Как издържа тази мама, ОКТОМВРИйчетата щури са за двама!!!

  • 14 108
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 323
Привет, момичета!
Ние сме пак болнички и ми е едно тъжно. Вадим четири кътника едновременно Mr. Green.

Гласувахме и тримата, дано всички заедно да успеем да спечелим желанието и мъничка Дарина да оздравее  Praynig Praynig Praynig!

Меган, до кога е крайния срок за събиране на парите? Че се поохарчих  Embarassed, ще мога чак като взема майчинство.

Огромно благодарско на babka_jabka   Hug! Успях да включа колоните на РС-то, пак опитах и се получи!!!

На всички болнички - бързо оздравяване    bouquet!

# 271
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте момичета и аз гласувах няколко пъти.Доколкото разбрах важно е до утре до 18.00 да има нашето желание най-много гласове за да влезе в топ 5 и от там нататък гласуваме с SMS.Между другото в условията пише,че организаторите не носят отговорност за достоверността на данните,така че може с измислени имена и имейли да се гласува.

# 272
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте,момичета LaughingИ аз гласувах от няколко и-мейла,дано успеем Praynig
Виждам,че обсъждате отбиването.Аз моя го отбих на 6 месеца,но още имам малко кърма.Нищо не съм пила за спиране,просто го оставих да си спре от самосебеси.Но........тя не спира Sad
По въпроса за зъбките-ние сме с 14 бр от доста отдавна и май напират още newsm78Постоянно си рови в устата и не спи,ама изобщо CryВече направо се побърквам #Cussing outСпи ми сеееееееееееееее
Дайте идея какво да направя ,че да спи това дете Praynig

# 273
  • Мнения: 703
Моля някой да гласува и от мое име- galia_dv@abv.bg    ,също и от  marcoc@data.bg    !

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 22:30 от __ZLATO__

# 274
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Моля някой да гласува и от мое име-galia_dv@abv.bg    ,също и от  marcoc@data.bg    !

Аз като най-раннобудна свърших таз работа.  Hug

Огромно благодарско на babka_jabka   Hug! Успях да включа колоните на РС-то, пак опитах и се получи!!!
Светле радвам се , че постигнахме нещо след толкова писания.  Peace

# 275
  • софия
  • Мнения: 94
Привет на всички,имайки предвид че не съм се появявала от сто години много нахално ли ще бъде да помоля някоя от вас да гласьува и от мое име.
 mu6o6i@abv.bg и   rusi_penev@abv.bg
Благодаря предварително  bouquet
 

# 276
  • Мнения: 1 046
М..... и и страница , някой може ли да даде инфо за броя на гласовете досега

# 277
  • Мнения: 2 282
Ама че тъпо, вчера успях да гласувам, днеска и на мен не ми се отваря прозорче за вход или регистрация.
ето ви няколко сладки клипчета, които ми пратиха вчера:
http://www.bg.funnygallery.net/videoclip.php?clip=59
http://www.bg.funnygallery.net/videoclip.php?clip=69
http://www.bg.funnygallery.net/videoclip.php?clip=65

# 278
  • Мнения: 2 282
МОМИЧЕТА, МАКСИМИЗИРАЙТЕ СИ ПРОЗОРЕЦА С LOOP-a  И ЩЕ СЕ ПОЯВИ ПРОЗОРЧЕТО ЗА ВХОД И РЕГИСТРАЦИЯ!
дотук 310

# 279
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет на всички,имайки предвид че не съм се появявала от сто години много нахално ли ще бъде да помоля някоя от вас да гласьува и от мое име.
 mu6o6i@abv.bg и   rusi_penev@abv.bg
Благодаря предварително  bouquet

Гласувах и с твойте данни. До момента 313 гласували. Hug

# 280
  • Мнения: 439
Здравейте мамчета,засега успях да гласувам 4 пъти,дано успеем до 18ч. и желанието да влезе в топ5!!! Praynig
Ще продължавам да гласувам с имейли на познати и приятели.Последно гласовете бяха 313.
Иначе при нас продължават да се редуват сравнително спокойни нощи с такива,в които ставаме по около сто пъти.Зъбките на Васката са 8,но в момента са набъбнали четирите предкътника и са доста зачервени.Ръцете му са навряни вечно до гърлото в устата и точи лиги до земята,дрешките отпред са непрекъснато мокри,а и ни хапе всички наред... Mr. Green
Чакам ги с огромно нетърпение да пробият,че да му олекне малко,а и на нас...
Аз бях малко болна-силна хрема и болки в гърлото,в резултат преди две нощи Васката вдигна Т 39.3 и цяла нощ не можахме да я свалим под 38,като непрекъснато я качваше пак,някакъв кошмар беше.Ходихме на лекар,оказа се че е с зачервено гърло и от това е вдигнал Т.Засега я караме на витамин С и пръскаме с Тантум верде ,ако не вдига повече ще отървем АБ. Praynig
Кърмим се за следобедно приспиване,за вечерното приспиване,през ноща и сутрин,като се събуди.Мисля си за отбиване,но хич не ми е ясно как ще стане...
Пожелавам от сърце бързо оздравяване на всички болнички! Hug
Лек ден и целувки от нас!

# 281
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро,
ние изкарахме една спокойна нощ. Пепи още кашля, но мисля че е вече малко по добре.

Верич, Деси и ние сме така със зъбите. Вадим по 4 накуп. Вярно караме ги без температура, но ръцете са вечно в устата, кисел е и направо ми иде да го... Вече му се е обелила кожата на пръстенцата. А за лигите... на всеки 10 минути сменям лигавниците.

Деси, за спането мога да те успокоя че има и по зле от вас. От както се е родил му се събират 10-тина нощи в които не се е будил. Да не говорим за нощи когато се буди на всеки 30 минути. Ако стана само 3 пъти през нощта си е направо късмет. От известно време спи при мен на спалнята, защото при смяната на жилището отказа да спи в новия креват. Ще видя как ще го отучвам. Така че здрави нерви, търпение и се моли ро бързо да избиват зъбоците.

# 282
  • Мнения: 2 494
Момичета, който има възможност нека гледа Искрено и лично за ДБМ, levender и още една бъдеща мама са там!  Hug
Има и още мами и едно прекрасно малко бебче!!!

# 283
  • Мнения: 5 323
Момичета, гледате ли в Топ 5? Предполагам това е временно класиране, но защо няма желанието за Дарина с 341 глас, а има хора с по 15 гласа само  ooooh!?

# 284
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ами временно е. Приключва всеки ден в 19 часа и победителите се излъчват за гласуване на следващия ден.

А понеже гледам че имаме вече 15 странички, хайде да ви поканя в новата ни темичка.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150265.new#new

Общи условия

Активация на акаунт