя за кулинарни консултации.
Ама наистина доста народ се губи.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 18:08 от Drina

# 257
  • Мнения: 1 046
Момичета много се радвам че вече се гласува , ама нещо това което сте дали не води до никъде само зарежда лууп и няма къде да щракнеш, не е проблем де ще изнамеря къде и ще разпратя и на родата да цъкнат по един смс

# 258
  • София
  • Мнения: 4 578
Ей, Ади, днес не мога да взема думата  Mr. Green.
Злато, че аз не кърмя от 4-ч месец и още има някви секрети. Какво от това, не е проблем да идеш на преглед.
Кламерче, бързо да се оправяте и леко да минете. Ние изкарахме лятото. Само не разбрах тя с 3 пъпки ли изкара варицела или нещо я беше ухапало Thinking
Боги, честито ви дошъл си татко. Много хубаво като са си в къщи,а?
Наде, аз така и не разбрах къде трябва да се гласува. Добре, че Меги удари едно рамо и пусна глас през моя мейл.

# 259
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ауууу ей на сега ме натири... ще взема да млъкна до догодина. Аз туй, таковата заради теб го правя, а ти... мрън, мрън

# 260
  • София
  • Мнения: 4 578
Ай, ай, не се крий, поне една от нас да пише, че ние утре изчезваме и там съм без нет. Та много се надявам да си дойда и да се видим на 23-ти.

# 261
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 245
http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang,bg/
Майчета моля да го прочетете  и ако нямате фин.възможност поне опитайте да ес регистрирате на другия сайт който ще пусна по доло и гласувайте за желание 769.
Ето го и сайта:
http://www.loop.city.bg//index.php?destroy=true
Благодаря ви!

# 262
  • София
  • Мнения: 4 578
Зечова, отдавна всички сме прочели и повечето са се включили. На всичко отгоре, наша мама предложи Луп-а, та и там гласувахме Hug.

# 263
  • Мнения: 1 046
Така че сори ама не мога нищо да направя, за смс-ите вече разбрах трябва възоснова на събраните гласове в и-нета да прочетат писмото по тивито и после да гласуваме и имаме само 23 часа на разположение за гласуването с тутурутките
така давам си имената и е-маила да гласувате от мое име, тези които могат да се регистрират, аз не мога -опитах всякакви номера ама не става, моля тези които могат да гласуват
НАдежда Илкова Иванова
е-маил nadina_11@abv.bg
Dragomir Plamenow Dimitrov dplamenov@abv.bg
тези дето имат достъп да пробват на мен ми зарежда само началната страница и оттам нищо
а през сити тв въобще не може да се отвори никаква страница само дава HTTP 4400 или нещо подобно

# 264
  • Мнения: 2 282
Nade, регистрирах ви и гласувах и от ваше име.
дотук май бяха 116 гласа.

# 265
  • Мнения: 1 046
ох много ти благодаря , вече взех да си мисля че може и защото нет доставчика ни е скапан и затова да не мога да отворя
айде лека нощ и спокойна

# 266
  • Мнения: 167
Добър вечер мамчета!

Много съжалявам, но и аз не мога да се регистрирам. Дава ми само началната страница и нищо друго. Моля, някой да ме регистрира и да гласува от мое име, ако е възможно

ТАНЯ НИКОЛОВА БЕКЯРОВА
е-маел tbekiarova@abv.bg

# 267
  • Мнения: 1 209
ТАНЯ Б. готово!!!

Регистрирах те и гласувах от твое име...

Сега започвам да се пробвам с всичките ми имели дано да не ме спре!!! Sad

# 268
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Верче ти се появи бе ,душко.  Hug Как сте , какво прави малкия сладур? Дано сте здравички , че много болнички мъници има.  Praynig

И аз гласувах 5- 6 пъти с различни е-mail-и , ма на мен само през Mozilla Firefox ми отваря.
Целувки на малкото мъжленце.  Heart Eyes Лека вечер.  Grinning

# 269
  • Мнения: 1 209
Аз редовно се появявам, но само като четец  Rolling Eyes

Момичета продължавам да гласувам, сайта пуска регистрация със стари, нови, вярни и невярни имели!!! Shocked

Аз иначе мога да се похваля, че сме добре, но тъй като имам малко зор в бачкането не ми остава време да драсна нещичко за нас. Т.к. ще почиваме от 22.12 до 03.01 сега отмятаме толкова работа, че си мисля за догодина няма да остане... Laughing

Крумчо като повечето от мъниците го тормозят зъби, вдига бая висока Т, но и това ще отшуми. Пръстите му са все в устата, а венците му изглеждат като надут балон пълен с кръв. Ако не му растяха зъби щях да кажа, че има абцес.

За 23.12 аз съм на линия...

Лека вечер мацки!!!



Общи условия

Активация на акаунт